Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.650
Cevap
42
Favori
232.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende bakicam Türk telekoma uyguna geliyor kulaklıga gerek yok zaten ıphone kulakligim mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, huawei sitedinde yeni kampanya yapmis bilginize. font="Arial"]AK200TLOFF kuponu hala gecerli ***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catkara

https://bireysel.turktelekom.com.tr/cihazlar/Sayfalar/mobil/huaweip-40-lite.aspx

Buradaki fiyat doğru mu acaba,burada nasıl bir oyun var ben bulamadım

Nasıl bir oyun var buldum galiba, detaylarda " hattının tarifesini geçerli olan tarifeler dışındaki tarifelerden birine geçirmek suretiyle değiştirmesi"' diye bir ibare geçiyor. Yani onların belirlediği kol gibi faturası olan bir tarifeye geçmek zorundayız galiba.Bulundugum yerde Türk Telekom yok,olan biri bayiden öğrenebilir mi detayını acaba???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catkara -- 1 Mayıs 2020; 14:2:38 >

• Türk Telekom Mh aradım, Huawei nin kulaklık hediyesi ile ilgili bir bilgileri yok. S10 lite için bekliyecektim fakat pazartesi günü bayiye gidip alıcam.

• blackeagle3673 B kullanıcısına yanıt
    İşe yararlılık artmış bence bu kulak satış fiyatı Okey ama kendisi çöp bu şekilde en azından elde avucta aktif kullanacağın bir band ile powerbank olur

• Johnnie Walkerr kullanıcısına yanıt
    Zaten kulaklık hediyesi yok taksitli alınca

• catkara C kullanıcısına yanıt
    Turkcell arayıp öğrencicem derken şimdi karşıma şu ekran geldi

Ve ben aylık 69 TL fatura ödüyorum
    Bana veriyor cihazı bu fiyata son adıma kadar geldim
    Taksitli alım için zam gelmiş 2958 geliyordu 6 taksit şuan 3040 olmuş
    ***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

• bosunaokuma21karakter kullanıcısına yanıt
    Kurumsal hatlara da var mı acaba?

• O konuda bir bilgim yok ama şuan Turkcell bana söylediği bilgi şu cihazı kredi kartı bilgilerini al dedi herhangi bir sözleşme yok sadece turkcelli olduğum için bu fiyat ve fatura taahhüt ile bağlantısı yok şuan Huawei arayıp cihazı iade etmek istediğimi soylicem bakalım ne diyecekler 14 gün iade hakkimiz var gözüküyor eğer kabul ederlerse geri gönderip Turkcell den Alicam

• Cihazlari actiysan iade kabul etmeyeceklerdir. Ama yinede dene sansini bir.

• Arkadaşlar Huawei aradım dedim kendimi enayi gibi hissediyorum cihazı dün elime ulaştı hatta kargo getirmemiş olsa pazartesi elime gececek ve hayal edin ki ben bu cihazı 3200 almış olabilirdim aradaki fiyat farkı 500 TL bu bir asgari ücretin 1/4 daha fazla ben kendimi bu şekilde enayi konumuna koymak istemiyorum iade etmek istiyorum dedim onlarda bir üst birim size en kısa zamanda iade süreci (kargo kodu )ve yapabileceklerimiz ile alakalı bilgilendirme için arayacağını söyledi
    Bakalım olumlu bir dönüş alırsak aradaki fiyat farkını iade yapacaklar diye düşünüyorum ama belkide iade etmek zorunda kalıcam detaylarını paylaşırım henüz kız arkadaşıma diyemedim konuyu 😂 kız heves etti cihazı aldı eline daha dün şimdi iade etmek zorundayız diyemicem bir geri dönüş bekliyorum Huawei den

• Hadi bakalim insallah bir yol cikarsa degerlendiririz. Haberini bekliyoruz.

• blackeagle3673 B kullanıcısına yanıt
    Onu ozellikle sordum
    Online bir alışveriş yaptığım için 14 gün iade hakkimiz kanunen var

Cihaz ve kutusu sağlam ise kabul etmek zorundayız diye belirtti müşteri temsilcisi
    Sorun yok haklarımiz var umarım iade ile uğraşmak zorunda kalmayız cihazın fiyatını düşeceğini biliyordum ama bu kadar agresif bir fiyat düşüşü beklemiyordum ekstra içinden çıkan kulaklıkta fos olunca yakarım gemileri eski mezarciyim ben yedirmem buradaki kimsenin hakkını biz Huawei güvenip cihazı alıyoruz bu fiyata cihaz eline geçmeden şu mesajları okuyacak insanlar var içimizde kargoya verilmemişti bazılarimizin ürünü belki eline yarın gecicek yada pazartesi

Edit içinden çıkan kulaklık dediğim freelace bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosunaokuma21karakter -- 1 Mayıs 2020; 15:35:20 >
  • Bende kayit biraktim bakalim simdi. Daha cihaz cikmamis zaten. 24 saat icinde aranacaksiniz dediler banada. Detayli olarak turkcell de olan kampanyayi sordular. Aksama kampanya sonlanirsa sasirmam turkcell de 😎

Bence mağazalar kapalı olduğu için böyle fiyatlar yapıyorlar. Nerede ucuz ise oradan almak daha iyi
  • krımınal kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ben cihazı Huawei mağazasından 3060 aldım kulaklık hiç umrumuzda değildi cihazı Turkcell den almayi tercih ederim
    Şu durumda Huawei dedim durumu bugün 2687 Turkcell satarsa bu cihazı Hepsiburada 1-2 aya 2000 TL satar

Hocam şuan için oparetör de o fiyatlar normal çünkü hms olayını anlatacak sadece orası var normal kullanıcıya. Satış için ve hms'nin yaygınlaşması için Huawei'nin yaptığı normal bişi. Mağazalar açılınca yine oparatörde eskisi gibi 500-600 TL farkla satılır. Hepsiburada bir muamma ne yaparlar bilmiyorum hiç
    Turk telekom ne dedi hocam cihaz için beklesek mi alsak mı turkcell 12 taksit bana 3228 TL çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Turk telekom ne dedi hocam cihaz için beklesek mi alsak mı turkcell 12 taksit bana 3228 TL çıkıyor
    Pazartesi mağazaya gidip sorucam, eğer taahhüt ettikleri gibi 2835 TL ye denk geliyorsa alıcam,

Bende öyle yapayım bakalım telefon hoşuma gitti

Ama videoda eis olmaması ve plastik arka kapak ve kasa halen düşündürüyor p10 kullanıcısıyım ois var kasa ve arka kapak metal düşündürüyor sağlam mı diye

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.