Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.648
Cevap
42
Favori
232.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Makisimum mobile ile nfc özelliğini kullanabilen var mı ?
  • Google servisleri kurulumunu mutlaka adım adım orada ne görüyorsanız yapın. Adımları atlamayın.

Adımlardan birinde Google servislerinden birini kaldırıp yeniden kurmanız gerekiyor orada telefon donabiliyor. Donmasını önlemek için kaldırma işleminden önce o adıma kadar kurduğunuz tüm Google servislerini uygulamalarım sayfasından durdurun. O zaman donmadan takır takır kaldırabiliyorsunuz.

Birde bu Google hizmetlerini ben tüm uygulamalarımı yükleyip whatsapp yedeklerimi de attıktan ve telefonu birkaç gün Google servisleri olmadan kullandıktan sonra sorunsuz yaptım ve sorunsuz kullanmaya devam ediyorum. Yani illa telefonu sıfırlamanız gerekmiyor.

Kuveyt Türk ve ziraat bankası uygulamaları, çeşitli borsa ve Google hizmetleri uygulamaları dahil, her uygulamayı sorunsuz bir şekilde google play store dan indirip kullanıyorum.

Google servislerini kurduktan sonra şu an ki fiyatlandırmaya baktığımda 2670 liraya bu telefonu turkcell den aldığım için gayet memnunum. İnşallah hepimiz sorunsuz kullanmaya devam ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuforhan -- 23 Mayıs 2020; 21:13:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• YouTube işini çözen varmı yada ne kullanıyor birde telefon ile gelen ekran koruyucuya güvenmeyin çok kalitesiz hemen çizikler belirdi derin

• Richards Covers kullanıcısına yanıt
    Google hizmetlerini yükledikten sonra YouTube uygulamasını yükleyip kullanabilirsiniz. Ben YouTube Premium ile kullanıyorum hiçbir sorun oluşturmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuforhan

Google hizmetlerini yükledikten sonra YouTube uygulamasını yükleyip kullanabilirsiniz. Ben YouTube Premium ile kullanıyorum hiçbir sorun oluşturmuyor.
    Önceki telefonlarımda youtube da abone olduğum kanallardan bildirim gelirdi, bu telefonda gelmiyor. Abone olduğum kanallarda ki bildirimler de açık

• quote:

Google kurmadım telefona şimdilik tek sıkıntım YouTube çok büyük sıkıntı olmadıkça kurmayı düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Google kurmadım telefona şimdilik tek sıkıntım YouTube çok büyük sıkıntı olmadıkça kurmayı düşünmüyorum

Alıntıları Göster
    Hocam sende digital operatörden almışsın benim gibi telefon kaç günde geldi sana? Ben adanada yaşıyorum.

• Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    Ben ay başında aldım sokağa çıkma yasağı yüzünden 8 gün falan sürdü.

Böyle bir uygulama kullanıyordum arkaplanda oynatma seçeneği de var. Moreapps dan bakabilirsiniz.

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Kendim için konuşayım bildirim sorunum yok. YouTube, whatsapp, Gmail vb çalışıyor.

• quote:

Kendim için konuşayım bildirim sorunum yok. YouTube, whatsapp, Gmail vb çalışıyor.
    Whatsap face messenger Gmail bunlarda sorun yok zaten, sadece youtube dan bildirimler gelmiyor. Emui 10.1 güncellemesine kadar kullanırım. Benim cihaz mate 30 pro, o grup sessiz olduğu için buraya yazıyorum 😁

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki herkeste aynı verimlilikte çalışmıyor demekki sonradan kurulan Google servisleri. Belki sizinle benim kurulum sırasında bilerek yada bilmeyerek yaktığımız bir farklılık bunlara sebep oluyor olabilir. Umarım 1 yıl içinde Huawei ile Amerika anlaşır da şu sorunlar köklüce çözülür.

