Şimdi Ara

Huawei P40 serisi Türkiye'de! İşte Huawei P40 ve P40 Pro Türkiye fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
6.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Huawei'nin amiral gemi ailesi Huawei P40 serisi Türkiye topraklarına ayak bastı. Huawei P40 Lite, P40 ve P40 Pro modellerinin satışa sunulmasıyla birlikte telefonların Türkiye fiyatı da belli oldu.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Fold 2 ekranı ve tasarımı sızdırıldı

Huawei P40 Lite Türkiye fiyatı

Ailenin düşük bütçeli modeli olan Huawei P40 Lite; gece yarısı siyahı, tutku yeşili ve sakura pembesi renk seçenekleriyle Türkiye'de satışa sunulmuş durumda. 6 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesiyle gelen Huawei P40 Lite, 3.199 TL fiyat etiketine sahip.

499 TL'lik Huawei FreeLace kablosuz kulaklık hediyesiyle satılan telefonun Avrupa fiyatı ise 299 euro.

Huawei P40 Lite özellikleri

Ülkemizde 3.199 TL'ye satılan Huawei P40 Lite'ın özelliklerine kısa bir bakış atacak olursak;

Ekran 6.4 inç büyüklüğünde 2310 x 1080 piksel çözünürlüklü LCD ekran
    Boyut ve ağırlık 159.2 x 76.3 x 8.7 mm ~ 183 g
    Yonga seti 7nm üretim geometrisiyle üretilen Kirin 810 yonga seti (2x 2.27GHz Cortex-A76 + 6x 1.88GHz Cortex-A55)
    RAM 6 GB
    Depolama kapasitesi 128 GB + 256 GB'a kadar nanoSD kart desteği
    Arka kamera 48 MP (f/1.8) geniş + 8 MP (f/2.4) ultra geniş açı+ 2 MP (f/2.4) makro + 2 MP (f/2.4) derinlik kamera sensörü
    Ön kamera 16 MP (f/2.0) 
    Batarya 4200 mAh (40W hızlı şarj destekli)
    İşletim sistemi Android 10 ~ EMUI 10
    Bağlantı seçenekleri USB Type-C, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 4G LTE, 3.5 mm kulaklık girişi
    Renk seçenekleri Gece yarısı siyahı, tutku yeşili ve sakura pembesi

Huawei P40 Türkiye fiyatı

Huawei P40; gümüş orman, siyah ve buz beyazı renk seçenekleriyle Türkiye'de satışa sunulmuş durumda. 8 GB RAM ve 128 GB depolama kapasitesiyle gelen Huawei P40, 8.499 TL fiyat etiketine sahip.

999 TL'lik Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık hediyesiyle satılan telefonun Avrupa fiyatı ise 799 euro.

Huawei P40 özellikleri

Ülkemizde 8.499 TL'ye satılan Huawei P40'ın özelliklerine kısa bir bakış atacak olursak;

Ekran 6.1 inç büyüklüğünde 2340 x 1080 piksel çözünürlüklü OLED ekran
    Boyut ve ağırlık 148.9 x 71.1 x 8.5 mm ~ 175 g
    Yonga seti 7nm+ üretim geometrisiyle üretilen Kirin 990 5G yonga seti (2x 2.86GHz Cortex-A76 + 2x 2.36GHz Cortex-A76 + 4x 1.65GHz Cortex-A55) 
    RAM 8 GB
    Depolama kapasitesi 128 GB + 256 GB'a kadar nanoSD kart desteği
    Arka kamera 50 MP (f/1.9) geniş + 8 MP (f/2.4) telefoto + 16 MP (f/2.2) ultra geniş açılı kamera
    Ön kamera 32 MP (f/2.0) + 3D ToF sensörü
    Batarya 3800 mAh (22.5W hızlı şarj destekli)
    İşletim sistemi Android 10 ~ EMUI 10.1
    Bağlantı seçenekleri USB Type-C, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 802.11 6 Plus, 5G
    Renk seçenekleri Gümüş orman, siyah ve buz beyazı

Huawei P40 Pro Türkiye fiyatı

Huawei P40 Pro; gümüş orman, siyah ve buz beyazı renk seçenekleriyle Türkiye'de satışa sunulmuş durumda. 8 GB RAM ve 256 GB depolama kapasitesiyle gelen Huawei P40 Pro, 11.999 TL fiyat etiketine sahip.

