Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
9.526
Cevap
134
Favori
440.730
Tıklama
Giriş
    2110 Mesaj
    Beyler çift hatlı pasaport kayıtlı 20 pro lazım. Satan olursa msj atsın. İstanbul, kocaeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    P40 serisinin işletim sisteminin ortaya çıkmasının ardından gözler, EMUI 10.1 alacak Huawei modelleri ile ilgili detaylara çevrildi. EMUI’ın yeni sürümü ile kullanıcılar birçok yeni özelliğin yanında performans iyileştirmesine de kavuşacak. Peki hangi modeller bu güncellemeyi alacak? Henüz resmi olarak duyurulmasa da Huawei Central tarafından yayınlanan bir liste bulunuyor.

Huawei Mate 30 Pro
    Huawei Mate 30 Pro 5G
    Huawei Mate 30
    Huawei Mate 30 5G
    Huawei Mate 30 RS Porsche Design
    Huawei P30
    Huawei P30 Pro
    Huawei Mate X
    Huawei Mate 20
    Huawei Mate 20 Pro
    Huawei Mate 20 X 4G
    Huawei Mate 20 X 5G
    Huawei Mate 20 RS Porsche Design
    Huawei P30 Lite
    Huawei P20
    Huawei P20 Pro

Huawei Nova 6
    Huawei Nova 6 5G
    Huawei Nova 6 SE/Nova 7i
    Huawei Nova 5T
    Huawei Nova 5
    Huawei Nova 5i
    Huawei Nova 5 Pro
    Huawei Nova 5i Pro

Huawei Enjoy 10S
    Huawei Enjoy 10 Plus

Huawei Y9s
    Huawei Y9 Prime 2019
    Huawei P smart+ 2019

Huawei MatePad Pro, 5G
    Huawei MediaPad M6 Serisi

Magic UI 3.1 alacak Honor modelleri
    Başta da söylediğimiz gibi Magic UI 3.1 alacak Honor modelleri de netleşiyor. Yine aynı sitede yayınlanan listede yer alan telefonlar şu şekilde:

Honor V30 (Magic UI)
    Honor V30 Pro/View30 Pro (Magic UI)
    Honor 20 (Magic UI)
    Honor 20 Pro (Magic UI)
    Honor 20S (Magic UI)
    Honor V20/View20 (Magic UI)
    Honor Magic 2 (Magic UI)
    Honor 9x (EMUI)
    Honor 9X Pro (EMUI)
    Honor 20 Youth Edition (EMUI)
    Honor 10 (EMUI)
    Honor 20i/20lite/10i (EMUI)
    |
    |

• Binbaşı
    1477 Mesaj
    Son alacağımız güncelleme olabilir bu. Çünkü yıl sonunda ancak gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1125 Mesaj
    size bir rezillik söyleyeyim. Y9 Prime 2019 a bile Android 10 emui 10 geldi. Arkadaşımda gördüm.

Orijinalden alıntı: erdigns

Son alacağımız güncelleme olabilir bu. Çünkü yıl sonunda ancak gelir.
    Hocam emui 11 amiral gemilerde kirin 960 üzeri tellere destek veriyormuş yani büyük ihtimal p20 serisi için gelicek güncelleme
    |
    |

Android 9 da ilk P20 lite a gelmişti P20 serisinde. Şaka gibi politika yav

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    saameet_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1217 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kntrli

Telefon çıkalı iki seneyi geçmiş sizce halen alınır mı bu cihaz arkadaşlar? Beklentim ekran kalitesi batarya ömrü stabilite sorunsuzluk. Sizce almaya halen değer mi?
    Kaç para verip alacağına bağlı 3000 üstü kesinlikle verilmez.

Main:Intel i7 980X (4Ghz) | ASUS GeForce GTX 1080 Ti Turbo 11GB | ASUS P6T Deluxe V2 | Intel Stock Fan | Kingston 3*2GB Hyperx DDR3 Ram | Crucial MX500 1TB SATA SSD | FSP 700W PSU | Viewsonic XG2700-4K 27" 5ms

Mobil: Huawei P20 Pro|

Laptop: HP Omen i7-9750H-RTX2060-16GB Ram
  • Binbaşı
    1361 Mesaj

eywallah hocam

|
    |
    Yürüyen Hoparlör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2700 gibi ikinci el bir yıl garantili şekilde değerimi? Yoksa sizin tavsiyeniz varsa onuda değerlendiririm

|
    |
    YoungScientist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyun vs oynuyorsanız kirin970 gpu su ettiği paraya maalesef değmiyor.

Hele bu fiyatlara 845 li veya 855 li cihazlar dururken.

Ayrıca kulaklık çıkışı vasat cihazda.

Hoparlörde ortalama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kntrli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kntrli

2700 gibi ikinci el bir yıl garantili şekilde değerimi? Yoksa sizin tavsiyeniz varsa onuda değerlendiririm
    Kullanım amacınız nedir?

