Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.650
Cevap
42
Favori
232.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engosen2580

Vaktin oldugunda denersin sevinirim bende choreme cast icin kullaniyorum google home u malum sebeplerden evdeyken tv ye film aktarmak icin kullaniyorum da calismafieraknettim bendemi sikimti var

Bende çalışıyor sırf senin için denedim sildim sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    Saol tesekkurler Allahbrazin olsun kardesim
  • quote:

Orijinalden alıntı: engosen2580

Saol tesekkurler Allahbrazin olsun kardesim

Rica ederim

• Auro store çalışmıyor mu
  • Richards Covers kullanıcısına yanıt

aurora store girdiğinde ayarlara/ağ/özel belirteç etkineştiri aktif edersen tekrar çalışmaya başlıyor.

• Aurora Store giremiyordum kaldırdım ama şimdi nereden indirebilirm acaba . Netten indirdiklerimin hepsi güncel değil olmuyor

• __GeneraL__ kullanıcısına yanıt
  • Ya arkadaşlar aylardır youtube vanced dan oturum açamıyorum. Yok mu bunun çözümü
  • YouTube vanced açınca youtubeyi güncelleyen uyarısı çıkıyor nasıl guncelliyoruz bunu bilen varmı acaba

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

O bendede çıkıyor

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt
    Vanced Manager üzerinden guncelleyeceksiniz.
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Google olarak girme Huawei olarak gir tıkla.
  • kaireis06 K kullanıcısına yanıt
    Maalesef olmuyor
  • whatsapp da sorunlu yazılımlar listesine girdiğine göre artık yazılım kutubu ciddi şekilde dağılıyor demektir.

• Son güncellemeden sonra pil performansında azalma var sanki.cihazı eski sürüme nasıl alabiliriz acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstfdvlc -- 10 Ocak 2021; 22:27:35 >
  • selamlar, 2 ay içinde almayı düşünüyorum p40 lite o zaman hala alınır mı bu telefon şubat-mart gibi yoksa yeni modellere mi bakmamı önerirsiniz. p50 lite ne zaman gelir tahminen

• Justinian J kullanıcısına yanıt
    2 ay içinde çıksa bile hemen trye gelmez en az 3 4 ay p50 çıksında görelim .
  • Bu cihazın ekranı ips olmasına rağmen gercekten cok kaliteli bir görüntü veriyor. Mesela poco x3 cihazı gibi soluk ve mat, kırmızı renkler pembe gibi iğrenç değil.. redmi olsun, poco olsun, ucuz modellerinde en kalitesiz berbat ips ekranları kullanıyor genellikle xiaomi.. p40 lite cihazda hicbir pazarlama hilesine gidilmeden, cöp donanıma 120 hz ekran koyduk diye 120 hz ye overcloklanmıs les huaxing ekranlarla milleti kandırmadan, net ve canlı renkler sunan güzel bir ips ekran kullanılmıs.. cihazın en hosuma giden kısmı ekranı diyebilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fortune 4 -- 12 Ocak 2021; 9:26:49 >
  • Beyler, whatsapp dan çıktık. Signal ve şimdilik Telegram kullanıyoruz.

Konum bilgisini bulamıyor. Signal, GMS istiyor, Telegram da harita bulamıyor. Çözümü var mı ?

• Telefonu alıcam lakin sağlam bir satıcı bulamıyorum ,bu telefonu hiçbir site kendi adına satmak istemiyor.

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.