Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.650
Cevap
42
Favori
232.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google servis ile alakalı merak edenler okusun. Temiz telefon satılıktır. Ankarada telefon özelden görüşürüz :)

P40 Pro telefon kullanıyorum. Sakın ola almayın. Google Play yok kabul ama galeriden inen uygulamalar çalışmıyor. Telefon şimdi çöp oldu 2. El ilanına koyacağım önce bunu yazıyorum. Örnek Akbank mobile uygulamasında NFC özelliği çalışmıyor. Sorun kartta dedim k. Kartımı iptal ettim yeni istedim sorun Huawei yazılımda. Sonra galeride olan Matriks Mobile uygulaması. Bildirim özelliği var fiyata göre alarm kur diyorsunuz kurmuyor push servis yok hizmet alamıyoruz. İnfo trade uygulaması var petal search ile bulup indiriyorsunuz veya telden tele aktarırken sonuç bildirim atmıyor. Sitelerdeki tüm incelemelerde her yerde apk kurun sorunsuz kullanırsınız deniliyor bu koca bir yalan sakın ola inanmayın. Apk iniyor kuruyorsunuz bu normal Android tabanlı ama uygulamalar stabil çalışmıyor.Tradingview mobile uygulaması bildirim atmıyor oda sorunlu. Bunlar kısa sürede benim yaşadığım sorunlar kim bilir daha hangi uygulamada ne sorunlar vardır. Sakın ola girişmeyin tel çöp resmen. Kimseye kanmayın sorunsuz diye tonla sorun var. Huaweide çıksın açıklasın sorunsuz diye hadi bakalım. Yazık günah resmen bu insanları kandırmaktır. Bunu okuyan herkese açık mesajımdır almayın kısa sürede bu sorunlar ise daha neler çıkar bilmiyorum.

• husoyildiz88 H kullanıcısına yanıt
    Bildirim sorunu yüzde 90 oranında çözüldü. Bir kaç mesaj yukarıda çözümü paylaştım. Binance, Akbank, Twitter vs bildirimler sorunsuz geliyor. NFC konusunda haklısınız henüz çözümü yok ama o da biraz Akbank in sıkıntısı. Mesela NFC ile getirde istanbulkart ile ödeme yapabiliyorum. Bildirim sorunu için mesajımı bulup sorunu çözmeyi denemenizi öneririm.
  • TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Bende telegram telefonu ilk aldığım günden beri bildirim sorunu yaşatmadı. Pil ayarlarını yapın, arka planda çalışması için kitleyin, uygulama güncellemesini de sadece appgallery den yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zopheal -- 5 Şubat 2021; 1:7:25 >
  • Şu telefonu almak büyük cesaret ya. Yıllarca kullanılacak bir cihazın yıllarca yazılım kahrını çekeceksin. Acaba kullananlar bilgisayar mühendisi falan mı? Çoğu insan telefonu alır almaz düzgün çalışmasını ister de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oramakomaburamako1 kullanıcısına yanıt
    Merak ve zevkle ilgili belki. Zamanında telefonu aldığımızın ertesi günü yeni romu gömerdik, şimdi böyle daha basit işlerle uğraşıyoruz :)

Hep dediğimiz gibi düzgün çalışması tamamen sizin ihtiyaçlarınızla alakalı. Kutudan çıktığı gibi düzgün kullanılıyor aslında kendi uygulamaları ile bile. NFC ihtiyacım, ölümcül bildirim ihtiyacım olmadığı, oyun oynamadığım için Google eksikliğini hiç hissetmedim. Gmail uygulaması yerine telefonun mail istemcisini kullandım sorun kalmadı.

Ha ben neden kullanıyorum, ekosistemden çıkmamak için. FreeBuds3 ve watch gt2 yi sorunsuz kullanabileceğim en ekonomik ve iş goren çözüm bu telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oramakomaburamako1

Şu telefonu almak büyük cesaret ya. Yıllarca kullanılacak bir cihazın yıllarca yazılım kahrını çekeceksin. Acaba kullananlar bilgisayar mühendisi falan mı? Çoğu insan telefonu alır almaz düzgün çalışmasını ister de.

hocam o nicki değiştirsen diyorum millet yanlıs anlar.. avatarda da nicke uyum var sanki.. sen nicki bir değiştir bence..

• Eski android telefonumdaki whatsapp sohbetimi P40 Lite cihazıma nasıl aktarabilirim?

• hamzaxx06 H kullanıcısına yanıt
    YouTube da bir çok video var, en güncel tarihlisini uygulamanızi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oramakomaburamako1

Şu telefonu almak büyük cesaret ya. Yıllarca kullanılacak bir cihazın yıllarca yazılım kahrını çekeceksin. Acaba kullananlar bilgisayar mühendisi falan mı? Çoğu insan telefonu alır almaz düzgün çalışmasını ister de.

Sadece ve sadece telefonu gömmek için yazılmış yersiz ve saçma bir yorum olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: zopheal

Bende telegram telefonu ilk aldığım günden beri bildirim sorunu yaşatmadı. Pil ayarlarını yapın, arka planda çalışması için kitleyin, uygulama güncellemesini de sadece appgallery den yapın.

Auroro store çalışmıyor yine.Yardım eder misin

• __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
    Gene servisleri çökmüş, bende de durum aynı :(
  • Google olmadan bu cihazı nasıl kullanırım diyordum ama kullanıyorum 3 haftadır. Kullandığım çok uygulama yok. Kullandığımıda kurdum ordan burdan. Bildirim sıkıntısı yaşamıyorum yaşasamda çok önemli değil. Whatsapp bildirimi geldikten sonra geri kalan önemli değil. Cihaz çok stabil bana göre. Şarjı hızlı doluyor geç boşalıyor. Aldığıma pişman olmadım yani  

• zopheal kullanıcısına yanıt
    Bunu yapabilmek için cihazın rootlu mu olması gerekiyor
  • Sambambuçuvam S kullanıcısına yanıt

Hayır, direk uygulayabilirsiniz.

• zopheal kullanıcısına yanıt
    1 haftadir aynı sorun var bendede
  • Mikro g indirerek bütün uygulamalardan bildirim alabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atillaaa_

Mikro g indirerek bütün uygulamalardan bildirim alabilirsiniz

Bu Micro g bankacılık uygulamalarında güvenlik açısından bir sıkıntı yaratır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekmek arası melemen

Bu Micro g bankacılık uygulamalarında güvenlik açısından bir sıkıntı yaratır mı

Alıntıları Göster

MicroG google servisleri ile alakalı.

Bankacılık uygulamaları ile bi ilgisi olduğunu sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.