DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Huawei P6 alınır mı?
5
Cevap
1
Favori
2.217
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> Huawei P6 alınır mı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      196 Mesaj
      25 Temmuz 2013 16:56:59 Konu Sahibi
      meraba arkadaşlar galaxy s2'im var aslında memnunum ama son zamanlarda yavaşladı ve fotoğraf çekimini beğenmiyorum. bayramdan sonra almanyaya gidicem. 950 lira civarında p6 tasarımı çok hoşuma gitti ama galaxy s2nin üstüne alınır mı buda servisi var mı merak ediyorum.

|
      |

• Yüzbaşı
      724 Mesaj
      27 Temmuz 2013 01:20:26
      Kesinllikle alınır ama nerden alıcaksın? ve ne kadara alıcaksın? Onu açıklarsan sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bir şeyleri değiştirmek isteyen insan önce kendisinden başlamalıdır.
      Cahil insan kendinin bile düşmanı iken, başkasına dost olması nasıl beklenir.
      Endişelerinizden kurtulmak istiyorsaniz , yaşamaktan en çok korktuğunuz şeyin bir gün başınıza geleceğini kabul edin.

Sokrates
    • Teğmen
      196 Mesaj
      27 Temmuz 2013 15:35:26 Konu Sahibi
      almanyadan büyük ihitimalle mediamarkt'tan alıcam. 390 euro şu anda.(tax free hariç) Ama emin olamıyorum. ekranı xperia z gibi sönük sanki biraz. alıştım ben gayet canlı ve sıcak renklere galaxy s2'den. bir de servis işini nasıl hallederim bilmiyorum
      |
      |

• Teğmen
      196 Mesaj
      27 Temmuz 2013 15:36:45 Konu Sahibi

almanyadan büyük ihitimalle mediamarkt'tan alıcam. 390 euro şu anda.(tax free hariç) Ama emin olamıyorum. ekranı xperia z gibi sönük sanki biraz. alıştım ben gayet canlı ve sıcak renklere galaxy s2'den. bir de servis işini nasıl hallederim bilmiyorum
      |
      |
      RonaldPeterson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      724 Mesaj
      29 Temmuz 2013 14:12:40
      quote:

Orijinalden alıntı: bgryngn

Xperia Z gibi şık ona bak sen :) ama bilmiyorum Huawei büyük marka 1 yıl uluslararası garantisi vardır elbet. Önemli olan stabilitesi bakalım zamanla tanıyacağız. Zaten UI Tool kullanıyor temasını pek sevmedim ama görmediğim şeyi nasıl sevmem ( derken elimle incelemesi ). Ama reklamını iyi yapıyor, La Liga'ya sponsor oldu.
      Buda Unboxing & Rewiew

|
      |

Bir şeyleri değiştirmek isteyen insan önce kendisinden başlamalıdır.
      Cahil insan kendinin bile düşmanı iken, başkasına dost olması nasıl beklenir.
      Endişelerinizden kurtulmak istiyorsaniz , yaşamaktan en çok korktuğunuz şeyin bir gün başınıza geleceğini kabul edin.

Sokrates
    • Teğmen
      132 Mesaj
      10 Şubat 2014 21:19:38

http://forum.donanimhab...992/f_//tm.htm#87795992

arkadaşlar elimde iphone 4 var beyaz sıfır ayarında 18 ay garantili 16.07.2013 tarihli 1104 tl faturalı tüm aparatları kutusu mevcut sadece kulaklığı yok.

başabaş takas etmek isteyenler pm yoluyla ulaşsın lütfen. yukarıda ilan var oradan da bakabilirsiniz. ankaradayım.
      |
      |

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.