999 TL'lik Huawei FreeBuds 3 kablosuz kulaklık hediyesiyle satılan telefonun Avrupa fiyatı ise 999 euro.

Huawei P40 Pro özellikleri

Ülkemizde 11.999 TL'ye satılan Huawei P40 Pro'nun özelliklerine kısa bir bakış atacak olursak;

Ekran 6.58 inç büyüklüğünde 2640 x 1200 piksel çözünürlüklü OLED ekran
    Boyut ve ağırlık 158.2 x 72.6 x 9 mm ~ 209 g
    Yonga seti 7nm+ üretim geometrisiyle üretilen Kirin 990 5G yonga seti (2x 2.86GHz Cortex-A76 + 2x 2.36GHz Cortex-A76 + 4x 1.65GHz Cortex-A55) 
    RAM 8 GB
    Depolama kapasitesi 256 GB + 256 GB'a kadar nanoSD kart desteği
    Arka kamera 50 MP (f/1.9) geniş + 12 MP (f/3.4) telefoto + 40 MP (f/1.8) ultra geniş açı + 3D ToF kamera
    Ön kamera 32 MP (f/2.2) + 3D ToF sensörü
    Batarya 4200 mAh (40W hızlı şarj destekli)
    İşletim sistemi Android 10 ~ EMUI 10.1
    Bağlantı seçenekleri USB Type-C, Bluetooth 5.1, Wi-Fi 802.11 6 Plus, 5G
    Renk seçenekleri Gümüş orman, siyah ve buz beyazı

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro
    Huawei P40 ve P40 Pro

• Tabikide öyle,
    Bunu anlamak zor değil.
    Kullanıcı adına baktım ve faceye Çağın İlter yazdım.
    Zaten 1 tane profil var ve hoop ne göreyim : Huawei de çalışıyor diye yazmış birde.
    Yaw kardeşim anladık ekmek paranı kazanıyorsun da git masa başında kazan burada fanboyluk yapma.
    Haksız mıyız orada çalışmıyor musunuz
    Bir Huawei troll ü eksikti o da geldi tam oldu. Firmalar mi tutuyor bu tipleri nedir ben anlamıyorum. Adam fiyatı ucuz tutmuşlar diyebilirim yazmış birde utanmadan.

Google isterse o apk ile kurulan hiçbir uygulamayı çalıştırmaz telefonunda. Bunu yapabilecek teknik altyapısı var. Harmony os denilen sacmalik çin harici hiçbir ise yaramaz. Mesela çok dolanbaça gerek yok, sadece whatsapp ben desteklemeyeceğim desin, olay biter harmony os icin. Hadi onu geçtim halen daha şu yarasa yiyeceğim diye dünyayı gördüğü en büyük resesyonlardan birine sürükleyen ülkenin markasını sapkınca övüyorsunuz birde burda. Bizim yerel markamız olsa onu da anlayacağım.

Git kardeşim troll ügünü başka konularda yap.
  • 12 bin lira para vericem ve google servisleri olmayacak. hıhı
  • 42000mah batarya gerçek değildir sanırım 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 bin liraya Google servisi olmayan telefon satmada başarılar diliyorum kendilerine bir kaç keriz bulurlar artık kendilerine. P40 Lite 2.500 P40 5500 P40 Pro 8500 den fazlasını hak etmiyor kusura bakmayın.

• Huawei P40 Pro 42000 mAh batarya oldukça iyiymiş :)

• Yaklaşık 5 sene evvel 6000 lira civarına sıfır 200 cc 12 beygir motosiklet almıştım. Neyse makine çin malı malum pek kaliteli değil, e bir de iki kişi çok gezince büyük hacimli motora geçeyim dedim ve 15000 liraya 2000 model kawasaki vn 800 aldım. Çok güzel günlerimiz oldu keretayla, canavar gibi motordu vallahi. Bulgaristan - Yunanistan turu yaptık yaklaşık 2200 km, Ege - Akdeniz turu yaptık yaklaşık 3000 km bir kere bile yolda bırakmadı masraf çıkarmadı. Bu sene iki motoru da sattım bir suzuki vstrom 650 almak için ama henüz alamadık virusten ötürü.

Üzgünüm arkadaşlar 12000 liralık telefon fiyatını görünce aklıma bu geldi.

• 12k buna vereceğime gider iphone 11 pro max alırım. Yıllarca mis gibi yazılım desteği alırım kafam rahat olur.

• Tutku sarısı olsa alırdım

• Huawei en azından Türkiye’de iş yapmak istiyorsa rekabetçi ve gerçekçi fiyatlandırma yapması gerekirdi. Bu durumda çok tercih edilecek bir durumu yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Istediğin zaman da satar değer kaybetmeden cebine koyarsın paranı.
    Ama.al bu p40 proyu seneye 6 bine satarsan öp başına koy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1 Onu unutmuştum.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Valla doğruya doğru. Huawei nin bi tarafı iyice kanatlandı. Bu neyin kafasıysa...

• eXteras kullanıcısına yanıt
    Ben de DL650 ye geçmek istiyorum. Virajıyla, büyük tekerleriyle, gücüyle her şeyiyle fiyat performans aleti. Downtown 300i sahibiyim. Önceden de SYM Joyride 200i vardı.

