Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.472
Cevap
114
Favori
542.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet resimlerin ikiside otomatik modda cekildi. Gece cekimleri yaptigim fotolari sirf deneme icin cekip siliyordum o yuzden karsilastirma yapamiyorum ama maalesef gerek zoom gerekse gece cekiminde de gozle gorulur geriye gidis var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spysoul S kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiginiz degerli bilgiler icin samimi teşekkürlerimi sunuyorum ancak maalesef ne derseniz deyin ben gordugume inanacagim ve hem zoom, hem gece, hem makro cekimlerde cok kotuye gidis var. Zev icin gece film izlerken zoom yapar silerdim fotolari o yuzden ikisini karsilastirmali koyamıyorum.maalesef kamera olmamis, islemci cart curt o konulara girmiyorum telefon gayet stabil ve kamera donanimida harika. Ben bunu mate 20 pro yu satmak için bozduklarini düşünüyorum. Verdiginiz bilgiler maalesef benim bizzat yasadigim tecrubelerden cok farkli.

• Arkadaşlar uzun zaman iPhone kullanımından sonra yurt dışı p20 pro alarak aranıza katıldım Android hiç bilmediğim bir dünya. Şuan sanırım en önemli sorun güncelleme gelmemesi. Telefonu kurunca

Gelen güncelleme ile bu hali aldı en son 9 pie ne zaman gelir yapmam gereken bir şey var mı 9,¿¿

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Denk geldiğinde gerçekten muhteşem kareler elde edilebiliyor ama benim de en başından itibaren kameradan bazı hoşnut olmadığım noktalar var..

Belirli bir açıyı kadraja almak istiyorum ve bu alan çokta geniş olmadığı fazla uzaklaşmadığım halde fotoyu okadar uzak gösteriyorki kişilerim yüzleri zomlayınca anca belirgin oluyor... Şahsen ben bu durumdan hiç hoşlanmıyorum, bilmiyorum belkide olması gereken budur...

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Hocam demek ki zevk meselesi. Aradığınız kamera bu değil, başka yapacak bir yorum yok burada. Şu ana dek xda, reddit ve donanımhaber'de kameranın geriye gittiğini düşünen gördüğüm tek kişisiniz bu arada onu da alta not düşeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 30 Aralık 2018; 4:13:46 >
  • Merhaba arkadaşlar mate 10 pro konusunda eRecovery yöntemi ile nasıl yapacağınız açıklandı bi göz atarsanız FF uygulaması üzerinden beklemeden yapabilirsiniz. Beta sürüm değildir haberiniz olsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsynavici

Merhaba arkadaşlar mate 10 pro konusunda eRecovery yöntemi ile nasıl yapacağınız açıklandı bi göz atarsanız FF uygulaması üzerinden beklemeden yapabilirsiniz. Beta sürüm değildir haberiniz olsun.
    Bu mudur hocam bahsettiğiniz yöntem?

• quote:

Orijinalden alıntı: 2181679

Bu mudur hocam bahsettiğiniz yöntem?

Alıntıları Göster
    Bu yöntemi biri videolu anlatım yapsa baya kişiyi kurtaracak ama bahsettiği hotspot yöntemi hangisi bu anlatım mate 10 pro için dns değişmiyor vs

• Pie güncellemesini yaptığımdan beri arada bir telefon kendi kendine titriyor. Ekranı açıp bakıyorum hiçbir bildirim yok. Aynı durumu yaşayan var mı?

• Pie güncellemesi sonrası 8.1 e telefon üzerinden dönüşüyor mu güncelleme notlarına buna benzer bir şey yazıyordu sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de 5 ay Huawei p 20 Pro kullandım Kafa Topu 2 de bile arada donmalar oluyordu 6 GB RAM ile gerçekten çok ilginç bir şey şimdi İ Phone X kullanıyorum tek donma yok bence İOS işletim sistemi ile alakalı.

• dusttt D kullanıcısına yanıt
    Benim iddiam şu, mevcut işlemcilerden 2 kat daha güçlü iileöci olsa 16 hb ram olsa androis bir sistem de donma, kasma, lag anlıkta olsa olur....

• L09- 8.1.0.1. 161 (C432) güncellemesi geldi. 1.05gb Günceleyimmi bu sürüm nasıldır arkadaşlar.

• Kean37 K kullanıcısına yanıt
    Bi problemi yok guncelleyebilirsiniz

• Betta_54 kullanıcısına yanıt
    Hisuite üzerinden bilgisayardan donebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Casper0666

Arkadaşlar uzun zaman iPhone kullanımından sonra yurt dışı p20 pro alarak aranıza katıldım Android hiç bilmediğim bir dünya. Şuan sanırım en önemli sorun güncelleme gelmemesi. Telefonu kurunca

Gelen güncelleme ile bu hali aldı en son 9 pie ne zaman gelir yapmam gereken bir şey var mı 9,¿¿

Yardımcı olabilecek var mıdır.?

• Big Dog B kullanıcısına yanıt
    161 sürümündeyim o titreme arada bende de oluyo

• Huawei in bu güncelleme saçmalıklarına dayanamadım ve bugun note 9a geçtim

• 37mahir37 3 kullanıcısına yanıt
    İlginç sebebini merak ettim.

• Merhaba arkadaşlar,

Yeni güncellemeyi aldıktan sonra, telefonu baştan sıfırladım. Tertemiz yeni bir cihaz almış gibi devam ediyorum. Benim sorum, resimde ok ile gösterdiğim özelliği geri getiremiyorum, bir türlü bulamadım. Telefonu yukarıdan kaydırmak yerine, bununla daha kolay oluyordu. Bilen varsa, yardımcı olursa sevinirim.

İyi forumlar...

• 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.