Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (343. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
542.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende artık hiç çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • google asistan ı daha verimli nasıl kullanabiliriz ?
  • Merhaba, 2 yıldır huawei mate 9 kullanıyorum. Özellikle hoparlör sesinin çok az çıkması sebebiyle değiştirmek istiyorum.mate 20 proya baktım fakat hem fiyatı yüksek hem de onunda sesi az çıkıyor. P20 proyuda inceledim, hoşuma gitti ama kafama takılan tek konu, bildiğim kadarıyla p30 birkaç ay içinde çıkacak. Elbette fiyatı daha yüksek olur diye düşünüyorum, beklemeye değer mi fikirlerinizi bekliyorum.

• İkisini de kullanmış biri olarak bütçeniz müsaitse p20 pro. Verdiğiniz fazla paraya sırf kamerası değer. Ama bütçe sınırlıysa mi 8 de gayet memnun edecektir.

• arka planda youtube nasıl dinlerim,youtubdan dosya nasıl indirebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jandarma33

Selamün aleyküm arkadaşlar p20 pro almayı düşünüyorum IMEI atiliyormu yada mate 20 pro yurt dışı bilen arkadaşlar yardiminizi bekliyorum
    İşin uzmanı atabiliyor 620 lira vermedim imei attırdım

• cogman kullanıcısına yanıt
    Youtube üzerinden dosya indirmek için Google Play'de uygulamalar olması lazım.

Arka planda Youtube için ise market dışında youtube vanced uygulamasını öneririm.
    Kendim kullanıyorum ve gayet memnunum. Bir tek kusuru var. Ona da kusur denmez ama youtube'a bu uygulamadan giriş yapabilmek için yine aynı uygulamanın sayfasındaki Micro G uygulamasını da
    indirip kurmak gerekiyor.

Uygulamanın linkihttps://youtubevanced.com/non-root
  • Teli amazondan aldım iadesi olurmu

Alma nedenlerimden biri arama kaydetmekti ama 3-4 uygulama denedim çalışmıyor, andorid yada huawei iphone yolunda gidiyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 17 Ocak 2019; 11:54:16 >
    Hocam daha önce dediğim gibi, Android 9 hiçbir telefon kaydetmiyor artık. Huawei değil, Google'ın suçu. Güncel Android telefonların hepsinde durum bu maalesef. Sadece kendi özelliği olarak arama kaydedebilen telefonlara yönelmenizi tavsiye ederim. Onlar çalışıyor(muş).
  • Ablamda i phone 6+ var artık bezdirdi telefon. Bende gidip 8 bin verme p20 pro al dedim. Siz ne dersiniz arkadaşlar ?
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    android sürüm düşürebilirmiyiz?
  • 9 a geçtikten sonra whatsapp görüntülü aramada görüntü donması yaşayan var mi benden başka?

• Junq kullanıcısına yanıt
    Garantisiz bir yolu yokmu

Huawei HiSuite ile oluyormuş deniyor ama denemedim
    Bilmiyorum ki hocam bu yol aslında kendi programının içinde var ama işte adamlar desteklenmiyor saçmalık kendileri de bilmiyor belki
  • Elessar Eredhian kullanıcısına yanıt
    @Junq
    teşekkürler
    bugün deneyeğim olmazsa iade vereceğim,amazon kabul etti iadeyi
  • 4 aydır bu telefonu kullanıyorum. Henüz 1 kez bile kastığını görmedim. Uygulamaların dandikliğinden kaynaklı hatalar dışında telefon kaynaklı sorunla karşılaşmadım. Kamerası başlarda çok bariz iyi gelmiyordu fakat pie güncellemesinden sonra özellikle gece çekimleri mükemmel geliyor gözüme. Huawei sport lite am61 bluetooth kulaklıkla kullanıyorum. Kulaklıktan da memnunum. Pil süresinden çok memnunum. Kopma, ses kalitesinde bozukluk falan yaşamadım. Birkaç kez avm'ye girdiğim zaman müzikler hızlıya alıp saçmaladı sanırım elektromanyetik kirlilikten kaynaklı fakat aç kapa yapınca düzeldi. Bir daha aynı sorun yaşamadım. Huawei reklamı yapmış gibi oldum ama sırf memnuniyetimi belirtmek için yıllardır kullanmadığım dh hesabımı açtım. Telefona nazar değecek diye korkuyorum. Telefonları uzun süre kullanabilen özenli bir kullanıcı olarak beni 5 yıl idare edebilirse ne iyi olur. Spigen kılıf kullanıyorum. Sağlamlığından şüphe yok fakat telefonu bariz büyütüyor ve telefonun güzelliği kayboluyor. Kendi kutusundan çıkan şeffaf kılıfta çok güven vermiyor ve su lekesi oluşturuyor. İnce, telefonu iyi saran şeffaf kılıf tavsiyesine açığım.

• Arkadaşlar merhaba p20 pro sahibiyim son emui 9 güncellemesinden sonra telefon kapanıp açıldıktan sonra ekran kilitleme sesi ve kilit açma sesi deaktif oluyor ayarlara girip tekrar aktif etmek gerekiyor her telefonu restart attıktan sonra. Bir de telefon açılınca 2 3 saniye kadar bir önceki duvar kağıdı geliyor sonra kendi ayarladığım duvar kağıdı aktif oluyor sebebi nedir? Şimdiden teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: malahit

Yani dediğin gibi yapmazsam sadece renkli dumanlı gibi bir duvar kağıdı var o çıkıyor değilmi arama esnasında kardeşim

Alıntıları Göster
    aynen tek resim var ama baktim ben tüm rehber kişilerinde o resim var. sistem otomatik o resmi atamış kannımca :)

ha bide sime kayıtlı olanlarda pembemsi bi dağ resmi çıkıyor

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.