Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
9.416
Cevap
134
Favori
431.031
Tıklama
Giriş
    530 Mesaj
    Arkadaşlar telefonu sıfırladım ondan sonra bir ayarı mı bozdum bilmiyorum 2 kere oldu bir insan konuşma sesi duydum telefondan bildirim sesi gibi. Vatsaptan biri yazınca oldu az önce. Bana vatsaptan ne yazarlarsa yazsınlar aynı insan sesi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcatraZFKeskin -- 18 Eylül 2019; 8:35:32 >

Bildirim sesini yanlışlıkla öyle ayarlamış olabilirsiniz kontrol ettiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    alcatraZFKeskin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yazan/arayan kişinin ismini mi okuyor?
    |
    |

AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G903 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    arkadaşlar Huawei Call Recordet güzel fakat, bana şöyle birşey lazım. Benim önceden benim belirlediğim belirlediğim numaralar beni aradığında veya ben aradığımda, otomatik kayıt yapmaya başlayacak bir program var mı?

|
    |

Ya çok saçma birşey olmuş vatsap ayarlarında bildirim sesi Korece biri bişey konuşuyor o seçilmiş. Ama ben öyle birşey seçtiğimi hatırlamıyorum.

|
    |
    Arkadaşlar sizde bildirimlerde ses gelmeme sorunu oluyormu vatsapta karşılaşmıştım o yüzden format attım ama bi bakıyorum vatsapta özel zil sesi tanımladığım kişi bana msj atınca teledon bazen kilitte olunca bazen de elimdeyken ses gelmiyor. Netflixte bi kere dizi izlerken de ses gelmemişti filmin sonunda gördüm sadece bildirimi. Başka uygulamalarda şuan için bi tespitim yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1422 Mesaj

Nadiren bende de oluyor WhatsAppta ses açık olmasına rağmen bildirim geldiğinde ses gelmiyor telefondan sadece titriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    557 Mesaj

uygulamadan kaynaklı bir durum. şuana kadar kullandığım birçok telefonda aynı sorunu yaşıyorum. bu aralar daha fazla oluyor.
    |
    |
    Kameranın en iyi olduğu sürüm hangisi arkadaşlar ben telefonu ilk aldığımdaki sürüm sanki daha güzel çekiyordu 9 gelmeden önceki sürümdü

Edit: okumadan yazdım yukarıda bir arkadaş 128 sürümünden bahsetmiş sanırım oydu ben bu 9 daki kameraları hiç sevemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Junq -- 20 Eylül 2019; 21:27:12 >
  • Binbaşı
    1776 Mesaj

Arka kamerada 128 surumu derim. Ancak on kamera performansi android 9 ve sonrasinda daha cok duzeldi kanaatimce. Bu arada mevcut arayuz 128 surumundeki emui arayuzunden cok daha ileride. Bana arka kamera lazim arkadas bunlar onemli degil derseniz 128 surumunu tavsiye ederim.

|
    |
    Junq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bilgilendirme için sağolun hocam. Arka kamera da lazım aslında ama diğer özellikler ağır basıyor tabi
    |
    |
    Reis-ül Küttab kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Facebook ve instagram açılmıyor. Türkçe ayarlanıyor lütfen bekle yazısı çıkıyor ama uygulama açılmıyor. Ön belleklerini sildim, programları yeniden kurdum, telefonu kapa-aç yaptım ama olmadı. Bugün sabah başladı, aynı sorunu yaşayan var mı? çözümü bilen ya da önerisi olan??

Merhaba imei atılıyor mu bu telefona

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: DrBilgin

Facebook ve instagram açılmıyor. Türkçe ayarlanıyor lütfen bekle yazısı çıkıyor ama uygulama açılmıyor. Ön belleklerini sildim, programları yeniden kurdum, telefonu kapa-aç yaptım ama olmadı. Bugün sabah başladı, aynı sorunu yaşayan var mı? çözümü bilen ya da önerisi olan??
    Normal bi durum. Motorola Z kullanıyorum, ondan önce X Pure Edition. İngilizce kullanılan telefonlarda böyle sapitmalar olmaz, Türkçe kullanılanlara da gelen güncelleme sonrası bazen böyle arızalar verebilir. Bir süre sonra da düzelir.

Arkadaşlar,
    Telefonun sürüm performansından memnunum 8.1 ve güncellemek istemiyorum.
    Gunde 10 kere güncelle diye uyarı bildirimi geliyor bunu nasıl kapatabilirim komple?
    Samsung'da Package Disabler Pro süper iş görüyordu, benzer bi app varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IznickX -- 23 Eylül 2019; 18:52:6 >

|
    |

Orijinalden alıntı: El Fuego

Normal bi durum. Motorola Z kullanıyorum, ondan önce X Pure Edition. İngilizce kullanılan telefonlarda böyle sapitmalar olmaz, Türkçe kullanılanlara da gelen güncelleme sonrası bazen böyle arızalar verebilir. Bir süre sonra da düzelir.

Alıntıları Göster
    Bnm lifecell tarifem ile alakalı imiş. Face insta bitince normal kotadan yiyor, o da bitince ek paket otomatik tanımlanınca böyle oluyormuş. İnternet paketi bitmeden kendim ek GB isteyecek mişim ya da müşteri hizmetleri üzerinden ek GB satın almam gerekirmiş. Wifi ile gayet stabil çalışıyorlar,.
    Turkcellde duyduğum en garip açıklama. Tüm lifecell paketleri böyle imiş

|
    |

• Yüzbaşı
    640 Mesaj
    Cihaz fabrika çıkışlı 9.0 ile geldi ise 8.1 e dönme şansım yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Onu iptal etmek icin neleri iptal ettim ama eninde sonunda o guncellemeyi buluyor ve bildirim veriyor yada arka planda indiriyor. Lanet olsun dedim guncelledim o zaman bi dahada denemedim

|
    |
    IznickX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: IznickX

Arkadaşlar,
    Telefonun sürüm performansından memnunum 8.1 ve güncellemek istemiyorum.
    Gunde 10 kere güncelle diye uyarı bildirimi geliyor bunu nasıl kapatabilirim komple?
    Samsung'da Package Disabler Pro süper iş görüyordu, benzer bi app varmı?
    Uygulama olarak yok ama pc üzerinden adb komutuyla güncelleme dahil istediğiniz bütün uygulamaları kaldırabilirsiniz.
    Ancak dikkatli olmakta fayda var, çoğu uygulama yine basit bir komutla geri getirilebilirken, bazı sistem uygulamaları için fabrika ayarlarına dönmeniz gerekebilir.

https://www.xda-developers.com/uninstall-carrier-oem-bloatware-without-root-access/

Uygulama listesi;

https://forum.xda-developers.com/honor-6x/how-to/guide-list-bloat-software-emui-safe-to-t3700814

HızlıCevap
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.