Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.648
Cevap
42
Favori
232.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun kendisiyle gelen cam sağlam mı biliyor musunuz? Şimdi ilk düşürmede patlamayalım

• Merhaba arkadaşlar bugün mate 30 pro aldım, fakat bu Google yüklemeyi beceremedik. Daha önce mate 30 da sorun olmamıştı sorunsuz biçimde nasıl yükleriz ilk sayfada ki dosyaları indirdik fakat yedekleme de dosya görünmüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türbülans Havayolları A.Ş -- 20 Mayıs 2020; 21:36:49 >
  • Ben kullanıyorum P40 lite ı bankacılık uygulamalarından garanti bankası iş bankası ve ziraati kullanıyorum aktif olarak hepsinide phone clone ile aktardım. Herkese tavsiye ediyorum ürünün sesi o kadar yüksek çıkıyoki muazzam. Fotoğraf kısmında zaten çok güzel fotoğraflar çektim merak edenlere atabilirim de. Oyun performansı mükemmel ve ısınma gibi bir sorun yaşamadım 1 kere bile. Aktif olarak cod mobile oynuyorum.
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Eğer usb'nizde otomatik olarak sistem dosyaları oluşuyorsa yedek dosyasını huawei klasörünün içindeki backup klasörünün içine yapıştırın. O zaman görüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vlad the impaler

Eğer usb'nizde otomatik olarak sistem dosyaları oluşuyorsa yedek dosyasını huawei klasörünün içindeki backup klasörünün içine yapıştırın. O zaman görüyor.
    Az önce harfi harfine yaptım nihayet yüklendi şuan sorunsuz kullanıyorum

• bende kullanıyorum p40 lite bankacılık uygulamarı sorunsuzca çalışıyor
  • setcom_2000 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım banka uygulamalarının çoğu var ve sürekli yenisi ekleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar garanti bankası Phone clone ile gelmişti ama appgaleri de yok galiba uygulama nasıl güncelleriz

• Uygulamalari kurdum yanlız hiç birinden bildirim alamıyorum WhatsApp Facebook hariç sizde durumlar nasıl Google ile alakası varmi

• Çift hat kullananlar, google servisleri kurulduktan sonra whatsapp ikiz uygulama yapmayın sertifika hatası veriyor onun yerine whatsapp business kullanın..

• a..simsek A kullanıcısına yanıt
    İng mobil maalesef yok

• freeheart44 F kullanıcısına yanıt
    Turkcell'de Huawei P40 Lite 3199 TL. Taksit seçenekleri de mevcut.
  • Netflix play store da uyumsuz diyor, apk başka siteden indirdim ama sanırım sertifikadan dolayi düşük çözünürlükte gösteriyor

• Sonunda digital operatörden siparişi verdim. 272,*12 sizce ne zaman gelir Beyler iptal etsemmi arkadaş 1 ay unut yanlış yapmışsın keşke bayiyi bekleyip alsaydın dedi. Adanada gezmediğim bayi kalmayınca baktım stokta var siparişi geçtim. Sizce arkadaşın dediği doğrumu 1 ay sürermi beyler en az 2 hafta diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Beyler cevap verirseniz sevinirim 2 hafta sürmez dimi gelmesi

• Beyler lütfen yardımcı olun Turkcell digital operatörden siparişi verdim 273x. 12 iptal edip bayiyi bekleyimmi 2 hafta en az sürer dedi arkadaş ne dersiniz arkadaşlar lütfen biri cevap verirse sevinirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Beyler lütfen yardımcı olun Turkcell digital operatörden siparişi verdim 273x. 12 iptal edip bayiyi bekleyimmi 2 hafta en az sürer dedi arkadaş ne dersiniz arkadaşlar lütfen biri cevap verirse sevinirim?
    Max 1 hafta iptal etsen bayiden bulamazsan ne olacak en iyisi o fiyata

• quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam sağol istediğim bir cevaptı sağol. Verdim zaten siparişi digital operatörden 266x12 idi ama 273x12 neyse normal fiyat gayet iyi 3276 ya geliyor. Arkadaş moralimi bozdu 2 hafta en az gelmez dedi Coronadan dolayı kargolar berbat durumda dedi. Hocam işin kötüsü bugün sabah Bir bayi bir ihtimal zor ama yarın sana o telefonu getirebilirum dedi. Diyelim yarın aradı gel al dedi. İptal etme hakkım varmı siparişi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Alıntıları Göster
    Hocam ne dersin diyelim yarın bayi getirdi aldım. İnternetteki siparişi iptal hakkım varmı?

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.