Şimdi Ara

***Huawei P40 LİTE Ana Konu & Kullanıcılar Kulübü*** (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: en!gma Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.650
Cevap
42
Favori
232.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grgzmurat

Tavsiye edebileceğiniz sağlam ekran koruyucu var mı?

Gerçek Nano cam koruyucu iyi oluyor yıllarca kullanılır sadece çizilir sert birşeyler gelirse. Şimdi seramik nanolar var yanları siyah çerçeve şeklinde iyi diyorlar ama denemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekmek arası melemen kullanıcısına yanıt
    Biz alamıyoruz gelmiyor farklı birşey mi yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Yo hiçbirşey yapmadım hocam sadece uygulamayı yükledim ve bildirim geliyor bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Richards Covers

Hocam birde ben banka borcunu Bayadır ödemediğim için belki bana bildirim geliyor olabilir.

• Forumda göremedim internette de bulamadım. Google Play olmadan uygulama içi satın almaları yapabileceğimiz başka bir uygulama yokmudur. Bu problemi nasıl çözeceğiz bilen varmı

• Arkadaşlar Huawei markette kafatopu 2 oyunu varmi
  • korbayram K kullanıcısına yanıt
    Vmos pro
  • Bu telefon kafayı yedi galiba oyun hariç wifi ile 20 saate yakın ekran süresi verecek nerdeyse.i feel good....

• Arkadaşlar migros'ta 2699 tl alınır mı acaba?

• Bence alınmaz havada kapılır

• Google servislerini kurabilen, kullanan var mı.?
  • Huawei matebook D13 kullanıcısıyım.. Galaxy m51 ile P40 lite arasında kaldım share özelliğini kullanırım diye p40 lite aldım ama "mirror share" desteklemiyormuş  

Genel olarak telefondan memnunum ama kandırılmış hissettim kendimi biraz.. Mirror olmasa da yedekleme bari yapılıyor share üzerinden en azından..

• Arsenal2013 A kullanıcısına yanıt

Hangi migros bu ? hangi renkler.

• Arkadaşlar AppGallery haricinde indirdiğim çoğu uygulamada bu uygulama gms servisleri olmadan çalışmaz hatası alıyorum. Bu zamanla düzelir mi uygulamalar hms için de çalışır hale gelir mi acaba? Yoksa bunları çalıştırmak için ne yapabilirim?

• geberit kullanıcısına yanıt

siyah rengi sadece izmir k.yaka migrosta gördüm.

• nevergiveup87 N kullanıcısına yanıt

P40 lite sahibiyim. 3 ay önce google servislerini yükledim. 3 aydır pek fazla sorun yaşamadım. İstediğim uygulamayı indirdim. Google servislerini yüklemiş olmama rağmen bazı uygulamalarda olması gereken bildirimler gelmiyor. Google duo ve mysms programı çalışmıyor. Her ne kadar google servisleri olsa da cihazın google anlaşmasız olması yüzünden bazı sorunlar devam ediyor. Bu durum sizin için önemliyse telefonu almayabilirsiniz. Ancak huawei de şu an en stabil ve en hızlı android arayüzü bulunuyor. Orta sınıfta en hızlı ikinci işlemciyi kullanıyor.

Diğer yandan uygulama gibi sorunlar önemli ise samsung telefonlara bakın diyorum. Arayüzleri huawei ye göre yavaş olsa da uygulama sorunları yok. Bu sebeple bile ben de telefonumu satmayı düşünüyorum.

• onurranger O kullanıcısına yanıt
    Yok ben cihaz sahibiyim fkt bir türlü google servislerini yükleyemedim. Var mı bana yardımı olabilecek bir rehber, site, video bildiğin.
  • Arkadaşlar turk telekom hattım var. Turkcell ve vodafone hatta volte özelliği açılıyor. Ama turk telekom hatta kullanamıyorum. Online işlemlerden de açmak istediğimde telefonunuzda bu özellik yoktur diyor. Oysaki ayarlarında bu özellik var. Nasıl yapabilirim? Bir bileniniz var mı teşekkürler

• nevergiveup87 N kullanıcısına yanıt

bu videodaki anlatımı sırasıyla harfiyen yaparak yüklemiştim

• onurranger O kullanıcısına yanıt
    Türk telekom hattınızı, Türk Telekom volte destekli başka bir cihaza takip volte u aktif hale getirin. Sonra bu cihazda çalışacak.
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.