Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (301. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freedomfighter

Telefonu alalı iki gün oldu çok memnunum p30 pro. Performans olarak çok güzel telefon sabah 10:40 gibi şarjdan çıkarttım 00:50 şu an saat şarjı %72 resmen saçmalık. Aman nazar değmesin
    Merak etme :) aldığım günden beri söylüyorum Telefonun içine NÜKLEER SANTRAL koymuşlar resmen.
    6 saat şarja takmadan full ayarlarda PUBG oynuyorum. Gerçekten şaka gibi.
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın ekran kullanımımı kapatmıyorsa, azaltmıyorsa siyah bantlar iyide fiyatı varmış. Kılıf kullanırken atma yok değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evanescence1907 E kullanıcısına yanıt
    Kılıfla cam tam sınırda uç uca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keyfoagam K kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar çalışmıyor maalesef :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

Telefonu alalı iki gün oldu çok memnunum p30 pro. Performans olarak çok güzel telefon sabah 10:40 gibi şarjdan çıkarttım 00:50 şu an saat şarjı %72 resmen saçmalık. Aman nazar değmesin
    Benimde bir hafta oldu gerçekten süper telefon herşeyi şaşırtıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

Merak etme :) aldığım günden beri söylüyorum Telefonun içine NÜKLEER SANTRAL koymuşlar resmen.
    6 saat şarja takmadan full ayarlarda PUBG oynuyorum. Gerçekten şaka gibi.

Alıntıları Göster
    ben de sağına soluna bakmaya başladım telefonun artık :d güç tasarruf modunu kullanıyor musunuz hiç bir de parlaklık otomatikde mi kullanıyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Benimde bir hafta oldu gerçekten süper telefon herşeyi şaşırtıyor

Alıntıları Göster
    kesinlikle hocam.
  • Hisuite ile 190 numaralı güncelleme gelmiş C432 için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar morhipo sitesinde Gökçe elektronik üzerinden ürün satın alicam güvenilir bir site mi ? Bilgisi olan var mi ?

• arkadaşlar p30 lite 64 -128 gb arasında hafıza farkı harici fark varmı
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Güç tasarruf modunu hiç kullanmadım. Ekran ışığı otomatikte. Her ortama göre en uygununu buluyor ışık. Hiç Manuel mudehale etmemi gerektirmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

Güç tasarruf modunu hiç kullanmadım. Ekran ışığı otomatikte. Her ortama göre en uygununu buluyor ışık. Hiç Manuel mudehale etmemi gerektirmedi.
    tamamdır aynı ayarlar bi sorayım dedim :)
  • merhabalar ben huawei p30 lite(64 gb olanı) ile redmi note 8 arasında kaldım. sizce hangisini almalıyım? p30 lite çok iyi, onu al diyor musunuz? ikisi arasında 150 lira fark var bu arada.(huawei daha pahalı)
  • lg degilim ayakciyim L kullanıcısına yanıt
    P30 Pro ve p30 ile kıyaslaması yapsan hiç çekinmeden huawei derdim ama. P30 lite ile note 8 kıyaslaması yaparsan kesinlikle sana realme xt derim. eşime aldım. Gerçekten harika telefon. Ona istinaden 3 arkadaşım aldı kısacası o fiyata mükemmel gerçekten. Kısacası Birazdaha para koyabilirsen p30 koyamiyirsan hiç düşünmeden realme xt al derim.

• Arkadaşlar mono ses cıkısı cok rahatsız ediyormu stero dan sonra??birde kulaklık alızesi nasıl ses gelişi

• P9 lite 2017 cihazım var. Ama artık hafıza ve batarya sorun olmaya başladı. P30 lite kullanan hocalarım tavsiye eder mi? Yardımınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ıamonlyhuman

P9 lite 2017 cihazım var. Ama artık hafıza ve batarya sorun olmaya başladı. P30 lite kullanan hocalarım tavsiye eder mi? Yardımınız için teşekkür ederim.
    Bence fiatına göre çok iyi bir cihaz. Ben halaxy s10 ı satıp bunu aldım. S10 un sinyali çok zayıftı ve zaman zaman kopma yaşıyordum ayrıca bataryası da çabuk bitiyordu bunun çekim gücü ve bataryası çok iyi kamerası da fena değil.tabii beklentiye göre değişir ben mesela oyun oynamıyorum bana gayet yeterli

• Dostlar Mi 10 Pro'ya geçtiğinden dolayı Mediamarkt'tan aldığım ve daha 22 ay garantisi olan P30 Pro cihazımı satıyorum. Cihaz sıfırdan farksızdır, hakkaniyetli bir fiyata almak isteyenleri özelden cevaplarım.
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronin1453

Dostlar Mi 10 Pro'ya geçtiğinden dolayı Mediamarkt'tan aldığım ve daha 22 ay garantisi olan P30 Pro cihazımı satıyorum. Cihaz sıfırdan farksızdır, hakkaniyetli bir fiyata almak isteyenleri özelden cevaplarım.
    Teşekkürler.
    Batarya performansı olarak hangisi daha iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Bence fiatına göre çok iyi bir cihaz. Ben halaxy s10 ı satıp bunu aldım. S10 un sinyali çok zayıftı ve zaman zaman kopma yaşıyordum ayrıca bataryası da çabuk bitiyordu bunun çekim gücü ve bataryası çok iyi kamerası da fena değil.tabii beklentiye göre değişir ben mesela oyun oynamıyorum bana gayet yeterli

Alıntıları Göster
    Selamlar. Sizdeki 64GB'mı yoksa 128GB'mı?
  • 
Sayfa: önceki 299300301302303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.