Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Conor McGregor

Ön kamerayı bazı siteler 16 diyor?

Birde cidden fotoğraf farkı çokmu fazla mate10 pro veya note8e göre.
    Gündüz üst segmentte birbirinden ayrılma söz konusu değil. Çok zor ayrılıyor ama gece, kesinlikle p20 pro efsane. Daha iyisini görmedim. Herkes de aynı fikirde. Gündüz note8'de çok güzel mate 10 pro'da çok güzel. ama söz konusu gece olunca, p20 pro sazı eline alıyor. ön kamera 24 mp. kendi ayarlarında öyle yazıyor.
  • selfi kamerasında aşırı beyazlık ve rötüş vardı düzelttiler mi onu.
  • rom olayına gelince samsung telefonlarını garantiden çıkarıyor, sony özel imza alıyor ve yine garanti dışı bırakıyor. huaweinin de yapmasını normal buluyorum.
  • Telefonu 1 haftadır kullanıyorum arka kamera batarya parmak izi okuyucu mükemmel. Ön kamera leş ekran kalitesi fena değil ama olması gerektiği kadar iyi değil bence. Arayüzle ilgili bi kaç sıkıntı ve sormak istediğim şeyler var. Always on display özelliği açıkken ekrana bildirim gelmiyor mesela WhatsApptan mesaj geldiğinde ekranda küçük bi WhatsApp logosu belirmesi gerekir. İkinci bi sıkıntı ise bi uygulamadan bildirim geldiğinde bildirimi açsan da o uygulamanın simgesinin üzerinde bildirim işareti kalıyor kaybolmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vbalikci kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/LaMfdczTn94

Burada fark çok fazla gibi gözüküyor

• Bir daha bakın. Gece fotoğraflarında note 8 bütün ışıklarda patlıyor. P20 pro da ise böyle bir şey yok. Biraz teknik bakın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei emui arayüzünde önceden beri gelen kronik hale gelmiş bildirim sorunları devam ediyor anlaşılan. Honor 7 - P9 - mate 10 Pro hepsinde bu sorunlar yaşandı. Ne zaman sorunsuz bir yazılım yapacaklar merak etmiyor değilim.

• oddmen O kullanıcısına yanıt
    Sorunların yanında saçma durumlar da var yukarıda belirttiğim gibi.

Ben şunu demek istedim, gündüz fotoğraflarında da p20 bence baya iyi note8 göre

• quote:

Orijinalden alıntı: oddmen

Huawei emui arayüzünde önceden beri gelen kronik hale gelmiş bildirim sorunları devam ediyor anlaşılan. Honor 7 - P9 - mate 10 Pro hepsinde bu sorunlar yaşandı. Ne zaman sorunsuz bir yazılım yapacaklar merak etmiyor değilim.
    Honor7 ve p9 kullandım bildirimle ilgili bir sıkıntı yaşamadım.genelde temalardan kaynaklı bildirim sıkıntısı oluyor.
  • Bende beklemedeyim

• quote:

Ben şunu demek istedim, gündüz fotoğraflarında da p20 bence baya iyi note8 göre
    Tümüyle yanlış anlamışım özür dilerim. Açıkçası note8'de kullandım, öyle aman aman bir fark görmedim gündüz. note8'de çok güzeldir fotoğraf konusunda.
    Estağfurullah, selfie kamerası kötüymüş p20nin, onu güncelleme ile düzeltirler mi?

• Yok öyle bir şey gardaşım millet kafasına göre kötü diyor mükemmel derecede güzel çekiyor. Kaldı ki bir sorun olsa huawei hemen kısa bir güncelleme verir. Ama öyle bir şey yok on numara beş yıldız.

• quote:

Estağfurullah, selfie kamerası kötüymüş p20nin, onu güncelleme ile düzeltirler mi?
    Selfi kamerası kötü diyemem. parlak çekiyor yani, bazen renkleri bozacak kadar. Geceleri bu iyi ama gündüz de bunu yapıyor, ışık ayarı da yok, normalde apple'da dokunursun kısarsın bunda hiç ayar yok, bir ayar koysalar daha iyi olur ama koymadılar. Bence kötü değil ama hatları yumuşattığı kesin. note8'den kötü diyebilirim. s9+'dan da kötü.
  • Soldaki iphone 7 Plus sağdaki p20 pro

• Ben S6 dan geçtim P20 Proya S6 nın ön kamerası daha geniş açılı çekiyor ve kalite olarak da çok aman aman fark yok benim için bayağı bir hayal kırıklığı oldu ön kamera
  • Iphone çok iyi çekmiş p20 ön kamera iyi çekmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

Soldaki iphone 7 Plus sağdaki p20 pro
    abi aman aman bir 24mb ön kamera göremedim ben hatta iphone Note8 veya S9+dan kötü olmasına rağmen yinede dövmüş P20yi ön kamera olarak. Bına bir güncelleme gelecek mi, siz kullancıları olarak yakından takip ediyorsunuzdur illaki :)

• Selamlar. Ben p20 ile p20 pro arasında kaldım. iPhone x'ten geçeceğim inşallah. Siyah modelleri hoşam gitti, onlardan birini alacağım.
    Ancak ikisinden birini seçemiyorum bir türlü. 20 daha compact geldi bana, simgelerin durumu falan daha hoş görünüyor. Ama kamera ve pili beni düşündürüyor epey.
    Pro tabii efsane tartışılmaz ama biraz büyük geldi bana. İkisini yan yana görünce. Ne dersiniz pil konusunda çok bir fark olur mu, biri 4000 biri 3400 sanırım. Kamera o kadar farklı mıdır bir de?
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.