Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
107
Favori
652.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huwaei GT sıfır kapalı kutu satılık saat var isteyen PM atabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Huawei nasıl saçmalıyor anlamış değilim.

Enaz Huawei kadar Android kullanan tüm cihazlar artık riskli durumundadır.

Bu süreç Android işletim sisteminin hızla bitmesine neden olabilir.

IOS ve ARK OS belkide gelecek 1-2 yıl içinde popüler işletim sistemleri olacak.
  • svs S kullanıcısına yanıt
    Android artik oturmus yillarim bir ekosistemine shiptir. Huawei gibi bir dev Android i tamamen birakt diye Android olmez yara da almaz cunku mevcut Huawei kullanicisi alternatif olan telefonlara bakar yani Android te bir sekilde kalir.

Elbette Android ten sikilan vs IOS a gecebilir bu her markadan herhangi bir zaman da da olabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Android artik oturmus yillarim bir ekosistemine shiptir. Huawei gibi bir dev Android i tamamen birakt diye Android olmez yara da almaz cunku mevcut Huawei kullanicisi alternatif olan telefonlara bakar yani Android te bir sekilde kalir.

Elbette Android ten sikilan vs IOS a gecebilir bu her markadan herhangi bir zaman da da olabilir...
    Merbaha, bu ay telefon alacağım. Mi 9 ile P30 arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Normalde P30 düşünüyordum fakat Google krizi ve ArkOS belirsizliği yüzünden kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri B -- 13 Haziran 2019; 17:38:58 >
  • Alpha Centauri B A kullanıcısına yanıt
    Karar sizindir lakin bir butun olarak bakinca bahsettikleriniz arasinda Mi9 en mantiklisi en idealidir.

Android Q BETA sina suan bile gecebilirsiniz resmi olarak.
    https://www.mi.com/global/mi9/specs/

Google Camera Mod yuklemesi ile var olan kamerasi daha da dehset otesi kalitelere ulasabilirsiniz. Mi9 aslinda neredeyse cikmamis Pixel4 gibi bircok yonuyle...
    Biz ne oturmus isletim sistemleri gorduk. Birzamanlar blackberry akilli telefon pazarinda son derece onemli yeri vardi. O gunku kosullar altinda da son derece kullanisli bir sistemi vardi. Sonuc ortada.

Android isletim sistemi degerli musterilerini kaybetmemeli. Huawei en degerli 2. Musterisi. Kaybederse sonuclarina katlanmak zorunda kalir.
    Ayni sey huawei icinde gecerlidir. O da degerli is ortagini kaybetmemelidir. Her iki taraf icinde olumlu sonucu olmayan bir surectir bu surec.

Akici ve sorunsuz olan Microsoft Windows 10 Mobile de ayrica bir ornek. Cok iyi olmasi yetmiyor. Kendisi ve o platforma destek verecek uygulama oyun vs gelistirecek bir ortam ve cazibe olmasi gerekiyor.

Android eskiden pek bilinmezdi kimseler umursamazdi umut etmezdi lakin yillar gectikce gorduk IOS tan sonra 2. buyuk platform oldu.

Pratikte 2 platform var gerisi hikayer ...
    Hoca iste onu buyuk yapan musterileri ve kullanicilari. Bildigin uzere acik kaynak kod. Bu kadar buyuk bir kitleyi kaybetmesi demek gelisimin son derece yavaslamasi ve bitmesi noktasina gelir. Android in gelismesinde en az samsung kadar huawei de payi vardir. Hele hele son zamanlarda xiaomi ve oneplus da cok onemli katkilari olmustur.

• HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

Hoca sonra senide p30 pro kullanirken gormeyelim birkac ay sonra. Dusunsenize smart1978 ballandira ballandira analtiyo huawei.

• HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

Adamlar cok engelleme felan takmiyor gibiler. Uretime devam...

Kimse buyuk konusmasin. Sans veririm ama Mate 30 PRO icin olur. P30 PRO eskidi ...

1 milyon cihaza neden yukleniyor anlamis degilim :) . Piyasaya o 1 milyon adetlisini mi cikartacaklar ? Belki de bir OTA ile komple isletim sistemi mi degisecek ? ...

Yeminli kullanmam demiyorum zate once bir incelerim derinlemesine ... Kirin 980 devri bitmistir ...
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.