Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
9.171
Cevap
133
Favori
419.662
Tıklama
Giriş
    221 Mesaj
    Bugün yanlışlıkla denk geldim. Mate 20 Pro'da olan bu süper makro özelliği de gelmiş sanırım kameraya. Ama yaptığım testte AI açıkken ve kapalıyken çektiğim fotoğraflarda pek de bir şey anlamadım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hangi emaile mesaj gönderdin bende göndereyim bıktım artık beklemekten

|
    |
    ozhanbayram kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amazon Türkiye'den almıştım.
    Cihazın seri olduğunu söylemek mümkün ve biraz daha apple ios sistemine benzetilmiş gibi geldi.
    Pil ve kamera tarafını henüz test ediyorum zira 4gb lık güncelleme sonrası deneyim için birkaç gün beklemek mantıklı.
    Dijital denge özelliğini isterseniz açıyorsunuz bu da alışkanlıklarınıza göre pil durumunuzda iyileştirme yapıyor.
    |
    |

mobile.tr@mail01.huawei.com buraya imei ve cihaz seri numarasını gösteren sayfanın ekran görüntüsünü atarak yardım isteyebilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    TrCondor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Daha önce telefonla ilgili sorunlarımdan bahsetmiştim. Bende HiSuite bağlayınca sürüm böyle gözüküyor. Çözemedim gitti. Sanırım sonsuza kadar güncelleme alamayacağım :(

Hocam böyle görünmesi normal bazı cihazlara güncelleme dağıtılmasına rağmen bizim cihazlara daha gelmedi, o yüzden en son sürüm diye yazar bu durumda bir sıkıntı yok, yalnız cihazı güncellemek iyidir ama androidde güncelleme dağıtıma başladıktan sonra 1 ay içerisinde tüm cihazlara anca gelmiş oluyor o yüzden çok dert etmeyin sadece sabredin. Ayrıca güncellemeyi kötülemek için söylemiyorum lakin her güncelleme cihazın bazı şeylerini iyileştirirken bazı şeylerinide kötüye götürüyor

|
    |
    prolambo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ByArgun

Hocam böyle görünmesi normal bazı cihazlara güncelleme dağıtılmasına rağmen bizim cihazlara daha gelmedi, o yüzden en son sürüm diye yazar bu durumda bir sıkıntı yok, yalnız cihazı güncellemek iyidir ama androidde güncelleme dağıtıma başladıktan sonra 1 ay içerisinde tüm cihazlara anca gelmiş oluyor o yüzden çok dert etmeyin sadece sabredin. Ayrıca güncellemeyi kötülemek için söylemiyorum lakin her güncelleme cihazın bazı şeylerini iyileştirirken bazı şeylerinide kötüye götürüyor
    Tam baktın mı resme bilmiyorum. Sürüm numarasının sonu 100. Millet 150ler 160lar dan bahsediyor. Ben ara güncellemeleri e hiç almadım sanırım.

Orijinalden alıntı: 2181679

Neyin bildirimi geldiğinde titreşim kapalı olsun? Örneğin mesajlar ya da whatsapp?

Alıntıları Göster
    Alarm... Hepsinde kapalı olsun istiyorum. Zaten telefon seslide bir tireşimde olmasının manasını sevmiyorum ama kapatılacak yeri bulamadım.

|
    |

Orijinalden alıntı: 2181679

Neyin bildirimi geldiğinde titreşim kapalı olsun? Örneğin mesajlar ya da whatsapp?

Alıntıları Göster
    Alarm... Hepsinde kapalı olsun istiyorum. Zaten telefon seslide bir tireşimde olmasını sevmiyorum ama kapatılacak yeri bulamadım.

Bildirim ayarları uygulama başına yapılıyor hocam. Uygulamalardan tek tek ayarlamanız lazım
    |
    |
    double minded kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G903 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
  • Binbaşı
    1804 Mesaj
    Nova Launcher Prime indirime girmiş. Dün 60 kuruşa aldım. Galiba indirim 3 gün daha sürecek. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ozhanbayram

mobile.tr@mail01.huawei.com buraya imei ve cihaz seri numarasını gösteren sayfanın ekran görüntüsünü atarak yardım isteyebilirsin
    Kardeş huawei firmasının böyle bir mail adresi yokmuş. Bende kardeşimin telefonu için gönderdim ve şuan huzursuzum açıkçası. Imei klonlaması yapılabilir diye.

(Eski nick chronics)
  • Onbaşı
    28 Mesaj

Hocam onu görmemiştim, banada ayarlardan sistem güncellemesi dememe rağmen 161 gelmemişti sağ üst köşedeki üçnoktaya tıklayarak "en yeni tam paketi indir" seçeneğini seçtikten sonra gelmişti, acaba bunu denediniz mi? Denediyseniz eğer bir sıkıntı olabilir haklısınız, eğer böyle bir durum varsa direk Huawei ile iletişime geçin

|
    |
    prolambo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3378 Mesaj

@mail01.huawei.com e-posta adresleri Huawei'e ait.
    |
    |
    chronics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G903 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj

Huawei müşteri hizmetlerini aradım ama böyle bir eposta adresimiz yok dedi. Demek ki adam bilmiyor. Bende internette baktım diğer ülkelere ait benzer resmi postalar var.

|
    |
    Elessar Eredhian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    169 Mesaj

Bildiğim kadarıyla Huawei, Nova vb başlatıcıların varsayılan başlatıcı olmasının önüne geçti. Yani yükleseniz bile varsayılan başlatıcı Emui başlatıcı olacaktır. Her seferinde siz atamak zorunda kalabilirsiniz.

|
    |
    35MMUTLU35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    24 Mesaj

Sana geri dönüş yapmışlar mıydı talebini işleme aldık diye?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ozhanbayram kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rahat ol. öyle bir adres tabiki var. Buda yazışmalarım.
    |
    |
    chronics kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben uzun zamandır kullanıyorum sıkıntı yok. Varsayılan başlatıcı olarak ayarlayınca sorun çıkmıyor. Umarım güncellemeden sonra da çıkmaz.
    |
    |
    Caneration83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
2,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.