Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.648
Cevap
42
Favori
232.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

MicroG google servisleri ile alakalı.

Bankacılık uygulamaları ile bi ilgisi olduğunu sanmıyorum.

Alıntıları Göster

Şöyle bilgileri ele geçeririrse o aklıma geldi şifreler felan vs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    Banka uygulamaları bu servisi kullanmıyodur diye düşünüyorum ama uygulamanın telefonda bulunması bi riskmidir? Evet risktir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fr.BJK

Banka uygulamaları bu servisi kullanmıyodur diye düşünüyorum ama uygulamanın telefonda bulunması bi riskmidir? Evet risktir bence.

Yav öyle bankada paramız felan yok tam tersi borç var ama yinede insan endişe ediyor. Ayrıca bir arkadas var bu uygulamayı sakın kullanma demişti huawei Facebook sayfasında.

• zopheal kullanıcısına yanıt
    Hocam bende böyle uyarı çıkıyo yükleyemiyorum YouTube vanced yüklü ondan dolayı mı böyle uyarı veriyo diye silip yüklemeyi denedim yine olmadı acaba başka bir çözümü var mı

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***
  • Sambambuçuvam S kullanıcısına yanıt
    Enteresan bir sorun. Yuklemeleri kaldırıp, telefonda genel bir temizlik yapın, apk dosyalarını da silip yeniden indirin, telefonu kapatıp açın tekrar yüklemeyi deneyin.
  • arkadaşlar selam

2 gündir youtube vanced üzerinden video yükleyemiyorum yükle diyorum video seçiyorum öylece bekliyor ön belleği falan sildim gene aynı gene aynı

• abduko A kullanıcısına yanıt

Vanced güncellemeleri geldi, ondan kaynaklı olabilir. Vanced manager üzerinden güncellemelerinizi yapıp o şekilde bir deneyebilirsiniz.

• TRBinance uygulamasi var mi arkadaşlar apk indirebilecegim bir yer?

• KaRmaLizma K kullanıcısına yanıt

Aurora Store dan indirebilirsinşz.

Hocam bu sekilde hata veriyor guncelledim

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

YouTube vanced ile ilgili herşeyi kaldır tekrar yüklerken YouTube vanced son sürümden bir öncekini yükle sonradan giriş yap düzeliyor bende de aynı sorun vardı düzeldi

Ayarlar - kullanıcı ve hsaplar - vanced microg bu hesabı silip sıfırdan giriş yapmayı deneyin.

• Arkadaşlar, Axess kullananlar mobil bankacılık için kart tanımlamayı deneyebilir mi? Şimdi denedim, kartı ekledi gözüküyor.

Telefonu orijinal halinde mi kullanıyorsunuz yoksa Google servislerini yüklediniz mi
    Store göçtü calismiyor
  • Merhabalar,

Cihaza google servisi yükleme youtube videolarına bakıyoruz altında olumsuz yorumlar dolu bi kaç sorum olacak cevap verecek arkadaşlara gönülden teşekkür ederim.

1- flash bellek ile yüklersek bi problem olma ihtimali varmı, içindeki mevcut resimler vs sılınır mı, sonradan uğraşır mıyız

2-Garanti ile ilgili problem oluyor mu?

3-Numaralarımı hep gmail hesabıma kaydediyordum google servisi olmazsa alternatif ne yapabiliriz.

Google servisleri illegal yoldan yüklemek gönlümüzü pek rahat ettirmiyor nedense, bi dünya .apk kuruyoruz güvenilir mi

--------------------------------

Google servisleri kurmadan;

telefonumda kurulu gmail hesabım olsun / mailler bildirim ile gelsin.

Youtube' a gmail hesabımla login olayım.

• Merhabalar dostlar p40 lite cihazımda galerideki bi çok fotoğraf bi anda buğulandı gökkuşağı şeklinde renklendi.görüntüdeki gibi sıkıntım var yardımcı olursanız çok sevinirim... ***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** ***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü***

• Sambambuçuvam S kullanıcısına yanıt
    Normal hali, sadece bildirimleri almak için Microg yi yukledim
  • L4st L kullanıcısına yanıt
    3. Sorunun cevabı Huawei bulut kişilere taşıyabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.