Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu yeni güncelleme ile benim telefon kafayı yedi. Uygulamalara girerken hep atıyor nerdeyse bütün uygulamarı silip yeniden yüklemek zorunda kalıyorum aynı sorunu yaşayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • redown1787 R kullanıcısına yanıt
    Açıkçası cihazımda 40tan fazla uygulama vardı. Herhangi bir sorun yaşamadım. Sıfırlamayı deneseniz sanırım daha faydalı olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Android systemwebwiev i güncelleyin o sebep oldu programlara

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • redown1787 R kullanıcısına yanıt

Arkadaşın bahsettiği ile düzelmezse chrome güncellemesini kontrol edin , biz chrome u pasif yaptık düzeldi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratc -- 25 Mart 2021; 18:47:48 >
  • Ben güncellemeden gerçekten memnunum arkadaşlar, yorumlar beni baya şaşırtıyor buradaki. Şarj sanki daha iyi gidiyor, 1 yerine 1,5 gün çıkartır oldu benim için.

Ve en önemlisi telefon yağ gibi akıyor, arkadaşımın Mate 40 ını elime alınca şok olmuştum ne kadar hızlı diye, bu güncelleme ile P30 da hızlandı arayüz çok akıcı oldu.

Kamerayı karşılaştıracak kadar çok foto çekmiyorum, anlayabileceğimi sanmıyorum ama çektiğim resimlerde de çok büyük bir fark göremedim. Belki bir parça burası geri gitmiş olabilir.

• Güncelleme sonrası gece çekimi bildiğiniz gibi..... Her zaman ki gibi süper çekiyor çok çok az aşığın olduğu karanlıklar gerçekten aydınlıklar.. Arkadaşımın ( s10 kullanıcısı) dediği gibi sen bununla karanlık çekim yapamazsın iyi değil böyle olması... Her gece çekimimde diyor kendisi diğerleri çekemedikleri için. 🤣... Şarjda evet düşüş oldu ama ilerleyen haftalarda düzeliceğine inanıyorum 10 da da öyle olmuştu bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • P30 şarjda 30 dk bir düşüş gördüm sadece. Oda normal. Bu sabah navigasyon ile 1 saat 20dk ekran açıklığı %9 şarj yedi.Ben beğendim ama whatsapp bildirim ve mesajlar bazen gelmiyor. Onu çözmeye çalışıyorum vardır bir ayarı.

• neredeyse 2 haftadır kullanıyorum. emui 11 ile şarj rezalet. bugüne kadarki güncellemeleri en berbat. akicilik biraz artmış evet ama stabil lik komusunda skinti var bir kaç yerde. 10.1. 178 olan yazılım süperdi. alışkanlık PİL efsaneydi. ben geri dönüyorum. durmadan şarja takmaya başladım telefonu. Huawei bildiğin bütün iyi şeyleri emui 11 ile çöpe attı...

• sarjda yuzde 10-15 civari dusme var evet ama akicilik super olmus ben begendim

• Benim cihazım p30 pro evet pil olayında biraz düşme var ama sanırım %10 yada 15 civarında benim açımdan çok önemli değil, ben gayet memnunum yalnız pil ekranı yani pil tüketim ayrıntıları kısmı hiç hoşuma gitmedi benim.

• Emui 11 in ikinci guncellemesi gelecek daha biz emui 11 alamadık 😄😄😄

• Arkadaşlar EMUI 11 de sesi kısarken son 3 kademede ses boğuluyor. Diğer kademelerde sorun yok.

Bu ses seviyesi ve altı boğuk. Üst seviyeler olması gerektiği gibi.

Deneyebilir misiniz? Son 3 seviyede ses değişiyor mu?
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• Hasan7 kullanıcısına yanıt

mate 40 ın hızlı olması normal çünkü işlemcisi daha güçlü ve ekran hz leri yükseldi artık yeni cihazların bizimki 60 hz, mate 40 da 90 hz yenileme oranı.

• onur5545 kullanıcısına yanıt

evet bende farketmistim. sesin alt kademeleri çok gucsuzdu. ilk üç seviyede hicbisey anlaşılmıyor. sonra hızlı yukseliyor. emui 11 ile P30 pro nün bize sevdirdigi huawei ismi bende çöpe gitti...

• CemyK kullanıcısına yanıt
    Ben diğer sorunları dert etmem ama ses sorunu şu an biraz canımı sıktı.

• Merhabalar, bir sorum olacaktı..

Telefonuma sesleniyorum (Sesle Uyandırma), hey Jane diye.. Jane benim telefona tanımladığım bir isim. Bildiğim kadarıyla sadece ingilizce komut verebiliyoruz. ANCAK;

Call fonksiyonu dışında herhangi bir şekilde kullanamadım. atıyorum Call Murat diyorum, Murat is calling yazısı cıkıyor, arıyor..

Hey Jane, Is it raining outside ?

Hey Jane, Did you remember when i call Murat gibi komutlara hemen aşağıdaki yazıyı yapıştırıyor.

"Sorry, didn't quite catch that"

varsa bi bilen bizi aydınlatsın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tzirallon Cebircisi -- 27 Mart 2021; 15:57:23 >
  • Bu arada emui 11 güncellemesi gelmemiş kisiler ve guncellemek isteyenler icin bir tavsiye pcden kabloyu takio hisuite ile deneyin ben dun fotoğraf yedeklemek icin pcyi actigimda fatkettim...

• Herkese merhaba, P30 pro almayı düşünüyorum ancak bütçeme uyanlar yurtdışı kayıtsız ürünler. P30 pro ya eskiden malum yollarla kayıt yapılamıyordu, şu an yapılabiliyor mu?

• Arkadaşlar merhaba. Telefonum huawei P30 çok memnunum gerçekten ama şu sıralar bi değişiklik istiyorum ama pişman olurum diye de korkuyorum. Samsung s20 geçme planım var ama exynos 990 dan dolayı çekincelerim var ama ekranı falan baya mest etti beni. Sizce değiştiriyim mi? P40 alcaktım aslında en başta niyetim o yöndeydi ama 60 hz yenilemeyi görünce vazgeçtim.

• 
Sayfa: önceki 435436437438439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.