Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok hocam yok p20 9.1 ile bildiğin level atladı hem hız hem kamera :)
  • İboar33 İ kullanıcısına yanıt
    Önerini dikkate alacağım hocam, teşekkürler. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu sıfırladım güncellemeden sonra. Kullandıkça diyorum ki demek ki iyinin iyisi varmış onda yine Huawei p20 pro imiş. Bu ne ya uçtu telefon. Ön kamera yıkılıyor resmen. Hersey harika

• whatsapp bildirimleri neden gözükmüyor güncelleme sonrası?
  • 9.1 güncellemesi sonunda geldi, peki söyler misiniz tam olarak ne değişti? Ben hiç bir fark göremedim.. Hız aynı, simgeler biraz değişmiş, kamera 1/10 oranında iyileşme.. Eee başka? Neydi bu haftalarca yaptığınız tantana?
  • plastic_angel P kullanıcısına yanıt
    Tantana senin yaptığına denir. Bak yukarlarda yazıyor nelerin değiştiği. Kimse burda çıkıp güncellemeden sonra p20 pro mate20 pro olacak demedi. Güncelleme dediğin zaten ufak tefek iyileştirmeler içerir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Telefonu sıfırladım güncellemeden sonra. Kullandıkça diyorum ki demek ki iyinin iyisi varmış onda yine Huawei p20 pro imiş. Bu ne ya uçtu telefon. Ön kamera yıkılıyor resmen. Hersey harika
    Sıfırlamayı ayarlardan fabrika ayarlarına dön şeklinde mi yaptınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Betta_54 kullanıcısına yanıt
    evet hocam o şekilde yapılıyor
  • Betta_54 kullanıcısına yanıt
    Ben hem oradan yaptım hemde hard reset attım 2 kere.
    Ses açma ve güç tuşuna uzun basın. Huawei yazısı gelince güç tuşunu bırakın ses açmaya basmaya devam edin. Oradan gelen menüden işleminizi yapın.

• telefonu 1 yıl önce aldım. bu kadar hızlı değildi... keşke bugun alsaydım😀

• Telefona 4 tane kamera takan mal bir zihniyetin eseri.
    Bir kameraya yapamamışlar.
    Toplama zihniyetiyle telefon üretip kazık fiyatlara satan bir firma.
    Bunun haricinde Amerika dan yazılım hırsızlığı yapıp telefona gömen firma.
    Link burada okuyun
    https://www.google.com/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/teknoloji/abdden-huaweiye-bilgi-hirsizligi-ve-dolandiricilik-suclamasi-41097993

• harti212 H kullanıcısına yanıt
    bu yazınızı cimere falan gönderin. devlet yasaklasın huaweinin girişini. bizde almayalım. hiçbir telefon markası babamızın oğlu değil bizim için. hatta güzel yerli telefonlar çıkartalım. biz kazanalım. apple Samsung huaawei değil. samsung kamerayı sonyden aldığında toplama olmuyor mu. bizde alalım toplama parçaları yerli yapalım kullanalım.

• Ram kullanımı bayağı iyileşmiş, önceden kullandığım 5 programı açtığımda 3 GB filan kalırdı, şimdi 3.75 kalıyor. Ekran sanki bir tık daha iyileşmiş, siyah performansı iyileşmiş. 970 daha tıkanmadan çalışıyor gibi, sosyal medya uygulamalarında ekrana bir tek vuruşta önceden 10 birim ekran kayıyorsa şimdi 6 birim kayıyor, onu yavaşlatmışlar.

• Yeni güncelleme geldi hard reset atmadım daha izlenimlerim

Ekran kesinlikle daha net olmuş siyahlar belirginleşmiş

Ram kullanımı iyileşmiş boşta ram kullanımı artmış

Ön kameranın kalite iyileşmiş. Eskiden portre çekmeseniz bile arkayı tamamen blur yapan yapısı değişmiş.

Batarya konusunda yorumum yok henüz kullanmak lazım. Bana aynı gibi geldi

Hafif kasılma ve tıkanmalar giderilmiş.

Kamerada uzman ai nin üst butona taşınması süper olmuş.

Gayet iyi güncelleme açıkçası

• saameet_06 S kullanıcısına yanıt
    Hocam RAM kullanımı tam olarak nerden izliyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu sıfırlama tüm ayarları sıfırla mı yoksa telefon sıfırlama mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saameet_06

Ram kullanımı bayağı iyileşmiş, önceden kullandığım 5 programı açtığımda 3 GB filan kalırdı, şimdi 3.75 kalıyor. Ekran sanki bir tık daha iyileşmiş, siyah performansı iyileşmiş. 970 daha tıkanmadan çalışıyor gibi, sosyal medya uygulamalarında ekrana bir tek vuruşta önceden 10 birim ekran kayıyorsa şimdi 6 birim kayıyor, onu yavaşlatmışlar.
    Sanırım whatsappta da aynı durum var bu scroll performansı yüzünden 20 kere yazılım değiştirip en son 8.1.0.131 sürümde karar kılmıştım o kadar güncelleme sonrası hala aynıysa yazıklar olsun huawei

• Apkmirrordan kameranın son sürümünü indirebilirsiniz.Düz p20 kullanıyorum yakınlaştırmada netlik sorunu var gibiydi.293 de böyle bir sorun yoktu ağustos 323 sürümünü yükledim .

• Adiyamanmp3 A kullanıcısına yanıt
    Hocam ilgilenirsenız P20 Pro Turkıye garantılı sıyah renk cıhazım satılıktır, takıntılı bırıyım telefon kılıf artı gozluk kılıfıyla kullanıldı nokta hatasız

• Bugün yeni güncelleme geldi kurdum yedekledim sıfırlama yaptım geri yedekleri yükledim. Ama watsapda birisi birley yazmış 1 saat önce ben öylesine watsapa girince tıklayınca yazdığı geliyor ekrana üstte de bildirim geliyor. Nasıl düzelir bu

• 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.