Şimdi Ara

Huawei p50 pro kullanıcı kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
4
Favori
17.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de P50 pro kullanıyorum hocam ama bildirim konusunda hiç sıkıntı yaşamadım cihazda tek sıkıntı sanki şarjı hızlı bitiyor gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wung-Zhu kullanıcısına yanıt
    Çok ilginç
    Halbuki batarya testlerinde en iyi telefonlardan biriydi. Bu firmalar testler için piyasada olmayan daha iyi telefonları mı yolluyor acaba.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ya da ben çok video foto çekiyorum ondan hocam

• p50p kullananlar
    video çekerken 60 fps de optik zoom devreye giriyormu. p40p da optik lensler sadece 30 fps de devreye giriyor. 60 fps de dijital zoom yapıyor. ve hiç iyi çekim yapmıyordu.

Merhaba bende dun itibari ile P50 pro ile aranıza katıldım. Bildirim için hangi yolu izlediniz açıklamalı yazarsanız veya link varsa atarsanız sevinirim

• fantome63 F kullanıcısına yanıt

Hocam bildirim için hiç bir şey yapmadım ama sıkıntısız

• Arkadaşlar lütfen bana yardım. Ben bir kaç gün önce p50 pro sahibi oldum. Bundan önce 3 yıl p30 pro kullanıyordum. Uygulamalar falan G space ile bir çok sorunu çözdüm.

ama beni soğutan en büyük özellik Android Auto kullanılamaması telefonda. Telefona android auto kurabildim. ama araçta kullanamıyorum. Bağlanmıyor. Buna bir çözüm var mı? android Auto mutlak gerekli bana. Değiştirmek istemiyorum yeni aldığım telefonu.

• Benim içinde en büyük eksiklerden bir tanesi Android Auto

Bir yandan da cihazın çok güzel bir ekranı var ve çoğu amolede göre daha az göz yoruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: montaj34

android auto da çalışıyor mu P 50 . Eğer arabada kullanamayacaksam hiç bulaşmayım .

Nedir durum arkadaşlar?

• Bu cihazda bütün sosyal medya uygulamaları ve banka uygulamaları sorunsuz kullanılıyor mu?

• Dün abim bu cihazı almış hiç sormadan. Uygulama yönünden çok sıkıntılı. Cihaz hiç sarmadı.

Zaten S20 FE kullanıyordu. Git sat bu cihazı üzerine koyup S22 Ultra al değil mi?

Bu cihazı alacak olan veya almayı düşünenler varsa uzak dursun derim.

• qkhn83 kullanıcısına yanıt

Evet hocam hiç bir sorun yok sadece google uygulamaları sıkıntılı onu da g space ile çözüyor çoğu kullanıcı benim gibi

• skype harici ben bildirim sorunu yaşamadım. outlook kurulu mesala bildirim çok iyi çalışıyor.

dikkatimi çeken bir durum var. yeni gelen android cihzlarda ekrandaki titreşimi engeleme özelliğini hep kaldırmışlar. bazı cihazlarda ise kısıtlama getirmişler mesala 120 hz e alırsan devreye sokamıyorsun. Fakat p50 pro da 120 hz de ve titreşim engeleme ozelliği acık kullanabiliyorsun. adamlarin kendi arayuzu aslında çok güzel. keske uygulama sorunlar olmasaydı.

• Black_34 kullanıcısına yanıt
    Üstat kullanıcıdan kullanıcıya değişir. Huawei kullanan açıkçası Apple gibi başka cihaza ısınamaz. Uyg. Yönünden bir sıkıntı yok kullandığım Uyg. Var hepsi. Google pek gerekli değil benim için. Tabi kişiden kişiye değişir.

• holygun1907 H kullanıcısına yanıt
    Gspace cok pil tuketiyor. Dogrudan kurulan uygulamaları doğrudan kurun

• montaj34 kullanıcısına yanıt
    Çalışmaz bence. Çünkü gömülü uygulama

Cihazla Daha ilk günüm. Mate 10 pro kullanıcısıydım. Pili öldüğü için bu telefona geçtim. Ancak pili memnun edici gelmedi. Şarj süresi de uzun gibi. Deniyorum...

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Pil testünde ip 13 pro max geçiyor 10 dk civarı. Başka da telefon yok üstüne.ancak gerçekler öyle değil gibi. Şuan deniyorum. Mate 10 pro 9.30 saat aldığım bğr telefondu yeniyken

• dr.ekmekci D kullanıcısına yanıt
    Google services kurmanın yoluna bakın. Öyle kuşlanabilirsğniz. Yabancı forumlarda vardır bilgi.

• fantome63 F kullanıcısına yanıt
    Biraz öyle oldu.haliyle de mate 10 prodan p50 pro ya geçtim. Ancak beklentimin alfitında kaldı ilk günden. Klavyesi ile yazamıyorum...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.