Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (501. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geçmiş olsun cihaz oldukça güzel fakat ne kadar güzelse o kadar hassas oluyor. İyi bir kılıfla kullanmak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yvz001 Y kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun dikkatli kullanmak gerek benim de aldığımdan beri iki kez arka kapak kırıldı, en sonuncusunda ben kendim değiştirdim.

Orijinal ekranın şöyle bir olayı var; değiştiği zaman telefonun arka cam hariç tüm kasası değişiyor (orta çıta da değişiyor yani). Yani 2000 lira olan aslında sadece ekran değil; anakart, pil, kamera ve arka kapak dışındaki tüm kısım. Yine biraz pahalı tabii ama 500 liraya yan sanayi takmaktan iyi olduğunu düşünüyorum (fiyat olarak da).

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yaklaşık 1200 tl değerindeki 1. Kalite yan sanayi (OEM) takılıysa alınabilir. Eğer 500 600 liralık olan yan sanayi ekran ise sakın ola satın almayın. Oyuncak telefon gibi gözüküyor ekran.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kryptox kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Orijinal huawei marka araç kılıfı takılıydı. Ekran dıştan kırılmadı, içten panel kırıldı ne yazık ki.

• Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İlk ekranı kırdığında servis aynı bilgiyi vermişti bana. Ne yazık ki bu ikinci değişimi yan sanayi yapmak zorunda kaldım. İkinci el fiyatı 3000 tl civarında olan bir model şu an. 2000 tl ne yazık ki mantıksız bir seçim olacak benim için. Telefonu ilerleyen zamanlarda, aile içinde birisine verirken yaptırırım orijinal ekran ile.

• Selam, benim mikrofon problemi var. Sesim karşı tarafa boğuk gidiyormuş, alt kısmı temizledim sürüm en günceli. Düşme sıvı temasta olmadı sorun nedir acaba 2018de almıştım. Başka yaşayan varmı bu durumu

• fotoğraf kalitesi olarak hangisi daha iyi mate 10 pormu p20 pro mu

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

P20 Pro tabi ki

• Huawei P20 Pro [ANA KONU]

Antutu V8 p20 pro sonucu halen çok güçlü bir cihaz

• Arkadaşlar ince şeffaf kılıf arıyorum. Spingen ultra hibrid kullanan var mı ? Black armor kullanıyorum biraz kalın , alsam nasıl incemi alınır mı sizce

• 182 güncellemesi geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betta_54 kullanıcısına yanıt

Cihazda bariz hızlanma var gibi , bir de kullanılan ram seviyem azaldı eskiden aşağıda 2.80/6 boş yazardı şuan 3.60/6 boş civarlarında

Donmalar, takılmalar gitti mi?

• B.AYAR kullanıcısına yanıt

Çok yoktu hocam bende zaten , şuan da rastlamadım gayet akıcı

teşekkürler

• Arkadaşlar Chrome ram kullanımı olarak oldukça yüksek. Sizin öneri olarak bir tarayıcı tavsiyeniz var mı

ben opera kullanıyorum ama en az ram kullananı via.

• Kef14 kullanıcısına yanıt

Adb ile Yazılım Güncelleme'yi (com.huawei.android.hwouc) devre dışı bırakmayı veya silmeyi denediniz mi?

• Bir sorum var googlecam yükleyebilen var mı ? Varsa hangi sürüm veya link atabilir misiniz ? Ya da tavsiye bir kamera uygulaması var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Black_Wolf14

Adb ile Yazılım Güncelleme'yi (com.huawei.android.hwouc) devre dışı bırakmayı veya silmeyi denediniz mi?

Yok denemedim. Nasıl yapabilirim?

• 
Sayfa: önceki 499500501502503
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.