Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (351. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.467
Cevap
107
Favori
652.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ilk defa denk geldi, genelde kutunun üstünde yazar bazı telefonların arka kapağına yapıştırılır onda da yazar (ki bu telefonda da çıkıyor arkasına yapışmış şekilde) Ama telefonu kaldırınca hemen altında 2 tane etiket çıktı imei numaralarının üstünde yazılı olduğu. Ayrı bir parça olarak yani. Bu yüzden şaşırdım biraz açıkçası :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    Çıkıyor evet hocam sıkıntı yok. Eğer kutunun açılmış olmasından şüphe ediyorsanız kutunun kenarlarında kırmızı yazıyla "I'm secure" yazan bantlar var. Onu siz yırttıysanız problem yok :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sacrament1 kullanıcısına yanıt
    Aman hocam içime kurt düşürme kırmızı yazı falan yoktu güvenlik bandı da yoktu sadece jelatinin içindeydi diğer arkadaşlarda var mıydı acaba bu güvenlik bantları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judgement13 -- 5 Haziran 2020; 21:33:47 >
    İki saat önce ben de p30'a kavuştum. Aynen Sizin dediğiniz gibiydi. İnternetten ne kadar kutu açılımı izlediysem hepsinde ekran jelatini var. Ama onlar biraz eski videolar. Belki Huawei sonradan jelatin koymayı bırakmıştır. Yakın zamanda siteden alıp da "Hayır bende ekranda jelatin vardı" diyen de yok sanırım.

• jack33 J kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin de telefonunuz hayırlı olsun. I'm secure yazan kırmızı güvenlik bantları sizde çıktı mı?

Bu arada benim telefonum p30 lite onu söylemeyi unuttum hocam. Belki de bu modelde vardır sizde yoktur...

Hayır çıkmadı ama o bantlar İnternet videolarında da yok. Ben cihazı henüz açmadım. Sıkıntı yoksa kullanacağım sanırım. Çünkü kimse bende o jelatin vardı demiyor.

• sacrament1 kullanıcısına yanıt
    Hocam aklımı aldınız valla bu konularda acayip titizim az daha kutusuna kaldırıyordum :)

• jack33 J kullanıcısına yanıt
    Ben de açtım ama sim kartı takmadım henüz 1-2 güncelleme geldi onları yaptım arayüzü çözmeye çalışıyorum yarın idareten bir kılıf alıp full time kullanmaya başlayacağım. Telefonu sevdim fiyatına göre bence gayet güzel telefon. Son olarak size bir şey daha soracağım. Akıllı band jelatinli kutuda mı geldi size? Bende kutuyu şeffaf poşetin içine koymuşlar jelatinsizdi

Kusura bakmayın hocam. Ben de titizimdir ne hissettiğinizi anlıyorum. Hayırlı olsun tekrar :)

Evet sizinki nasılsa benimki de aynen öyle. Cihazda çizik falan yok. Ben bu jelatin meselesini unutmak istiyorum. Çünkü ben de bu konuda hassasım ve işkillenirsem mutsuz olurum.

• Kulaklık ve bileklik kampanyası bitti mi acaba? Sepete ekledim ama görünmüyor.

• Jackal78 kullanıcısına yanıt
    Haftanın bazı günleri akşam 9da başlıyor
    .

• bi benim sparis kaldı gelmeyen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9metal_99 -- 5 Haziran 2020; 23:14:26 >
  • Arkadaşlar başına gelen var mı bilmiyorum ama. Arka cam kenarlarında ve kamera çevresinde bulunan lastikler soyuluyor. Telefon p30

• merhaba arkadaşlar huawei.com üzerinden sipariş geçeceğim yarın (bugün çarktan 140 tl çıkmadı 80 çıktı).kulaklık ve akıllı saat kampanyası bitti mi acaba bilgisi olan var mı?
  • bbicer55 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, salı ve çarşamba günleri 21.00-00.00 arasında takip edin

Hocam internette ki tanıtım videolarında kılıfda çıkıyor normalde ama bizde yok. Sanırım ben onlar Avrupa için üretilen cihazlar. Kırmızı şeritli koruma bende de yoktu. Ayrıca kulaklık ve telefonda jelatin vardı ama bileklikte yoktu. Sıkıntı yapacak bir durum yok. Keyfini sürün telefonun. Hepinize hayırlı olsun tekrar.

• P30un üzerinde gelen jelatini koruyuculuğu nasıl bunu çıkartıp yenisini taktırdınız mı

• Çok iyi olduğunu söyleyemem. Bunu çıkarıp Spigen'in koruyucusunu taktırdım.

• 
Sayfa: önceki 349350351352353
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.