Şimdi Ara

Huawei P6 alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar galaxy s2'im var aslında memnunum ama son zamanlarda yavaşladı ve fotoğraf çekimini beğenmiyorum. bayramdan sonra almanyaya gidicem. 950 lira civarında p6 tasarımı çok hoşuma gitti ama galaxy s2nin üstüne alınır mı buda servisi var mı merak ediyorum.

• Kesinllikle alınır ama nerden alıcaksın? ve ne kadara alıcaksın? Onu açıklarsan sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • almanyadan büyük ihitimalle mediamarkt'tan alıcam. 390 euro şu anda.(tax free hariç) Ama emin olamıyorum. ekranı xperia z gibi sönük sanki biraz. alıştım ben gayet canlı ve sıcak renklere galaxy s2'den. bir de servis işini nasıl hallederim bilmiyorum
  • almanyadan büyük ihitimalle mediamarkt'tan alıcam. 390 euro şu anda.(tax free hariç) Ama emin olamıyorum. ekranı xperia z gibi sönük sanki biraz. alıştım ben gayet canlı ve sıcak renklere galaxy s2'den. bir de servis işini nasıl hallederim bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgryngn

almanyadan büyük ihitimalle mediamarkt'tan alıcam. 390 euro şu anda.(tax free hariç) Ama emin olamıyorum. ekranı xperia z gibi sönük sanki biraz. alıştım ben gayet canlı ve sıcak renklere galaxy s2'den. bir de servis işini nasıl hallederim bilmiyorum

Xperia Z gibi şık ona bak sen :) ama bilmiyorum Huawei büyük marka 1 yıl uluslararası garantisi vardır elbet. Önemli olan stabilitesi bakalım zamanla tanıyacağız. Zaten UI Tool kullanıyor temasını pek sevmedim ama görmediğim şeyi nasıl sevmem ( derken elimle incelemesi ). Ama reklamını iyi yapıyor, La Liga'ya sponsor oldu.
    Buda Unboxing & Rewiew

• http://forum.donanimhab...992/f_//tm.htm#87795992

arkadaşlar elimde iphone 4 var beyaz sıfır ayarında 18 ay garantili 16.07.2013 tarihli 1104 tl faturalı tüm aparatları kutusu mevcut sadece kulaklığı yok.

başabaş takas etmek isteyenler pm yoluyla ulaşsın lütfen. yukarıda ilan var oradan da bakabilirsiniz. ankaradayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.