Şimdi Ara

✴️✴️✴️ HUAWEİ P40 PRO ANA KONU&KULLANICI KULÜBÜ (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
899
Cevap
19
Favori
52.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aeroinstagram diye geçer APK olarak kuruyorum videoları indirmek için bütün içerikleri indirebiliyorsun ayrıca sayısız özelliği var sifirlarsam bir daha Google servisleri kuramam beni düşündüren de o

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ridvan79 kullanıcısına yanıt
    Uygulamaların baslatma ayarlarını kapat Instagram arka planda çalışmasın bende p40 pro var 7 saat ekran alıyorum çok rahat gidiyor gün boyunca

• @ridvan79 Hocam telefonu kullanalı 1 yıl oluyor, bugüne kadar 1 kere bile ısındığını hissetmedim. masada güneşin altında bile durdu telefon kimi zaman, yinede ısınmadı hiç. Kesinlikle yazılımsal bir sorun var telefonunda. Uygulama güç monitöründe görünmese bile bahsettiğin instagram uygulaması extrra batarya tüketiyor olabilir. Normal sosyal medya kullanımında 9 bazen 10 saat ekran süresi alıyorum ben bu telefonda, dakika başı %1 inen batarya durumun çok sıkıntı senin.

• The dark side of the Wall kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam aynen büyük sıkıntı var hiç senin dediğin gibi bir ekran süresi alamadım yanımda şarj cihazı ile geziyorum Huawei Telefon kullanıp bu durumda olmak gerçekten can sıkıcı en son sifirlayacagim artık Google servisleri de bosvericem

• ridvan79 kullanıcısına yanıt
    Tekrar Google servislerini kurabilirsiniz lakin sürüm düşürmeniz gerekir. Yani istenilince tekrar Google kurulabilir. Biraz sabır biraz emekle

• Benim gibi outlook mail bildirim sorunu yaşayan arkadaşlar için paylaşayım daha önce paylaşıldıysa affola

Mevcut huawei hesabından çıkış yapıp telefonun bölgesini çin e aldım ve telefonu yeniden başlattım

Sonra telefon çin bölgesindeyken yeni bir huawei hesabı oluşturdum oluştururken ülke bölgeyi çin yaptım yani kısacası çin huawei hesabı oluşturdum çin huawei hesabı ile oturum açtım telefondan.

Sonra app gallery ye girince mağaza bölgesi çin oldu ve orada microsoft uygulamarı mevcut outlook teams onedrive vesaire ve işin güzel tarafı hms uyumlu gms istemiyor ve bildirim sorunu yok.

ilgili uygulaları yükledikten sonra tekrar hesaptan çıkış yapıp türkiye huawei hesabımla giriş yapıp telefonun bölgesini türkiye yaptım ve microsoft uygulamaları ile bir sorunum kalmadı.

ama kesinlikle aurora store veya benzerinden mevcut microsoft uygulamalarını güncellemeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmutuslu -- 5 Ağustos 2022; 22:49:46 >

• mahmutuslu kullanıcısına yanıt
    Bende şimdilik bildirim sorunu yok gibi konumda ufak bir problem yaratıyor ama onuda hallettim sayılır. haber uygulamaları banka dolap hb letgo VS bildirim geliyor.

• fantome63 F kullanıcısına yanıt

Ben outlook ve microsoft uygulamaları için dedim microg ile falan halletmeye çalışıyordum mailler geliyordu ama bildirim bir gelip bir gelmiyordu çünkü gms uyumluydu

Benim dediğim yöntemde hms uyumlu sürümlerini yükledim sorunum kalmadı microsoft sadece çin mağazasında yayınlamış uygulamaları nedendir bende anlamadım

Ben microg kullanmıyorum üstat bildirimler geç geliyor onda. Bende bildirim gecikmesi olmuyor şuanlık. Arkadaş renzdag kanalından almış uygulamayı ben play store yükledim sürüm düşürüp arkadaşta sağolsun o yükledi uygulamayı

• fantome63 F kullanıcısına yanıt

Tamam üstad siz gms yüklemişsiniz zaten ben gms yüklemedim gms yükleyenler için zaten benim dediğim yöntemin anlamı yok.

Teşekkür ederim

• Huawei p40 pro imei atılıyormu???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece evde bulunduğum 18-20 saatte yaklaşık 1 saat dizi izleme ile batarya kullanımı.
    Samsung gibi 3310 misali herşeyi kapat aç yaparak değil, hiç bir şeyi ellemeden varolan durum bu.
    Huawei yapıyor bu işi 🤙 ✴️✴️✴️ HUAWEİ P40 PRO ANA KONU&KULLANICI KULÜBÜ

• Düne kadar huawei yi övenler google ambargosundan sonra huawei ye sövmeye başladı :-)

GMS anlamında benim canını sıkan tek bir nokta var, oda discord bildirimi gelmiyor. Bunun dışında hiç bir problemim yok. Stabil, sorunsuz arayüz ve mükemmel batarya süresi böyle üst seviye bir cihazda herseye bedel

• Microg yi denediniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Telefonu ilk aldığımda denemiştim. Discord bildirimleri geliyordu o zaman microG ile fakat bu sefer Whats app ve bir kaç uygulamanın çalışan bildirimleri bozulup gelmez olmuştu.

• The dark side of the Wall kullanıcısına yanıt

Ben o sorunla çok cebelleştim ve düzgün yöntemi buldum

en büyük sıkıntı şu önce microg yi kurup cloud device vesairesini etkinleştirdikten sonra programları kurmanız gerekiyor.

ikinci olarak huawei otomatik başlatmada microg gözükmüyor sanırım sistem olarak microg yi kara listeye eklemiş.bunu yapan uygulamanın ismide PowerGenie

onun çözümüde adb den komut girerek düzelttim şimdi hiçbir sorunum olmuyor

PowerGenie yi adb komutu ile sistemden silince sorun olmuyor artık

adb shell pm uninstall --user 0 com.huawei.powergenie

• Aurora store kapandımı giriş yapamıyorum ben?

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Ben giriyorum.sorun yok

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.