Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekten kamera her güncelleme de bozuldu başka bir kamera apk sı yüklesek düzelme olurmu acaba.. gerçi hangisini yüklesek iyi olur onuda bilmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemyK kullanıcısına yanıt

Kusura bakmasınlar ben p30u 5500e alırken iphone 11 6500tlydi. Kameranın böyle olacağını bilseydim 1000tl fazla verirdim. Bu da ilk ve son Huawei telefonumdur işlerine baksınlar :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar

Ben 9.1.0 düşürmüştüm hala onu kullanıyorum , memnunum

• kamerayı bilerek çöpe çevirdiler... Böyle giderse Huawei pişmanlıktır demeye başlıca sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemyK -- 10 Mart 2021; 9:30:11 >
  • okanic kullanıcısına yanıt

Geliştirici seçenekleri açık olduğu için daha önce mobil ödeme yapamamıştım. Onu kontrol edip tekrar deneyin. Geliştirici seçenekleri açık olunca NFC kullanılmıyordu.

• CemyK kullanıcısına yanıt
    Gerçekten öyle. İlk aldığım zamanki berraklık asla ama asla şu anda yok.

Şu fotoğrafın renklerindeki garipliğe bakın. Saçma sapan bir kontrast, garip renk dengesi vs.

Bu arada burası Samsun 😂 İnsanlar pandemiyi pek takmıyor.

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
  • 2 aydır p30 pro cihazda 11 kullanıyorum. Nasıl gelmedi size?

• MrLaderis kullanıcısına yanıt
    TR cihazlarına geç geliyor. Ya da siz beta üyesi olabilirsiniz.
  • onur5545 kullanıcısına yanıt

Tr cihazı fakat betaya seçilmiştim evet.

• onur5545 kullanıcısına yanıt

Bi ara retrica filtreleri vardı dandik ucuz fotolar öyle çekiyor fotoyu :D

• ArmyElite kullanıcısına yanıt
    Hah, tam olarak onlar gibi çekiyor 😁 😁 😁 😁 önceden pro mod ve açıklık modunda renklere müdahale etmezdi. Son güncelleme sonrası açıklık modunda çekilen fotoğraflar da gerçeklikten ciddi manada uzaklaştı.

Tam olarak sıvıyorlar şu anda 🤔

Pro mod hala normal çekiyor bakalım ona da emui 11 de el atarlar artık iyice leş olur 🤣
  • Eski sürümlere dönüşte kamera fark ediyor mu? 11'e geçtim, tasarım ve geçişler hoşuma gitse de ben de pek memnun değilim kamera ve şarjdan.

• Ben 10dan 9 a donmustum. Kamera duzelmemisti. Kamerayi bi bozdular mi versiyonu dusurunce dahi duzelmiyor malesef. Bir daha asla huawei almam aldirmam. Ama hiz ve kullanim olarak 10 dan cok daha seri çalışıyor cihaz

• Fourtytrees kullanıcısına yanıt
    Kamera gerçekten artık bi garip çekiyor. Sürüm 9a dönüp bir süre kullanmayı düşünmüyor değilim açıkçası.
  • Kamerada pro ayarlar nasıl olmalı görsel atabilecek olan varmı hiç anlamıyorumda😊
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fourtytrees

Ben 10dan 9 a donmustum. Kamera duzelmemisti. Kamerayi bi bozdular mi versiyonu dusurunce dahi duzelmiyor malesef. Bir daha asla huawei almam aldirmam. Ama hiz ve kullanim olarak 10 dan cok daha seri çalışıyor cihaz

İkidebir yazılım güncelleme bildirimi çıkıp yukarıda kalıyordu. Onu kapatabildiniz mi?

• https://www.huaweiailesi.com/emui-11-icin-arama-kaydedici/

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirkadyen

İkidebir yazılım güncelleme bildirimi çıkıp yukarıda kalıyordu. Onu kapatabildiniz mi?

Alıntıları Göster

malesef hocam ona bir çözüm bulamadım, o bildirim sık sık gelip duruyor sonra diyip erteliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: onur5545

Kamera gerçekten artık bi garip çekiyor. Sürüm 9a dönüp bir süre kullanmayı düşünmüyor değilim açıkçası.

ben 10 dan 9 a geçtim hocam. Kalite farkını göremedim. Aynı 10 gibi geldi kamera bana. 10 a yükseltmeden önceki hali gibi olmadı. Ama dediğim gibi kullanım hızı baya farketti. 10 kullanırken telefonu kullanmaktan soğumuştum. Bu haliyle gayet memnunum, tek sorunu kameradaki fotoğraf kalitesi

• kendi adıma bütün sosyal medya platformlarından özellikle instagram ve Twitter den huawei nin sayfalarına P30 pro ve P30 serisini nasıl berbatlastirdiklarina karşı hem Türkçe hemde İngilizce mesaj yazıyorum. sizde yazarsanız yaptıkları saçmalığı anlayacaklardir diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 432433434435436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.