Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (417. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    link yok hocam telekom çalışanıyım mağazaya demo için bir cihaz getirdiler her marka modelin full body sini kesip uygulayan bir sistem kendi telefonumda denettirdim ama avm lerde varmış yerleri wraspolun ürünü zaten bilindik bir marka denk gelirseniz mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • harmonyoa kullanıcısına yanıt
    Bu tarz bir işlemi yapan tek bildiğim lensun var. Wraspolu ilk kez duydum. Poliüretan kısmı ilgimi çekti ne yalan söyleyeyim. Bakalım Ankara içinde denk gelecek miyim 😊

• Hala imei atilmiyor mu acaba ?

• P30 Lite için imei repair konusunda destek verebilecek var mıdır?

• Celia ve MeeTime nerede kaldı acaba Türkiye cihazları için ? HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü 

• Merhabalar. https://www.hepsiburada.com/huawei-p30-pro-128-gb-huawei-turkiye-garantili-pm-HB00000IMW12

Bu linkte verdiğim cihazda çift hat yazıyor ama bazı kaynaklarda tek hat yazılmış. Arkadaşlar bu telefon çift hatlımı? Değilse hiç işime yaramaz çünkü. P30 pronun tek hatlıları varmı?

• alastor06 A kullanıcısına yanıt

Türkiye'de satılan Huawei Türkiye garantili P30 Pro'ların tamamı çift simlidir üstad.

Gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walter H.White kullanıcısına yanıt

Kipadakiler paralel ithalat olabilir.

• Mediamarket almanyada p30 pro fiyatı düştü.

550 euro

S10 plus 600 euro

Türkiye fiyatlarına neden etkisi yok. Alacak olanlar beklesin Türkiye fiyatlarına yansıması gerekiyor. 5 binin altını görmesi gerekiyor. S10 plus 5100tl

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt

Google siz telefona 10bin TL verilmez.

• Kasım indirimlerinden düz note 20 aldim. P30 ile karşılaştirmam.
    Gece çekimi
    ilk resimde gece modunda note 20 önde. Renkler canli ve daha net, daha beligin.
    ikinci resimde gece modunda p30 önde.
    iki resim arasındaki fark; birinci resimde normal modda resim nesneler biraz belirgin. ikinci resimlerde normal modda hiçbirşey belli olmuyor. Çok karanlik ama p30 hiçbirşey görünmeyen yerde adeta ortaya çikardi. Daha karanlik ortamlarda da denedim. P30 görünmeyeni ortaya çıkarıyor. Bu konuda çok başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9metal_99 -- 20 Kasım 2020; 22:10:2 >

• Belki işinize yarar arkadaşlar buraya indirim kodu bırakıyorum. İhtiyacı olan varsa bir kaç kod daha var dm ile atabilirim. (AppGallery deki hediye çarkından geldi kodlar.)

BHHDV67IL1RDLZHYI

Tanım 100 TL Kupon (Huawei internet mağazasından yapılacak 2000 TL üzeri alışverişlerde kullanılır): Kuponların geçerlilik tarihi 31.12.2020 23:59'dur. Tek seferde yalnızca bir (1) kupon kullanılabilir. Kuponlar nakit paraya çevrilemez, birlikte kullanılamaz veya değiştirilemez. Kuponlar, piyasada belirtilen kupon geçerlilik süresi boyunca tek seferlik kullanım için geçerlidir. Kuponlar yalnızca Huawei Resmi internet Mağazasından yapılan alışverişler için geçerlidir. Kuponu kullanmak için ürünü sepetinize eklemelisiniz. Teslimat adresinizi girdikten sonra, kuponunuzu girebileceğiniz bir alan göreceksiniz. Kupon kodunu girdikten sonra "Uygula" butonuna tıklayarak kupon indirimini etkinleştirebilirsiniz.

• Arkadaşlar P30 için EMUI 11 ne zaman teşriflerini sunar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cklnc

Belki işinize yarar arkadaşlar buraya indirim kodu bırakıyorum. İhtiyacı olan varsa bir kaç kod daha var dm ile atabilirim. (AppGallery deki hediye çarkından geldi kodlar.)

BHHDV67IL1RDLZHYI

Tanım 100 TL Kupon (Huawei internet mağazasından yapılacak 2000 TL üzeri alışverişlerde kullanılır): Kuponların geçerlilik tarihi 31.12.2020 23:59'dur. Tek seferde yalnızca bir (1) kupon kullanılabilir. Kuponlar nakit paraya çevrilemez, birlikte kullanılamaz veya değiştirilemez. Kuponlar, piyasada belirtilen kupon geçerlilik süresi boyunca tek seferlik kullanım için geçerlidir. Kuponlar yalnızca Huawei Resmi internet Mağazasından yapılan alışverişler için geçerlidir. Kuponu kullanmak için ürünü sepetinize eklemelisiniz. Teslimat adresinizi girdikten sonra, kuponunuzu girebileceğiniz bir alan göreceksiniz. Kupon kodunu girdikten sonra "Uygula" butonuna tıklayarak kupon indirimini etkinleştirebilirsiniz.

BHHVQYLQ76FFZJ0CQ

BHHC7FIE5796ZSE5V

Aynı şekilde huawei mağazasında 2000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kodudur. 31.12.2020 son kullanım tarihleri.

• Arkadaşlar Emui 10.1 den pil olarak memnunmusunuz. açık konuşmak gerekirse ben daha önce 10,1 e geçtiğimde hiç memnun kalmamıştım fakat sonrasında baya bi güncelleme geldi sanırım. gelişme varmıdır ? şuan 10 dayım gayet stabil ve iyi geçmeye değermi...

• quote:

Orijinalden alıntı: rodolphuS

Arkadaşlar P30 için EMUI 11 ne zaman teşriflerini sunar :)

• CemyK kullanıcısına yanıt
    Ben memnun değilim şarj baya geriledi yada pil ömrü zayıfladı

• HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• ridvan79 kullanıcısına yanıt

çok iyi...

• 
Sayfa: önceki 415416417418419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.