Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinal batarya değişim ücretleri ne kadar bilgisi olan var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

My Huawei uygulaması > Servisler > Yedek parçalar menüsünden öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt

Şu an kampanya var 199TL'ye değiştiriyor Huawei.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • draqpit42 kullanıcısına yanıt

berbat swiftkey evet google klavye çok iyi. şarj olarak da ben internetten HW-100400E00 kodlu şarjdan almışım süper şarj yapıyor p30 pro'yu tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freedomfighter -- 16 Ağustos 2022; 9:52:57 >
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt

Şarj cihazı siparişi verdim yarın gelicek kodunu bilmiyorum gelince denerim olmazsa iade ederim :) klavye önerisi için teşekkürler.

• Merhabalar

Elimde yurtdışı bir P30 Pro cihaz mevcut araştırdım ama bulamadım bu cihazlara imei atılabiliyor mu bilgisi olan var mıdır?

Cihaz geldi kodu aynı, orjinal olmadığı kesin. Kutusu bile yoktu, ambalajın içine sarmış göndermiş satıcı :) hızlı şarj yazıyor ancak süper şarj etmiyor malesef. Hızlı şarj bana yeterli geldi o yüzden sorun etmedim.

Bende type-c bağlıyken ilk hızlı şarj yazmıştı çıkarttım ters çevirdim süper şarj yazmaya başladı saçma ama o şekil süper şarj yapıyor adaptör işaretledim yönünü hatırlayayım diye. umarım öyle bir şey işe yarar sizde de hocam bunun bile çakmasını çıkardılarsa yani ne diyeyim. kablo olarak bu arada usb'si mor kabloyu bağladınız dimi adaptöre

type c de yönün hiçbir önemi yok.

Arkadaşın dediği gibi Type C kablolarda yön farkı yok. Ürünün orijinal olmadığından eminim ama normalde farklı marka kablo kullanınca cihaz uyarı veriyordu daha hızlı şarj için huawei kablosu kullanın diye. Bu sefer o uyarıyı vermedi. Normalde hızlı şarj kullanmayı sevmiyorum zaten, S21 Plusta 15W adaptör kullanıyordum bana yetiyor. Amaç uygun fiyata uyumlu cihaz almaktı sanırım başardık :)

Gboard

• P30 lite telefonum anakart arızası nedeniyle tamir olmaz durumda. Bozulmadan önce verileri hi suite ile yedeklemiştim. Şimdi xiaomi bir telefon aldım. O yedekleri nasıl aktarabiliriz

• Burası daha kalabalık olduğu için buraya soruyorum, Bende P40 Pro var hepsi aynı işlevdir ama rehberdeki bir kişiyi engellediğimizde o kişi bizi aradığında ne oluyor bilen varmı? Yani meşgül olarakmı duyuyorlar yoksa kapalı olarakmı, Birde mesajda engelleniyor sanırım bilen aydınlatabilirmi?

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Meşgule atıyor direk hocam. Mesajları ayrıca mesajlar uygulamasından engelliyorsunuz sanırım tam bilmiyorum.

• onur5545 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, Mesajlar kısmını kontrol ettim direkt olarak engellemeyi kaldır seçeneği var ekstra bir şey yapmaya gerek yok sanırım. Meşgül değilde kapalı gibi olsaymış iyiymiş  

Kapalı gibi olmasını istiyorsanız sanırım operatör üzerinden de ayarı vardı. Ama komple herkese kapatıyor sanırım 😅

denemesi bedava hocam. ben geçen gün test ettim farklı telefonla blokladım kendimi aradım bir iki defa çalıp meşgule atıyor. yani direkt arayınca "bu sizi bloklamış he ona göre" gibi bi anons yok :D

• P30 lite cihazımın kamera sorunu var ön kamera açılınca ana ekrana geri dönüyor ekranın üst köşesinde sararmalar başladı, ekranı ve kamerayı yaptırsam mı yoksa yeni cihaz arayışına mı girsem sizce

• Apple TR kullanıcısına yanıt

Geçici imei kaydı yapılıyor. Xiaomi lerdeki gibi süresiz imei kaydı yok. Yıllık 400 TL civarı falan şuan geçici imei kaydı.

• Huawei P30 cihazım şarjı 2 saatte ancak doluyor. Bu normal mi? Accubattery de pil sağlığı 91 di 86 oldu birkaç güne 80e inebilir :) wifi ile 5-6 saat wifi mobil veri 4-5 saat ancak ekran süresi veriyor. Cihaz çok iyi ama batarya yetmeyince sorun oluyor. Sizde durum nasıl?

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.