Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (447. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.469
Cevap
113
Favori
542.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun kolay projeksiyon özelliğini kullanan var mı?
    Bana bağlanması biraz zayıf geldi en az 7 - 8 kez deniyorum bağlanmak için TV ye. Bağlanamıyor Bi türlü.

LG g4 var eskidi artık o her denemede baglaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bugun itibariyle 2. El P20 pro alarak aranıza katıldım 18 ay tr garantili mavi renk 128 GB iğne ucu kadar çizik yok 3100 liraya aldım fiyat nasıl sizce

• 11.000 TL lik boş kasa Iphona a göre mükemmel. Güle güle kullanın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozhanbayram kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam iPhone artık hayal oldu ya orası ayrı konu

• Her ne kadar tema değişsemde bu mesajlar logosu sabit aynı kalıyor eskiden böyle birşey yoktu acaba yeni gelen güncellemeyle mi böyle oldu sizde de böyle mi
    Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Arkadaşlar,

Cihazım p20 pro. Son güncellemeden sonra ekran sürem ciddi düştü gibi geliyor bana. %85 şarj varken 11 saat ekran süresi veriyor. Eşimde p30 var onun pili 3650 lik olması na rağmen %80 şarj civarında en az 30 saat ekran süresi veriyor. Sizlerin süresi nasıl ? benim ki normal mi ? Cihazı fabrika ayarlarına döndürmenin faydası olur mu sizce ?
  • Birde durduk yere telefon titriyor. Bakıyorum bildiri mi geldi diye ama ne bildiri var ne birşey . Aynı sorunu yaşayan var mı ?
  • emrequzel E kullanıcısına yanıt
    311 guncellemesinden once vardi bende o sorun, 311 ve 328 de hic yasamadim.

• emrequzel E kullanıcısına yanıt
    Büyük guncellemelerden sonra yedek alip format atmak her zaman iyidir. Ben oyle yapiyorum şahsen

• son güvenlik güncellemesini kurmadım kurup bir değişiklik gören var mıdır? 4gb çok fazla geldi
  • Junq kullanıcısına yanıt
    Güncelleme geldiğinde boyutuyla bende dalga geçmiştim. Yalnız güncelleme batarya stabilitesi açısından çok iyi optimize edilmiş. Kesinlikle kurun.

• 328den sonra batarya acayip iyilesmis. Butun gun performans modunda kullaniyorum banamisin demiyor alet

• YoungScientist kullanıcısına yanıt
    Düzeltmeye çalıştım, oldu sanırım. Teşekkür ederim

• Maşallah diyelim son güncellemeye. Cihaz aldığımdan beri en iyi batarya performansını sunuyor. P20 pro altın çağını yaşıyor diyebilirim.

Not: yukarıdaki mesajda güncellemeyle ilgili dalga geçmiştim. Erken konuşmuşum pişmanım. Huawei yazılım mühendisleri haklarını helal etsinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forrestt. -- 15 Eylül 2019; 11:27:13 >
  • Dün gece gece modunda çektiğim bir fotoğraf. Elbette tripod kullanıldı. 20 saniye pozlama yaptı cihaz.

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Merhaba beyler. Uzun süredir 8.1.0.128 sürümündeyim. Aradan bayağı bir zaman geçmiş ve çok sürümler gelmiş. Halen 128 sürümü tercih edilen mi yoksa çıkan son sürümler arasında gittikçe telefonda iyileşme ya da bu sürüm kesinlikle yüklenmeli diyebileceğiniz tavsiye edilen var mıdır. Benim için kamera çok önemli. En göze hoş gelen arka kamera 128 sürümünde. 9.0 da batırmışlardı. Son güncelleme ile durum nedir? Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flardryn Saeros -- 15 Eylül 2019; 20:50:33 >
  • Flardryn Saeros kullanıcısına yanıt
    Arka kamerada 128 konusunda bende sizinle ayni fikirdeyim, bencede en iyi arka kamera onda. En son guncelleme konusuna gelirsek sizin kullandiginiz surume ek olarak gpu turboya sahip, ayrica android 9 ile birlikte menu tasarimi ve ikonlar daha guzel. Benim icin arka kamera en onemli husus gerisi cok onemli degil diyorsaniz surumunuz guzel.

• Flardryn Saeros kullanıcısına yanıt
    Ben telefonu 128 sürümünde kullanadım hiç bu sebeple bilemiyorum nasıl bir sürüm.
    özellikle kamera kısmı için örnek paylaşabilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.