Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
3
Favori
31.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herşey mümkündür ben sadece google ile sınırlı kaldığınıda düşünmüyorum ,yüklediğimiz facebook twitter vb. applerinde içinde kasıtlı kodlar olduğunu düşünüyorum ,çünki daha önceki telefonlarımda google ile ilgili hiçbir servisi güncelemezken bu appleri yüklediğimde telefon gene iptal oluyordu ,herşey olabilir sonuçta google üretmiş bu sistemi push mesaj bile göndererek patlatabilir telefonu ,ama cihaz hala akıcı bir deneyime sahip ve aldığımız fiyatı düşünürsek baya öndeyiz hala.
  • geberit kullanıcısına yanıt
    aynen akicilik olarak cok iyi bu dedigim eskitme politikasini apple dahi yapiyor ki yeni cihaz satabilsin ben bunu 1200 e aldim baya da uyguna geldi bu fiyata gayet iyi telefon olarak is goruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Appleda bu daha geç oluyor ama ondada aynı ,sistemi update etmek her zaman iyi bişey değil değinmek istediğim konu oydu heleki androidde hiç değil ,fakat sadece sistemin genel updatiylede sınırlı değil dediğim sebepler gplayden gelen applerlede aynı şeyi yapabiliyorlar düşünsene gplayde kaç tane apk var bu apkler kurulmak için tetiklenirken .exe gibi düşün başına yada sonuna scriptle 10-20 satırlık kod koymak çokmu zor ,bir telefonu yavaşlatmak için kaç satır kod gerekir bence fazlaya gerek yok ,anlayacağın bizi heryerden bağlamışlar bizde bu tuzak dolu okyanusta yolumuzu çakmakla bulmaya çalışıyoruz ,ama sistemi update etmez isen zamanla bazı uygulamalar çalışmayı red edecek gene seni yeni telefon almaya zorlayacaklar ,yeni android sürümlerinde android web view diye bişey var 50 mb boyutu var içinde hangi kodlar çalışıyo çalışmıyo benim bilmeme imkan varmı yada herhangi bir kimsenin ,buna ayıracak zaman ve güç kimde var bu zamanda?

edit: şimdi aklıma geldi insanlar genelde eski android telefonlarının yavaşladığından şikayet ediyorlar hiçbirşey yüklemedikleri halde ,ama aslıdna hepsi birşeyi yüklüyor oda Googleplay daha doğrusu oturum açmak yetiyor zaten güncellenmesi için ,bence sebep googleplay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 7 Haziran 2017; 17:15:7 >

evet androidde kod kirliligi asiri fazla bu da bize dezavantaj ozrllikle optomizasyon ve pil omru acisindan bu androidde ekrani kapatayim telefon durmuyor surekli bir arkaplanda bir seyler caliak istiyor surekli,bazen uygulama ddurdu cöktü hatalari aliyoruz (p8 de tek tük gordum) ios da oyle degil uygulamalar iyi optimize pilde ise ekran kapaninca tum hizmetler uyuyor beklemede sarji gitmiyor androidde bol bol gidiyor beklemede bir bakiyorum iphone se 40 saat bekleme 6-7 saat kullsnim veriyorken ben gunluk 1-1.30 saat civari ekrani acip baksamda ikinci gunu goremiyorum sarj durdugu yerde eriyor bu androidin dezavantaji cihaz donsnim farkliliginin asiri olmasi sagliyor ne yazikki garantisi bitsin hemen root ve rom atmayi planliyorum

bURADA GÖNDERDİM BİR KAÇ YERE OLMAYINCA ARADAIM ÜCRETSİZ GÖNDERİN BAKALIM FİYATINI SÖYLER UYGUN BULURSANIR YAPTIRIRSINIZ DİYE SÖYLEDİLER
    hocam pil sorunu google hizmetleden kaynakli sistemi acik tutuyor ve sarji yiyor bugun factory reset cekip. birkac ayar deniyorum 3_4 gun sonra bilgilendiririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ben sorunu buldum ,sorun birisiyle telefonda konuştuktan sonra 3g den tekrar 4g ye otomatik geçemeyişi elle geçirmek gerekli ondan dolayı bitiriyor.
    4g sinyali dusukse yeniden gecmiyordur ben oyle bir sey yasamadim vollte olsa 3g ye de dusmesine gerek kalmayacak ama sanırım bizim cihazlarda yok

• Arkadaşlar telefonu servise gönderdim İstedikleri fiyata inanamayacaksınız TAM 1300 tl Aman siz siz olun telefonunuza iyi bakın benim durumuma düşmeyesiniz.Cepte yamulup darmadağın oldu.(Bie yere Çarpmadan)Bu forumda yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Artık yeni bir telefon arayışına gireceğim.Huawei ara yüzünü çok beğendim.P9 düşerse alırım Düşmezse Mi5 s Almayı planlıyorum.Onada forumdan baktım çok karışım rom stable gibi kelimeler var anladım ...
  • zaftig Z kullanıcısına yanıt
    Aliexpresste baktımda çerçeveyle beraber ekran 28 dolar falan tabi orj olmayabilir ama alıp kendinde değiştirebilirsin çok zor değil.
    ben bu cihazın baya saglam oldugunu düşünüyorum on cebimbe taşıyorum her zaman siz de dikkat edin arka cepte kalmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    SADECE EKRAN DEĞİL kasada da deformasyonlar var bir de anakart hasarlı malesef :( keşke yapılsa 300-400 tl ye kadar razıyım
    benim de ön cepte idi 5 basamak düştüm ama kıç üstü bir baktım ki bombe vermiş ekran da az birşey kalkmış ama dağılmamıştı
  • resimler
  • Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE  B379 RELEASED
  • Huawei P8 android 5 e dönmek için hangi sürümü indireyim link atar mısın bide 5 e dönünce garantide sıkıntı olmaz sanırım cihazda baya bir sorun varda ekran la ilgili

• deltax3 D kullanıcısına yanıt
    link konu başında mevcut anlatımı ile
  • 174 mi güncelleme mi indircem yoksa 1gb ı geçik olanı mı

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.