Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell'den alan arkadaşlar saat için mesaj gelen var mı? Bugün 6. gün oldu ses yok :))
    Tekrar söylüyorum henüz gelmedi ama 800 TL ye satılıktır :)
  • Heyye H kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sayfalarda arkadaş belirtmişti bende tekrar edeyim çok büyük farklılıklar yok. ToF katkisi pek bir fark yokmus xda-developers forumundaki kullanicilar ToF Kamera sensorunu yarabandi gibi siyah bir band ile saglam kapatildiginda kamerasinda kayda deger bir farklilik olusturmuyormus.
    https://forum.xda-developers.com/huawei-p30-pro/how-to/to-force-zoom-lens-lower-light-t3922211?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Ve arasında 250 euro fark var. hemen hemen 1800 yapıyor.Bende araştırdım ve bu sensörün hayatımıza kattığı değer bu kadar etmez.
    https://forum.xda-developers.com/huawei-p30-pro/how-to/to-force-zoom-lens-lower-light-t3922211

Kamera karşılaştırması için ise;https://www.youtube.com/watch?v=0z_RVmYhtyU

s10 ile aralarında olan fiyat farkıda mevcut.1200 tl fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jocabonita -- 19 Nisan 2019; 14:49:34 >

• Bu arada hoparlörü kulağa koymak yerine, ekrana kulağı koymak 5 dk üstü görüşmelerde kulak kepçesine sızı bindiyor. O kısım bugüne kadar kullanılmadığı içinde olabilir zamanla nasırlaşır :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alcarinquue

Hocam bende P30 Pro'da SwiftKey kullanıyorum ama, iphone 8 plus hatta 8 de bile daha rahat yazıyorum. Iphone klavyesi, ekranı küçük bile olsa daha kolay, nasıl oluyor anlamadım :D

Alıntıları Göster
    Anlatmak istediğim bu işte...
    İphone kadar hiç bir telefonda rahat yazamıyorum...
    XS kullanıyorum, XS MAX'ta var ona geçince sanki bilgisayar klavyesindeymiş gibi rahat yazıyorum
  • Katılıyorum. Xr var elimde p30 pro ile birlikte yıllardır iPhone kullanırım kesinlikle iPhone klavye efsane. P30 pro artılarıda çok fazla ben çok beğendim cihazı özellikle pili efsane.

• quote:

Orijinalden alıntı: gazeteci63

Anlatmak istediğim bu işte...
    İphone kadar hiç bir telefonda rahat yazamıyorum...
    XS kullanıyorum, XS MAX'ta var ona geçince sanki bilgisayar klavyesindeymiş gibi rahat yazıyorum

Alıntıları Göster
    Hocam bende anlamıyorum. Arkadaşlarımda var, iphone 7-8. Boyut olarak çok fark olmasına rağmen, onlarda daha rahat yazılıyor.
    Klavye dışında ben herhangi bir artısını görmedim ama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Katılıyorum. Xr var elimde p30 pro ile birlikte yıllardır iPhone kullanırım kesinlikle iPhone klavye efsane. P30 pro artılarıda çok fazla ben çok beğendim cihazı özellikle pili efsane.
    İki telefonu yazılım olarak karşılaştırdığınızda hangisi ?
  • quote:

Hocam bende anlamıyorum. Arkadaşlarımda var, iphone 7-8. Boyut olarak çok fark olmasına rağmen, onlarda daha rahat yazılıyor.
    Klavye dışında ben herhangi bir artısını görmedim ama :D

Alıntıları Göster
    Gerçekten bu kadar iyi miii
  • Kullanım rahatlığı, akıcılık ios. Kurcalayıp özgünleştirmek Android. Kesinlikle bu iyi demek fanboyluktur. İkiside var elimde ilave note 9 var. Hepsinin özellikleri ayrı güzel.

• Vatan Bilgisayar'ın Cevizlibağ'daki şubesinde mavi renk mevcut. Almak isteyen arkadaşlar varsa uğrayabilirler.

128 GB'lık Aurora Blue alabildim sonunda. Bütçeyi fena kastırdık ama değeceğini düşünüyorum bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünkü kullanımım ve ekran süresi... Muazzam :)

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 19 Nisan 2019; 15:30:42 >

• quote:

Gerçekten bu kadar iyi miii

Alıntıları Göster
    Hocam ben çok fazla farklı telefonlar kullanmadım ama P30 Pro çok iyi.

