Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
974
Cevap
3
Favori
31.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GRA-UL00 ve GRA-UL10 modeli kullanıcıları için b371 güncellemesi gelmiş durumda ancak telefon üzerinden güncelleme kontrolü sağlağınızda gözükmemekte. Manuel olarak yüklemek isteyenler için aşağıda linkleri paylaşıyorum.

1-GRA-UL00 modeline ait güncelleştirme için=http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=91123&version=355343&siteCode=egen

2-GRA-UL10 modeline ait güncelleştirme için=http://download-c.huawei.com/download/downloadCenter?downloadId=91124&version=355375&siteCode=egen

Kullanmış olduğum telefon GRA-UL00 modeline ait dün itibariyle sorunsuz olarak kurdum ve kullanıyorum. Önceki güncelleştirme de gece %3-4 civarı giden şarj bu gece %1 düşmüş. Ayrıca mobil internet konusunda iyileştirme olmuş yani sayfalar daha hızlı açılıyor.

• shaqzilla kullanıcısına yanıt
    Hocam pm den pil grafiklerini atar miziniz? B380 ile karsilastirmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncellemeyi yeni yüklediğim için resimleri daha sonra atmak ve tam performansı görmek daha iyi olur düşüncesindeyim.
  • Arkadaşlar,

p8 lite için sert kapak önerisine ihtiyacım var, yumuşak silikon kapak kullanıyorum ve butonları pek hissedemiyorum, internetten sipariş vereceğim için tavsiyeye ihtiyacım var.

teşekkür ederim.
  • Türkiye güncellemesi henüz gelmedi değil mi?

• ouz1806 kullanıcısına yanıt
    manüel olarak yukledim ben otadan gelmedi

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Ben huawei nin sitesinde bulamadım guncelleme yok diyor
    Link verebilir misin?

hocam huaweo Türkiye ye sordum guncelleme yok dediler ben de yurtdisi güncellenmesini manüel yukledim Türkçe desteği var ve sorunsuz çalışıyor hem de fm radyo açıldı 5 e dönme yöntemi da var isterseniz link atayim

Olur, bekliyorum linki

ilk sayfadaki linkten farklı bir link mi var ki
  • zaftig Z kullanıcısına yanıt
    oradaki b370 yeni çıkan b380 var sen sd kartıni al bi önce sana da atarım linki

• Huawei kullanan arkadaşlar için manuel olarak güncellemede önemli bir ayrıntı vermek istiyorum. Vermiş olduğumuz linklerden indirdiğiniz dosyaları SD Kartı olmayanlar şu şekilde rahatlıkla güncelleme işlemini gerçekleştirebilirler.
    Android 6 kullanan ve yeni güncelleştirmeleri yüklemek isteyenler için %30 şarj yeterli olmakla, 5 sürümünü 6 ya çıkaracak olanlar en az %50 olması kendileri için iyi olur. İndirmiş olduğumuz dosyada bulunan dload klasörünü telefon hafızasına koplayadıktan sonra telefonunuzu tamamen kapatın ve ses kısma+ses açma+açma tuşlarına aynı anda basarak telefonu güncelleştirmeye başlayabilirsiniz. Sd kart kullanan kişilerde tabi ki bunu uygulayabilirler. Ayrıca her güncelleme öncesi verilerinizi yedeklemenizi öneririm şayet sonrasında oluşacak bir hata veya veri silinmesinden tamamen yapan kişi sorumludur.
  • Huawei p8 b370 surumu 4.5 gyi digerden 4.5 gye dokunup mu açacağız

TAMAM 32 li mi alayıp acaba daha önce siz samsung eva demiştiniz sanırım bir de 370 ile 380 arasında ne gibi farklar var test edebidiniz mi
  • zaftig Z kullanıcısına yanıt
    pek fark göremedim sanki biraz daha pil iyi gidiyor

• B380 370 göre pil daha iyi gidiyor bence özellikle kullanırken daha hızlı düşüyordu 370 de beklemede o kadar fark yok.
  • Arkadaşlar bende p7 eşimde p8 var. Ses kaydı yaptigimda p7 de ses iyi iken p8 de yapılan ses kaydı hem sesi az hem de kalitesi az oluyor p7 ye göre, ancak video izlerken ya da müzik dinlerken ses çıkışı iyi. Acaba ses kaydı bütün p8 lerde mi vasat yoksa telefonda problem mi var?

play de ses kaydedici var splen apps tarafondan onla deneyin bir de indirdiğiniz zaman uygulamanin ayarlarindan ses kalitesi yukseltilebiliyor

Tamam deneyeceğim

• P8 için avrupa güncellemesini çok önce indirmiştim crayz_Goat aracılığıyla, lakin vakit bulamadım yüklemeye. Güncelleyen kardeşlerim neler farklı güncellemeden sonra , fikirlerinizi öğrenmek istiyorum
    Buarada benim p7 yi babam aldığı için ben de kendime p8aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouz1806 -- 23 Kasım 2016; 17:12:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.