Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.648
Cevap
42
Favori
232.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya Beyler cihazı adanada hangi Turkcell bayisinde bulabilirim bilen varmı çıldıracam ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Ya Beyler cihazı adanada hangi Turkcell bayisinde bulabilirim bilen varmı çıldıracam ya
    Bende kayseri de bulamadım mesela hiç bir yerde netten aldım o sırada turkcell den stok varken çok zor hocam talep et bir bayiye git getirsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Bende kayseri de bulamadım mesela hiç bir yerde netten aldım o sırada turkcell den stok varken çok zor hocam talep et bir bayiye git getirsinler

Alıntıları Göster
    Hocam nereye sorsam telefonunuzu verin gelince sizi arayalım dediler ama umudum yok.

• quote:

Alıntıları Göster
    Acaba kasıtlı olarak mı stokta tutup vermiyorlar belki zam geleceği için

• Zam geldi zaten hocam bizler mesela 266x12 ye aldık şimdi normal 3500 den aşağı yok hiç bir yerde

• Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    Aceleniz yoksa biraz daha bekleyin. Yada peşin alabilirseniz Letgo veya Sahibinden gibi ilanlara bakın. Mesela Ankara içinde taksitle alıp da peşine çevirmek isteyenlerin açılmamış kutu ilanları var 3000 TL civarında. Sizin şehirde de vardır muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5shdw0

Aceleniz yoksa biraz daha bekleyin. Yada peşin alabilirseniz Letgo veya Sahibinden gibi ilanlara bakın. Mesela Ankara içinde taksitle alıp da peşine çevirmek isteyenlerin açılmamış kutu ilanları var 3000 TL civarında. Sizin şehirde de vardır muhtemelen.
    nakit durumum yok hocam sadece hatta ek taksitle alabilirim Turkcellde.

• Arkadaşlar P40 lite'dan vazgeçtikten sonra farklı cihazlara yöneldim. Şimdi sorum Nova 5T mi yoksa P30 mu sizce. P30 huawei sitesinde kulaklık ve band 4 hediyesi ile birlikte 4700 TL. Çarktan kzandığım 140 TL indirim kodum var bir de kart kampanyasından 100 Tl indirim alacağım. 4460 TL' ye geliyor telefon. mantıklı mı sizce?
  • Bence nova 5t hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: korner12

Bence nova 5t hocam
    Hangi açıdan onu tavsiye eetiniz hocam. Nova 5T nin en büyük iki eksiği 3.5 mm kulaklık girişiyle SD kart desteğinin olmaması. Gerçi 128de bana fazlasıyla yeter aslında ki şuan 16GB hafızalı P9 Lite 2017 kullanıyorum. Nova 5T'de ısınma probleminden bahsedilmiş ana konuda bir de o durum var.
  • Google olayını çözen varmı ?

• quote:

WhatsApp tamam hallettim bakalım Google olmadan olacak mı telefon şimdilik sıkıntı yok
    Hocam ben mesaj yedeğini çekemedim siz nasıl yaptınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: NaBe

Hocam ben mesaj yedeğini çekemedim siz nasıl yaptınız ?

Alıntıları Göster
    Phone clone ile ikinci denemem de oldu uygulamalar güncel değilmiş

• Google yüklemeyi denedim birkaç kez ama olmadı arkadaşlar.

• NaBe N kullanıcısına yanıt
    YouTube da anlatılıyor adım adım. Oşekilde yükledim. Bir iki sayfa geride linki var.

• korner12 kullanıcısına yanıt
    Ben yükledim.

Öncelikle telefon mutlaka fabrika ayarlarında olmalı.

Yüklemedeki sanırım 5. Adimda Hesap yöneticisini kaldiriken telefon 3 defa kitlendi ama sabırlı bir şekilde yeniden başlatıp kaldırdım. Yükleme sırasında killanilan G isimindeki çince uygulamada bekleme yaparsanız kurulmuyor.

• Petal search diye huawei yeni bir hizmet sundu buradan kurulum yapabilirsiniz. Link bırakıyorumhttps://consumer.huawei.com/tr/community/details/%F0%9F%8F%AE%5BPetal-Search%5D-Arama-Asistan%C4%B1,-Uygulama-indirme-ve-Daha-Fazlas%C4%B1/topicId_105896/

İnceleyebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: godofsail

YouTube da anlatılıyor adım adım. Oşekilde yükledim. Bir iki sayfa geride linki var.
    Linki göremedim...

• NaBe N kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=mX9LeYL79zk&feature=youtu.be

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.