Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Me08 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
9.193
Cevap
134
Favori
421.415
Tıklama
Giriş
    123 Mesaj

Telefonun en iyi oldugu konu kamera ve oyun performansı bende cok cok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    erdigns kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonu kullanıyoruz diye hiç bir şeyine laf söylemeyecek değiliz. Kamerasının çok iyi olduğunu herkes biliyor zaten. Ama video performansı berbat. Ve Kirin 970 performans olarak rakip telefonlardaki işlemcilerden çok daha geride bunu da herkes biliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    snbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    637 Mesaj
    Arkadaşlar pie güncellemesi ile aod desteği mi gelmiş ben mi yeni farkettim.

Telefon ekran kapalıyken saat tarih şarj durumu gibi bilgiler ekranda görünebiliyor.(always on display)

Ayarlar 》ekran》her zaman ekranda kısmından aktif edilebiliyor.

Belki ben yeni farketmişimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spysoul -- 29 Aralık 2018; 12:36:13 >

Günaydın dostum :) Hoşgeldin
    |
    |
    spysoul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: regasoft

Günaydın dostum :) Hoşgeldin
    hehe emin olamadığım için yazayım dedim belki benim gibi farketmemiş arkadaşlar olur hocam.
    telefonu çok kurcalama fırsatı bulamadım açıkçası birkaç kişiye sordum dediler ki bunun ekranı amoled değil o yüzden yok felan .
    |
    |

Bir müddet sonra refleks oluyor... İstemsizce gümcelleme menüsünde buluyorum kendimi lakin gelen giden yok:)

Dload ile halledicem ama şuan yapma şansım yok... Bilgisayarım bozuk otg kablosu yok, yurtdışımdayım ve 1 haftadan önce alma şansımda yok... Beklemeye devam...

|
    |
    BlackberryBB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar bende p 20 pro kullanıyorum banada güncelleme gelmedi benim cihazımda türkiye cihazı nedir yani birine geliyor birine gelmiyor kaç tane p20 pro var bu ülkede nereye başvurabiliriz acaba varmı bilgisi olan.

Mahkemeye basvurabilirsin ya da karakola.

|
    |
    knc7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bence sen ya Samsung calısanısın yada Apple calısanı, telefonu gömmeye gelmişsin buraya 🙂

|
    |

Arkadaşım ben de P20 Pro kullanıyorum gömmeye çalışmakla alakası yok neyse onu söylüyoruz. Kime sorsan kendi kullandığı telefona kusursuz der zaten. Biz eksiğini de söylüyoruz artısını da.

|
    |
    snbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3383 Mesaj

"video performansı" berbat demek doğru olmaz bence. Desteklediği video modlarında gayet iyi bir "performans" sergiliyor. Sıkıntı, performanstan öte 2018 yılında çıkmış bir telefonda olması beklenen bazı özelliklerin olmayışı. 4K veya 1080p 60fps'de stabilizasyon yapamaması gerçekten ilginç bir durum. Daha da ilginci, üç kamerada da optik stabilizasyon desteği olmasına rağmen Huawei'in sadece telephoto yani 3x zoom lensinde bunu kullanıyor olması. Diğer türlü stabilizasyonu yazılımsal olarak yapıyorlar ki sebebini anlayabilmiş değilim. Bir aralar tüm kameralarda optik stabilizasyonu Huawei'in güncelleme ile açacağı söyleniyordu ancak o da hikaye oldu anlaşılan...

Yine de, videolarını YouTube gibi yüksek kalitenin önemli olacağı platformlara atmayan günlük kullanıcı için fazlası ile yeterli bir video kayıt desteğine sahip olduğunu düşünüyorum.

Bu bir savunma değil, yorumdur.

Bu arada merak eden olur diye söylüyorum; 25 Aralık'ta kapıdan kapıya servis talebi oluşturdum Gaziantep'te yaşıyorum ve bugün UPS gelip telefonu teslim aldı. Arka kapak kırıldığı için ücretli değişim yaptıracağım, bakalım ne kadar sürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elessar Eredhian -- 29 Aralık 2018; 15:46:21 >
    |
    |

AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G903 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
  • Binbaşı
    1413 Mesaj

Ben rakiplerine ve biçilidiği fiyatına göre yorum yaparak berbat dedim. Hala da aynı şeyi düşünüyorum. Tabiki gidip 2000 liralık cihazlarla karşılaştırınca daha iyi ama o telefonlar da p20 pro içi bi kriter değil

|
    |
    Elessar Eredhian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3383 Mesaj

Hocam neyle kıyasladığınız konusuna takılmıyorum.

"Video performansı" demeniz yanlış. Telefonun video performansı çok iyi, ancak 1080p60fps'de ve 4K'da stabilizasyon yok. Bunlar çağ dışı gerçekten de. Lakin stabilizasyon olan 1080p 30fps'yi rakiplerinden çok daha iyi çekiyor.
    |
    |

AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G903 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    bu güncelleme olayı çok saçma bu güncellemeyi bu ülkeye veriyorsun ee bana gelmiyor başka bir p20 pro kullanıcısına geliyor böyle bir şey olabilirmi şimdi samsung s9 için güncelleme verse eminim ben hepsi güncellemeyi alır bu konuda huawei sınıfta kaldı şunuda söyliyim bu android 9 süürmü belki güncelleme gelmeyenlere 1 ayda anca gelir bence öyle.
    |
    |
    Üstadlar iphone dan geçen biri olarak çok memnunum ama bilmediğim bir konu var.İlk zamanlar arka plandaki uygulamayı kapatırken ram 3.5-4 gb civarı gösteriyordu şimdi birşey kapatırken 2-2.5gb civarı gösteriyor zararı veya almam gereken önlemleri söyleyebilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Orijinalden alıntı: asy06

Ben hdr grafikler ve aşırı yüksek kare hızında sıkıntısız hiç takılmasız oynuyorum. Gayet memmunum

Alıntıları Göster
    Sonunda sizinde aynı yazılımı kurduğunuzu görünce bugün yukledim dload ile, gerçekten guzel calışıyor. Beklemeye kesinlikle değmezmiş.

Çok teşekkür ederim cevabın için

Yanlış alıntı oldu sanırım :) biz pubg den bahsediyorduk

|
    |
    Hacklove kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam bu ram olayına hiç takılmayın... Rami fazla veya az kullammasının bildiğim kadar bir önemi yok... Bu bağlamda forumlarda çeşitli makaleler okumuştum...

|
    |
    sezzar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: asy06

Yanlış alıntı oldu sanırım :) biz pubg den bahsediyorduk
    evet , oyle olmus
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
seo paketleri
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,475
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.