Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (502. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.469
Cevap
113
Favori
542.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Huawei için doğru adb sürücüsünü indir .

Adb klasörünün içerisinde shıft tuşuna basarak sağ tık PowerShell penceresi aç.

Çıkan pencerede adb devices yaz

Telefondan geliştirici modunu aç

adb shell

Ve daha sonra uninstal kodunu gir (internetten bulabilirsin)

Ayrıca paket yazılım ismi girmen gerek örneğin Chrome için

com.android.chrome dur , bunu öğrenmek için application list tarzı bir uygulama indirmen gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba dostlar, cihazımın garanti süresinin dolmasına 1 ay kadar bir süre kaldı. Herhangi bir sıkıntım olmadı şimdiye kadar çok şükür. Sadece doğal olarak batarya ömrü biraz azaldı. Garanti bitmeden herhangi bir batarya değişikliği yapılabilir mi? Bir de son gelen güncellemeler nasıldır ben son versiyonları yüklemedim takılma donma sorunları olmuş.

• kryptox kullanıcısına yanıt

hem bilgisayrda hem telefonda yıllardır firefox kullanıyorum.

şifre senkronizasyonu oldukça iyi.

store'daki chromium tabanlı olmayan en iyi tarayıcı zaten. takılma çökme gibi sorunlar yaşamazsınız.

youtube'u reklamsız izleyebilmek gibi artıları da ayrıca mevcut.

• Merhaba arkadaşlar, özel dosyalarımı sakladığım "kasa" ya parmak iziyle ulaşıyordum. Geçen gün telefondan tüm parmak izlerini kaldırdım dolayısı ile kasaya girerken şifre istedi ama ben şifreyi hatırlamıyorum. Şifreyi unuttum seçeneğinde anne baba ismi soruyor ama ben daha önce böyle bir veri girmedim yani bu da işe yaramadı. Başına böyle bişey gelip çözüm bulabilen oldu mu ? huawei destekten aldığım bilgiye göre eğer kasayı huawei kimliğimle iliştirmediysem kasaya girebilmem mümkün değilmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kean37

Selam, benim mikrofon problemi var. Sesim karşı tarafa boğuk gidiyormuş, alt kısmı temizledim sürüm en günceli. Düşme sıvı temasta olmadı sorun nedir acaba 2018de almıştım. Başka yaşayan varmı bu durumu

Yokmu bilgi verecek : ))) mikrofon sorunu

• Kef14 kullanıcısına yanıt

Şurada anlatılmış anlaşılır biçimde ama İngilizce:

https://forum.xda-developers.com/t/guide-remove-huawei-bloatware-noob-friendly.3889426/

• Kean37 K kullanıcısına yanıt
    Tüm iletişim uygulamalarında ve video çekerken de aynı sorunu yaşıyorsanız formatlamayı deneyin ama büyük ihtimalle mikrofon donanımsal olarak arızalı, değişmesi gerekecektir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 yıldır mobil veride iken bildirim gelmemesi problemi ile kullanmaktayım. İstisnasız her yöntemi denedim. Acaba kaçırdığım güncel bi çözüm yolu var mı
    Bilenler yardımcı olursa çok sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenersel

Merhaba arkadaşlar, özel dosyalarımı sakladığım "kasa" ya parmak iziyle ulaşıyordum. Geçen gün telefondan tüm parmak izlerini kaldırdım dolayısı ile kasaya girerken şifre istedi ama ben şifreyi hatırlamıyorum. Şifreyi unuttum seçeneğinde anne baba ismi soruyor ama ben daha önce böyle bir veri girmedim yani bu da işe yaramadı. Başına böyle bişey gelip çözüm bulabilen oldu mu ? huawei destekten aldığım bilgiye göre eğer kasayı huawei kimliğimle iliştirmediysem kasaya girebilmem mümkün değilmiş.

bu durum kimsenin başına gelmedi sanırım

• Garanti bitimine 1 ay kaldı. Telefon hala taş gibi sadece pil süresi azaldı çok aşırı kullanılmadığı sürece günü çok rahat çıkarıyor. Garanti kapsamında pili değiştirsem mi diye düşündüm ama 10-15 gün telefonsuz kalmak zor.

• Merhaba, hepsiburada'dan yenilenmiş p20 pro alınır mı? 3320 lira. 12 ay garantili. Kozmetik olarak sıfır gibi diyor.

• Dostlar dün cihazın sürümünü 10 dan 9.1 e düşürdüm. Bariz hızlandı ve kamera ciddi mana da daha iyi. Sizce 9 a veya 8.1 e kadar indirmek saçmamı olur? Zararı olur mu?

• idemo kullanıcısına yanıt
    bence alınır, biraz şans işi, ben sony walkman almıştım 10 yılı geçti hala çalışıyor

Bende emui 9'a kullanıyorum. Daha da düşüremedim bunu. Bence bu cok iyi. Kalsın böyle. Bu arada sürekli güncelleme uyarısı verecek size. Bundan nasıl kurtulmayı planlıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 28 Kasım 2020; 8:15:47 >
  • idemo kullanıcısına yanıt

Arkadaşların da dediği gibi şans işi. Bir akrabam için ordan Samsung yenilenmiş telefon aldım. Telefon geldi şarja taktım sarj olmadı, başka kablo ve şarj aleti denedim yine olmadi.

Gönderen firmayı aradim, geri yollayın dediler.

15-20 gün ses seda çıkmadı. Baktım olacak gibi değil, iade edip baska yerden alayım dedim, Hepsiburada üzerinden iade ettim, ücretimi geri aldım,

20 gün sonra beni aradılar, cihazda dışarıdan müdahale var, garanti kapsamı değil, cihaza müdahale etmeden geri yollayacaz dediler.

Cihazı iade ettim, geri yollamayin, kalsın sizde dedim kapattım.

• Kef14 kullanıcısına yanıt

Sonunda derdimden anlayan biri 😀 hocam güncelleme uyarısı için acaba diyorum adb driverdan yazılım güncellemeyi silsem çözülür mü.

• Black_Wolf14 B kullanıcısına yanıt

Adb ile yazılım güncellemeyi silersem sıkıntı olur mu

yeniden enable komutu verirsin sıkıntı olmaz. olsa da formatla zaten geriye geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yazılımı güncelleyemezsiniz. Ki onu istiyorsunuz zaten. Başka bir sorun yaşamadım ben. Devre dışı da bırakabilirsiniz isterseniz, uninstall yerine disable yazmak gerekiyordu diye hatırlıyorum. Aşamalar şunlar kabaca; sürücü yüklenecek başta, usb hata ayıklamayı açacaksınız. Adb klasörünü komut penceresine gösterip adb devices, adb shell komutlarını gireceksiniz ve en sonda sadece güncellemeyi kaldırmak ise amacınız şunu yazacaksınız:

pm uninstall -k –user 0 com.huawei.android.hwouc

Eğer uyarı gelmediyse işlem başarılıysa yeniden başlatın telefonu, bazen uygulama silince telefonu yeniden başlatmak gerekiyor.

• Valla arkadaşlar önceki mesajda anlattılar. Çok vaktim olmadığı için oturtup inceleme yapamadım.

Fakat Adguard kurdum cihaza, hem reklamlardan kurtuldum, hemde istediğim uygulamanın hücresel erişimini kesebiliyorum. Adguard'dan yazılım güncelleme'nin very alıp vermesini kapattım,10 gündür güncelleme uyarısı almıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.