Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet aktif oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: demr89

Merhaba arkadaşlar,
    Telefon alma konusunda çok kararsız kaldım.

Samsung s9+
    İpohne X
    Yoksa P20 Pro

almalıyım
    Bence az sabret mate 20 pro bekle eğer acil telefona ihtyacın varsa samsung 9+ al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trojannn kullanıcısına yanıt
    Hocam Merhaba

3 telefon arasında kararsız kaldım

P20 PRO

S9 +

MATE 10 PRO

Sizce hangisini tercih etmeliyim.? P20 pronun konuşurken ses çok derinden geliyor falan yazilmis bu doğru mu?

• benim deneyimimde ses derinden değil normal geliyordu.

3 telefonda tamamen keyif meselesi. ancak mate 10 proyulisteden siliyorum p20 pro varken

s9 plus ve p 20 pro da devam edebilirsiniz araştırmalarınıza.

ses ve fotoda p20 pro şarjda da öyle.

performans da 1 puan aşağıda veririm p20 proya onda da genel performansta aynı hızdalar.
  • tanju.altindag T kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 haftadır aktif olarak kullanıyorum. Konuşma olarak hiçbir kusuru yok gayet net geliyor karşı tarafın sesi hatta 2 kademe kısık.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanju.altindag

Hocam Merhaba

3 telefon arasında kararsız kaldım

P20 PRO

S9 +

MATE 10 PRO

Sizce hangisini tercih etmeliyim.? P20 pronun konuşurken ses çok derinden geliyor falan yazilmis bu doğru mu?
    S9+ al çünkü s9+ ekranı ödül aldı hdr hdr 10 özellği var video çekimi 4k 60 fps çekim özelliği ve ön kamerası çok iyi fotoğraf çekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 24 Mayıs 2018; 1:49:57 >
  • 9 plus şu an piyasa daki en problemli cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BluePassenger -- 24 Mayıs 2018; 7:41:34 >
  • trojannn kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 ay s9+ kullandım. ses konusunda s9+ daha iyi. p20 pro da iyi ama s9+ kadar değil. s9+ daha tok ve bir tık daha yükses ses veriyor. p20 pro biraz daha ince kalyor.

s9+ ve p20 pro arasında kalan arkadaşlar,

her iki telefonunda birbirine karşı + ve- leri var. tamamen tercih meselesi.

şarj ve kamera konusunda p20 pro daha iyi. özellikle şarj mükemmel. batarya çok zor bitiyor resmen.

ses konusunu zaten açıkladım.

ekran konusunda s9+. çok iyi bir ekranı var. baktıkça zevk veriyor. ama tabi bunun bataryaya da olumsuz etkisi var.

performans olarak ikisi de çok iyi. zaten artık amiral gemi olarak tabir edilen telefonlarda kullanıcıların ayırt edebileceği kadar performans kalmadı. ikisi de çok akıcı.

yüz tanıma ve parmak izi okumada pr0 pro önde. çok hızlı okuyor gerçekten anlaşılmıyor. ayrıca parmak izi okuyucunun önde ve arkada olması durumu var. bu da tercih. mesela ben telefonu tüm gün masada tuttuğum için telefona bakmak istediğimde s9+ ı elime almak zorundaydım parmak izi okuyucu arkada olduğu için. bu benim için sinir bozucu bir durum oldu. ama p20 pro da bu durum yok.

arayüz olarak ikisi de iyi. bu da tercih meselesi. p20 pro da ios vari bir arayüz var. samsung arayüzüde çok iyi. birbirine karşı bazı farkları var tabi. mesela s9+ da bildirim geldiğinde ekran uyanmaz. ayrı bir uygulama kullanmak gerekiyor. ama p20 pro da bu özellik var. yani bunun gibi bazı farklar var.

benim s9+ tan vazgeçmeme etken olan en büyük sebeplerin başında kavisli ekrana piyasada uygun ekran koruyucu yok arkadaşlar. insanlar ne paralar verip ekran koruyucular alıyor ama 2 günden fazla kullanamıyor. yanlardan açılıyor yada dokunmatik hassasiyeti azalıyor. sadece spigenin jelatin ekran koruyucusu var, kısmen uyumlu. yani kısacası s9+ alacaksan ekran koruyucusu kullanmamayı göze alman gerekir. bu durumda da ne kadar korursan koru ekranda zamanla mutlaka kılcal çizik oluyor. tabi her düşme tehlikesinde de ekranın kırılma olasılığı yüksek, bir ekran değişimi yaklaşık 1200 tl.

sonuç olarak iki telefon için de kesinlikle bu telefonu almalısın diyemeyiz. yukarıda açıkladığım gibi birbirine karşı farkları var. kullanım alışkanlığına göre tercih değişir.

• katılmıyorum hocam. cihazı ilk alanlardanım, 3 ay kullandım tek bir sorun yaşamadım. ufak tefek şeylere de hemen güncelleme verdiler. şu an konuşulan sorun ekranda video izlerken bazı siyahlarda detay kaybolması yada gri ton vermesi. bu da her cihazda yok, yüksek ihtimal yazılımsal.
  • zaferfb kullanıcısına yanıt
    Sizin telefon sorunsuz olabilir ama forumlarda okuyorum çok problemli bi cihaz. Bende alacaktım ama sonra vaz geçtim. Özellikle yabancı sitelere bakabilirsiniz. Yoksa cihaz genel olarak çok şahane

• s9+ bende kullandım ve kullandığım dönemde tek bir sorunla karşılaşmadım. Oldukça güzel telefon.
  • Arkadaşlar telefonu Vatan'dan fibabank ile alan oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Arkadaşlar telefonu Vatan'dan fibabank ile alan oldu mu?
    Ben o şekilde aldım

• 8 ay mı 15 ay mı aldınız acaba ? eşime 8 ay kampanyasından 8+ almıştık. bir de vatan da s9+ a özel 15 ay kampanysı vardı. p20 pro icin hangisini uyguluyorlar acaba

saygılar
  • .........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EA1903 -- 12 Ocak 2021; 21:54:36 >
  • Tüm telefonlarda faizsiz peşin fiyatına 15 taksit yazıyor sitede 31 Mayıs'a kadar? 5000 Lira 333 her ay ödüyoruz doğru mu?
  • 8 taksitle aldım 1 otomatik ödeme talimatı ile sıfır faiz.
  • Selamlar.Benim yeni aldığım p20 proda yeni aldığım avea hattı takılı.Ama 3G yazıyor bağlantıda.Diğer iki mi max telefon var onlardada avea hat var ama 4G görünüyor bağlantı sebebi ne olabilir.LTE seçili ayarlarda.
  • Şu ön kamerayı inşallah yazılımla duzeltirler. Çok aşırı parlak çekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar hangi rengini kullanıyorsunuz? Ben de müsait bir zamanda Vatan'dan fibabank ile almak istiyorum da çift renkli olan modeli var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.