Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.462
Cevap
106
Favori
651.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

buradaki mesajı yazan huawei mi yoksa bir kullanıcı mı? Verdikleri dosya linki anonim gibi çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: bsm248

Android 11 guncellemesi alacak mi p30 lite?

Daha 10.1 alamadı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spigen sonunda Huawei p30 için kılıf getirmiş arkadaşlar, bekleyenler varsa platformlarda mevcut.

• Judgement13 J kullanıcısına yanıt

Yok hocam kaymaz. Arkasında destek varsa dik koyduğunda da ayrıca kaymıyor. Piyasada yenisini bulamadım. Benks markasıyla birebir aynı gözüken bir model var. Sipariş verdim. Gelince yazarım aynı mı diye. Geç cevap için özür 🙏

• xiaomi redmi note 8 ile p30 lite arasında kaldım arkadaşlar.siz hangisini önerirsiniz?

• Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt
    Gelecek olsaydı şimdiye kadar gelirdi sanırım

Ayrıca son zamanlarda chrome kullanırken fazla takılma kasma olmaya başladı. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomasson85 kullanıcısına yanıt
    Düz p30 kullanıyorum. Cihazın donanım gücü ortada. Ancak dediğiniz gibi son 1 aydır inanılmaz bir şekilde Chrome kasıyor. O sebeple operaya geçtim 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomasson85

Gelecek olsaydı şimdiye kadar gelirdi sanırım

Ayrıca son zamanlarda chrome kullanırken fazla takılma kasma olmaya başladı. Böyle bir sorun yaşayan var mı?

Geleceğimden ümidim yok...

Evet, Chromeda kasma var

• Rdmsy kullanıcısına yanıt
    Bence gerçekçi olalım boş adam değilim ben.

• İmeileri kapanmış, imei repair işlemi yapamayanlar iletişime geçerse pasaport ile kullanım süresi uzatma işlemi yaparak telefonunuzu açabiliriz.

• onur5545 kullanıcısına yanıt

Microsoft edge öneririm hocam. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum çok memnunum.

• Şuana kadar hızlı kullanışlı ve reklamsız denen bütün İnternet tarayıcıları kullanmış durumdayım opera mini, Huawei Browser ve Brave kaldı sadece telefonumda. Şuan İnternet tarayıcısı Brave kullanıyorum çok memnunum pil dostu desem yeridir hafif ve gerçekten rahatsız edici reklamsız. Ama yinede hızlı hafif ve reklamsız duyduğum browserleri deniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbubu

Şuana kadar hızlı kullanışlı ve reklamsız denen bütün İnternet tarayıcıları kullanmış durumdayım opera mini, Huawei Browser ve Brave kaldı sadece telefonumda. Şuan İnternet tarayıcısı Brave kullanıyorum çok memnunum pil dostu desem yeridir hafif ve gerçekten rahatsız edici reklamsız. Ama yinede hızlı hafif ve reklamsız duyduğum browserleri deniyorum.
    Eğer denemediyseniz Kiwi Browser'ı öneririm. Chrome masaüstü eklentilerini yükleyebiliyorsunuz. Ayrıca tek elle kullanım için özelleştirmeler de yapılabiliyor.

• Samsung browserin üstüne yok deneyin tavsiye ederim. iPhone da safari neyse Android'de samsung browser o.

• NS_85 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hemen yükleyip deniyorum. Gördüğüm ve yüklemediğim bir browseydi.

• sbubu S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Uzun süredir güncellenmiyordu, geliştiricisi tekrar güncellemeye başladı. Bu yüzden ufak tefek hatalarla karşılaşabilirsiniz ama sık sık güncelleme yapıp düzeltiyor hataları.

Adres çubuğunu aşağı alma ve ekranı aşağı çeken tuş ekleme benim sevdiğim ve kullanışlı bulduğum özellikler.

• Mostonur M kullanıcısına yanıt
    Sayfalarda gezinirken yaptığımız kaydırma hareketlerinde Chrome son zamanlarda inanılmaz sinir bozmaya başladı. Cihazın donanım gücü bu denli ortada iken nasıl böyle bir yazılımsal hata yapabiliyorlar anlamış değilim.

Edge sanırım denemiştim, en son operaya karar kılmıştım. Kaydırma konusunda en stabili opera idi. Ancak tekrar Edge denerim 😊

• Telefonun kendi browser'ını kullanıyorum gayet memnunum neyden dolayı ihtiyaç duydunuz farklı bir browser'a?

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.