• quote:

Ne yazık ki herkeste aynı verimlilikte çalışmıyor demekki sonradan kurulan Google servisleri. Belki sizinle benim kurulum sırasında bilerek yada bilmeyerek yaktığımız bir farklılık bunlara sebep oluyor olabilir. Umarım 1 yıl içinde Huawei ile Amerika anlaşır da şu sorunlar köklüce çözülür.
    1 haziranda iş başı yaparsan 2 ay içinde samsung a71 alacam ikinci tlf olarak, netflix 1080p göstermiyor benim de izlediğim filmler diziler var 720p olsa yine sorun değil ama görüntü kötü. hattım birini onda kullanırım netflix çözülene kadar. Cihazı satmak istedim dün ama metroda resim çekerken 4 kişi tlf marka modelini sordu çok dikkat çekiyor, sonra dedim böyle dehşet bi tlf neden satıyorsun dedim vazgeçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: godofsail

https://www.youtube.com/watch?v=mX9LeYL79zk&feature=youtu.be

Video açıklamalarıni dikkatli okuyun.
    videodakileri yaparak başlarabildim. şu atlıyormuşum:
    aşamalardan ikisinde bildirim çubuğunu aşağı çekince bir çok uyarı geliyor ve işlem yaoıyor. kurulum tamamlandı yazısını beklemeden yeni aşamaya geçtiğimi farkettim. o hatayı düzeltince sorunsuz kuruldu ve kullanıyorum. uyarı için teşekkür ederim tüm arkadaşlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: epivep

videodakileri yaparak başlarabildim. şu atlıyormuşum:
    aşamalardan ikisinde bildirim çubuğunu aşağı çekince bir çok uyarı geliyor ve işlem yaoıyor. kurulum tamamlandı yazısını beklemeden yeni aşamaya geçtiğimi farkettim. o hatayı düzeltince sorunsuz kuruldu ve kullanıyorum. uyarı için teşekkür ederim tüm arkadaşlara.

Alıntıları Göster
    Şuan hemen hemen dünyada ki google servisi olmayan huaweiler bu yönetimi kullanıyor, hatta güncelleme geldikten sonra bile sorunsuz çalıştığını söylemişlerdi

• Üzerinde ki ekran filmine gerçekten güvenmeyin benim de hep çizik doldu yakında sökerim...

hocam antutu testi yaptınız mı? google olmazken daha mı yüksek merak ettim.
  • iki sorum olacak. yardımcı olursanız memnun olurum

1. Telefona google servisleri kurduktan sonra gayet güzel kullanıyorum. ancak google play üzerinden donanımhaber mobil kurdum, giriş yaparken "invalid token" hatası alıyorum. kaldırdım tekrar kurdum, verileri temizledim ancak login olamıyorum.

2. Whatsapp veya sms mesajı geldiğinde yukarıdan pencere açılıyor. ben bildirimleri kapatmadan sadece açılır pencereyi kapatmayı bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epivep -- 24 Mayıs 2020; 13:20:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epivep

iki sorum olacak. yardımcı olursanız memnun olurum

1. Telefona google servisleri kurduktan sonra gayet güzel kullanıyorum. ancak google play üzerinden donanımhaber mobil kurdum, giriş yaparken "invalid token" hatası alıyorum. kaldırdım tekrar kurdum, verileri temizledim ancak login olamıyorum.

2. Whatsapp veya sms mesajı geldiğinde yukarıdan pencere açılıyor. ben bildirimleri kapatmadan sadece açılır pencereyi kapatmayı bulamadım.
    Donanımhaber uygulamasına bende giriş yapamadım, birde google uygulamarından bildirim gelmiyor. Gmail hesabını e posta uygulamasına kurdum fakat 15 dk da bir senkronize seçeneğini var anlık yok malesef. Gmail sorununu çözsem diğerleri çok önemli değil çünkü bir çok yere gmail hesabımı tanımlamıştım.

Diğer soruna gelince ayarlar - bildirimler - whatsapp - mesaj bildirimlerinde kilit ekranı ve başlıklar var başlıkları kapat...

• Merhaba herkese iyi forumlar ben bu cihazı almak istiyorum ama Osmanlı yatırım uygulamaları yok ama Google Play kurabilirmiyim bilmiyorum sorun yaşayan varmı teşekkür ederim iyi bayramlar

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.