Main:Intel i7 980X (4Ghz) | ASUS GeForce GTX 1080 Ti Turbo 11GB | ASUS P6T Deluxe V2 | Intel Stock Fan | Kingston 3*2GB Hyperx DDR3 Ram | Crucial MX500 1TB SATA SSD | FSP 700W PSU | Viewsonic XG2700-4K 27" 5ms

• Yarbay
    4423 Mesaj
    parmak iziyle açmada sorun yaşayan oldu mu bazen bende oluyor.
    |
    |

Aslında çok oyun oynayan biri değilim ama büyük mb lı ofis dosyalarında kasmadan gezinti yapması lazım çoğu oyundan daha yorucu olabiliyor işlemci için. Aslında oled ekran batarya çekim gücü ve stabil diye p20 pro düşündüm. Bunları karşılayacak farklı seçeneklere de açığım tabi. Ne olabilir mesela garantili ha bide ekranı devasa olmasa fena olmaz

|
    |
    JackWondo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam ekran açık havada gözüksün navigasyonu epey kullanıyorum GPS i güçlü olsun, şarjıuzun gitsin, yüksek mb lı ofis dosyalarını kasmadan açsın bide uzunluğu ve genişliği çok büyük olmasın Aslında ortalama bir kullanıcıyım buradan bu sonuç çıkıyor sanırım

|
    |
    YoungScientist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardeşim oyun oynayacağın zaman performans moduna alırsın su gibi oynarsın sorunsuz. Şarjı ortalamanın üzerinde iyi gidiyor, hızlı şarjı başarılı. 1,5 yıldır kullanıyorum, 12 yıl iphone kullandım dünya varmış. Fotoğraf desen mükemmel. Bence ses çıkışı gayet başarılı, stereo ses çoğu telefonda yok artık özellikle yeni çıkanlarda. P20 pro yu tavsiye ederim, al memnun kalacaksın. Android 9 güncellemesinden sonra güncellemedim bilinçli olarak. Çok ta mühim değil güncelleme benim için. Oyun için, özellikle ofis dosyalarını açmada, mail konusunda, dwg formatlı çizim dosyalarını açmada çok başarılı. Dışarıdan programların full versiyonlarını edinip apk ları yüklersin. Zaten android derya deniz. Fiyat konusunda araştırma yaptıktan sonra alırsan için rahat olsun. Ayrıca servisi çok başarılı memnun kalırsın. İlk aldığımda gps i bozuk çıktı servise aldığım Türktelekom mağazasından gönderdim, problemi anlatamamışlar, sonra Mecidiyeköy servisine bizzat gittim, bana yeni sıfır cihaz verdiler. Ben şahsen memnunum, almanı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 37mahir37 -- 19 Mart 2020; 1:7:0 >
    |
    |

• Yarbay
    2548 Mesaj
    Yeni haber;
    https://www.huaweicentral.com/huawei-p20-and-mate-10-series-emui-10-update-to-delay-until-april-or-may/

Huawei has already begun the rollout for several Huawei devices in China including the Huawei P20 and Mate 10 devices but the company still not upgraded these two smartphones series in the global market, which was previously reported to roll out this month.

Now a new piece of information coming from guys over RPRNA reveals that the EMUI 10 for Huawei P20, P20 Pro, Mate 10, Mate 10 Pro may delay by one or two months. Possibly in April or May.

According to Huawei Germany, the Huawei P20 and Mate 10 devices will receive the EMUI 10 by the end of May.

But it’s also possible that Huawei could roll out the update in April or by the end of this month for some countries.

The EMUI 10 beta program for Huawei Mate 10 and P20 devices started in October last year and concluded in January 2020. However, the update not yet received by the user outside of Chinese territory.

The delay might also be related to the testing of the new features for the Mate 10 series and the company may want to roll out the new features in the latest build all at once.
    |
    |

• Binbaşı
    1633 Mesaj

Garantili zor bulunur hocam yurtdışı Mi9,Meizu 16 serisi veya İlla garantili olsun derseniz G7 olabilir ikinci el.
    Bu saatten sonra P20 mantıklı durmuyor p40 tanıtılmasına ne kadar kaldı şurada.
    |
    |

Baska telefon bilmiyorum acikcasi aklima meizu 16th falan geliyor. Gps demissiniz bu telefonun gpsi gercekten sorunlu acayip sapiyor. Ve sensorunden olabilir ama telefon haritasa ne tarafa baktigimi gostermiyor. Oyun performansi ortalama ne cok iyi ne cok kotu. Performans modu demisler haklilar performans modunu acinca hizlaniyor cihaz. Benim telefonum twitterda scroll yaparken frame atliyor performans modu kapaliyken. Google maps cok kasiyor. Kisaca bence almaya degecek bir cihaz degil ozellikle bu saatten sonra

|
    |

• Teğmen
    139 Mesaj
    Arkadaşlar selam. Telefonu düşürdüm ve panel de dahil olmak üzere, ekran köşeden kırıldı. Servis 1500 tl üzerinde bir fiyat çıkarıyor. Daha hesaplı bir şekilde yaptırmak veya parça temin etmek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: YoungScientist

Baska telefon bilmiyorum acikcasi aklima meizu 16th falan geliyor. Gps demissiniz bu telefonun gpsi gercekten sorunlu acayip sapiyor. Ve sensorunden olabilir ama telefon haritasa ne tarafa baktigimi gostermiyor. Oyun performansi ortalama ne cok iyi ne cok kotu. Performans modu demisler haklilar performans modunu acinca hizlaniyor cihaz. Benim telefonum twitterda scroll yaparken frame atliyor performans modu kapaliyken. Google maps cok kasiyor. Kisaca bence almaya degecek bir cihaz degil ozellikle bu saatten sonra
    Hocam ben kaç kere uçakta internet olmadan gpsi sorunsuz kullandım bence mükemmel çalışıyor

|
    |
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.