• dodofran D kullanıcısına yanıt
    Hiç deneyiminiz olmuş muydu Google olmayan bir telefonla? veya neyi yoğun kullanıyorsun? Kısaca şöyle özetleyebilirim aslında; HMS ( Huawei mobil servisleri ) kendi ekosistemiyle çalışan bir sistem. Market için AppGallery, oradan aradığın uygulamayı bulamazsan AppGallery'den indirebileceğin MoreApps adlı uygulama sayesinde aradığını bulabilirsin. Huawei'in kendi tarayıcısı ile AppSearch Seçeneği ile APK'da indirebilirsin. Bunun yanı sıra çevrimiçi müzik ve video uygulaması var. Bu uygulamalar, birden fazla uygulamanın birleşmiş hali diyebilirsin. Bence bir HMS nedire göz atmalısın.
    https://consumer.huawei.com/tr/community/details/Huawei-Mobil-Servisleri-(HMS)-nedir/topicId_99841/@dodofran

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt
    Huawei mobil servislerine baktın mı hiç dostum? deneyiminiz olmuş muydu Google olmayan bir telefonla? veya neyi yoğun kullanıyorsun? Kısaca şöyle özetleyebilirim aslında; HMS ( Huawei mobil servisleri ) kendi ekosistemiyle çalışan bir sistem. Market için AppGallery, oradan aradığın uygulamayı bulamazsan AppGallery'den indirebileceğin MoreApps adlı uygulama sayesinde aradığını bulabilirsin. Huawei'in kendi tarayıcısı ile AppSearch Seçeneği ile APK'da indirebilirsin. Bunun yanı sıra çevrimiçi müzik ve video uygulaması var. Bu uygulamalar, birden fazla uygulamanın birleşmiş hali diyebilirsin. Bence bir HMS nedire göz atmalısın.
    https://consumer.huawei.com/tr/community/details/Huawei-Mobil-Servisleri-(HMS)-nedir/topicId_99841/@dodofran

• PRODJ kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar bence bir hayli rekabetçi. Rakip firma fiyatlarına bakıldığında aynı segment cihazlar bir hayli donanım olarak aşağıda kalıyor. Kaldı ki şu sıralar Huawei Online'da 349 TL değerinde kulaklık ilke birlikte satılıyor p40 lite.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikliarabasever

12 bin liraya Google servisi olmayan telefon satmada başarılar diliyorum kendilerine bir kaç keriz bulurlar artık kendilerine. P40 Lite 2.500 P40 5500 P40 Pro 8500 den fazlasını hak etmiyor kusura bakmayın.
    Hocam öncelikle p40 lite ı kullandığımı belirteyim.Aklında bir kaç soru işaretinin olduğunun farkındayım.
    Google servisleri yerine huawei mobile servisleri mevcut.AppGallery ve MoreApps üzerinden uygulamaları indirdim.İşim gereği zaten yandex haritaları kullanıyorum Google haritalardan daha detaylı ve daha verimli onu kullanmanı öneririm.Google chrome'u yükleyip yer imlerime ve şifrelerime de rahatça eriştim.Sosyal uygulamalarda bir sıkıntı yok.Bankacılık işlemlerini rahatça yapabiliyorum

Sonra Google servise ihtiyacım var mı diye düşünüyorum.Hayır yok.Değişiklikten korkmamamız gerekli.Aksine bu tarz rekabetler tüketicinin yararına.Rekabet arttıkça firmalar daha çabuk gelişir teknolojiyi daha ucuza satın alabiliriz.

• Bir zamanlar 5000tl'ye satışa çıkan iphone x ile alay ediyorduk. Yakında 5000tl'ye lite serisi satılacak.. Yazık..

• dodofran D kullanıcısına yanıt
    Kardeşim, bende genel olarak 12000 tl bir telefona verecek cepte cüzdan da yok
    Ancak, telefona yada donanımına mı para verdiğine yoksa içerisindeki servise mi para verdiğine göre değişir bu konu azizim.
    O kadar cep yok demiştim ya
    Ben P40 Lite aldım. Daha önceki google play store lu cihazımdan zerre farkı yok kullanımda. aynı uygulamaları aynı performans ile kullanabiliyor, appgallery, moreapps, appsearch , apkpure gibi uygulamalardan dilediğim uygulamaları indirip güncelleyebiliyorum.
    işim gereği 2 telefonum var aynı fiyat aralığında. emin ol P40 lite , genel performans,oyun performansı ve kamera olarak öper geçer

bi deneyimle derim kardeşim.
    Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: dodofran

12 bin lira para vericem ve google servisleri olmayacak. hıhı
    Hocam kimse vazgeçilmez değildir diye bi özlü sözle başlamak istiyorum

Telefonu deneyimlemesem senle aynı görüşe sahip olur muydum? tartışılır.Ama sana p40 lite deneyimimi anlatmak isterim.Facebook ve whatsapp orjinal apk sını kendi paylaşıyor.Uygulama geliştiricileri bile sadece mağazalara bağlı kalmak istemiyor.Burdan bir kaç şey çıkarabiliriz.AppGallery,MoreApps ve apk pure üzerinden tum uygulamalarımı kurdum.Google chrome ile yer imlerimi ve şifrelerimi aldım.Bankacılıkları kullandım.Ne farkı kaldı google servisinin? hiç. Android kasıyo abi yaaa teriminin aslında google servislerinden çıktığını bile düşünmeye başladım çünkü cihaz geçişleri oldukça hızlı.ıvır zıvır denemek için ne varsa indirmeme rağmen.Rekabet iyidir destekleyin derim

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.