Şimdi Ara

Huawei P6 Ariyorum (aliyorum)son sorular

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bende nexus 4 var ve kismetse bi kaç güne satiyirun cihazi on anlaşmayi yaptik yani anlayacaginiz.
    Arkadaşlar P6 babam'da var lakin güncelleme vs yapmadik çokça uygulama da yok içinde ben biraz uygulana felan yukluyorum :)
    Acaba herhangi bir kasma donma vs yapiyor mu ? Gerek üzerinde ki 4.4.2 gerekse KitKat ile lütfen cevaplayin arkadaşlar birde satan varsa benimle.iletişime geçebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir yıla yaklaştı hiçbir sıkıntım olmadı özellikle kitkatla tam oldu diyebilirim.zaten konusuna girip kullanıcı yorumlarına bakabilirsin.ben cep telefonu seçerken sadece kaliteye bakıyorum yani parası ne olursa olsun farketmez.böyle ararken konusuna denk geldim ve aşık oldum.zaten felixamor çok ayrıntılı incelediğinden kafamda soru işareti kalmadı.ayrıca EISA ödülü almasıda büyük oranda etki etti satın almama çünkü bu kurum öyle her önüne gelene ödül vermez.

• quote:

Orijinalden alıntı: engincaglayan

Bir yıla yaklaştı hiçbir sıkıntım olmadı özellikle kitkatla tam oldu diyebilirim.zaten konusuna girip kullanıcı yorumlarına bakabilirsin.ben cep telefonu seçerken sadece kaliteye bakıyorum yani parası ne olursa olsun farketmez.böyle ararken konusuna denk geldim ve aşık oldum.zaten felixamor çok ayrıntılı incelediğinden kafamda soru işareti kalmadı.ayrıca EISA ödülü almasıda büyük oranda etki etti satın almama çünkü bu kurum öyle her önüne gelene ödül vermez.

Dostum evet babamda da var siyah renk var acaba beyaz renk nasil ? Güzel duruyor mu nedir bilgin var mi

• bir kaç gündür hepsiburada da vardı satışı durmuş
    http://www.n11.com/huawei-p6-2-yil-garantili-P26082724
    http://www.buroteknik.com/Huawei-Ascend-P6_144502.html?gclid=CIj2psTinr8CFREHvAod1p0Acw
    telefon hoşuma gidiyor bende alacağım ama maalesef ucuzlamadı gitti.

• Bende siyah eşimde beyaz var ikiside birbirinden şık duruyor ama benim tercihim hep siyahtan yana telefon ve tablette.

• tolga68 kullanıcısına yanıt
    Evet bu telefon hiç ucuzlamadı bu yüzden satarkende zarar edilmiyor.işin guzel tarafi bu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.