Forumdan bir arkadaş ile aldık biz. Melih abi daha önce çok farklı telefonlar kullandı. En son XS Max ve S10+ vardı. P30 Pro efsane diyor

Alacaksanız tavsiye ederim. Bende S10+, XS Max ve P30 Pro arasında kalmıştım. Karşılaştırmalar (genel olarak hepsi -kamera, işlemci, arayüz vs.-) izledim ve en önemlisi kullanıcı deneyimlerini okudum. Şu ana kadar çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Dünkü kullanımım ve ekran süresi... Muazzam :)

Telefonla konuşma süreniz ne kadar hocam? Ben 8 saatleri göremedim henüz, 6 saat civarı oluyor ama telefon ile fazla görüşme yapıyorum.

• quote:

Hocam ben çok fazla farklı telefonlar kullanmadım ama P30 Pro çok iyi.

Forumdan bir arkadaş ile aldık biz. Melih abi daha önce çok farklı telefonlar kullandı. En son XS Max ve S10+ vardı. P30 Pro efsane diyor

Alacaksanız tavsiye ederim. Bende S10+, XS Max ve P30 Pro arasında kalmıştım. Karşılaştırmalar (genel olarak hepsi -kamera, işlemci, arayüz vs.-) izledim ve en önemlisi kullanıcı deneyimlerini okudum. Şu ana kadar çok memnunum.

Alıntıları Göster
    İPHONE XS kullanıyorum,
    fotoğraf ve pil nedeniyle geçiş yapmayı düşünüyorum ama (yazılım vs) alışamam diye cesaret edemiyorum :)...
    (Daha önceleri acı samsung tecrübelerim var:)

• quote:

Orijinalden alıntı: elmatadori

Kullanım rahatlığı, akıcılık ios. Kurcalayıp özgünleştirmek Android. Kesinlikle bu iyi demek fanboyluktur. İkiside var elimde ilave note 9 var. Hepsinin özellikleri ayrı güzel.
  • quote:

İPHONE XS kullanıyorum,
    fotoğraf ve pil nedeniyle geçiş yapmayı düşünüyorum ama (yazılım vs) alışamam diye cesaret edemiyorum :)...
    (Daha önceleri acı samsung tecrübelerim var:)

Alıntıları Göster
    Hocam tek sıkıntı arayüz ise bence geçin P30 Pro'ya. Benimde Samsungda acı tecrübelerim var. Touchwiz den kalma, ne kadar berbat bir arayüzdü benim için anlatamam. Android telefonlardan tiksindirdi :D

Huawei arayüzünü çok sevdim. Bence çok kullanışlı ve akıcı. Fotoğraf ve pil zaten benimde tercih sebeplerimdendi. İşlemcide tereddüt etmiştim bir tek. Sentetik testlere göre karar vermemek gerek ama, bazılarında Kirin 980 önde bazılarında diğer işlemciler.

• Alcarinquue A kullanıcısına yanıt
    40 dakika civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ağırlıklı olarak wifi kullanımı var. PM için sorun değil hocam ne demek :)

• klavyeye alışamayanlar google gboard klavyesi ni deneyebilirsiniz kullanımı gayet rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

40 dakika civarıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ağırlıklı olarak wifi kullanımı var. PM için sorun değil hocam ne demek :)
    Peki 8,5 saat ekran süresi için yaptığınız ekstra bir ayar var mı hocam? Aslında konudaki çoğu kişi 8 saati geçti bi ben kaldım 6 saatte :D çok konuşmamdan dolayı sanırım.
  • quote:

Hocam tek sıkıntı arayüz ise bence geçin P30 Pro'ya. Benimde Samsungda acı tecrübelerim var. Touchwiz den kalma, ne kadar berbat bir arayüzdü benim için anlatamam. Android telefonlardan tiksindirdi :D

Huawei arayüzünü çok sevdim. Bence çok kullanışlı ve akıcı. Fotoğraf ve pil zaten benimde tercih sebeplerimdendi. İşlemcide tereddüt etmiştim bir tek. Sentetik testlere göre karar vermemek gerek ama, bazılarında Kirin 980 önde bazılarında diğer işlemciler.

Alıntıları Göster
    Aynen, tek sıkıntı arayüz...
    Fotoğrafçı ve gazeteciyim, fotoğraf benim için çook önemli ;)...
    Büyük makineler yanımda her daim olmuyor, gazetecilikte de pil önemli...
    Samsung touchwiz yüzünden Android'e karşı hep bir mesafem, ön yargım var, gerçekten soğutuyor insanı...

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.