Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat çok yüksek girdi birde yeşil ışık olayı alacakların aklında soru işareti bıraktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bilgisayarımdan whatsapp web kullanırken sekmeler arası geçiş yapıp tekrar whatsapp web sekmesine geldiğimde telefonda sürekli bildirim sesi oluyor. Her seferinde aynı durum. Bunun önüne geçmenin bir yolu var mıdır?

Whatsapp web kullanan bir çok kullanıcı vardır. Bu durum sizlerde de aynı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snn35

Merhaba,

Bilgisayarımdan whatsapp web kullanırken sekmeler arası geçiş yapıp tekrar whatsapp web sekmesine geldiğimde telefonda sürekli bildirim sesi oluyor. Her seferinde aynı durum. Bunun önüne geçmenin bir yolu var mıdır?

Whatsapp web kullanan bir çok kullanıcı vardır. Bu durum sizlerde de aynı acaba?
    Whatsapp pc uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim.

https://www.whatsapp.com/download/?l=tr
  • Telefonun kendi kendine ekran parlaklığını azaltma olayına çözüm bulabilen var mı? Ekran parlaklığı otomatikte değil.

• Huawei P20 Pro APSC sensörlü bir DSLR aynasız Profesyonel Fotoğraf Makinesi ile karşılaştırılırsa ...

Huawei P20 Pro vs Sony A6300

https://www.youtube.com/watch?v=R3eeaBW_LhY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35MMUTLU35 -- 14 Kasım 2018; 18:49:36 >
  • YNSZ kullanıcısına yanıt
    Maalesef bildirim tonları ile ilgili sıkıntı var hocam. Her uygulamanın bildirim tonu değişmiyor maalesef. Mesela mesaj sesini varsayılan bildirimden farklı yapamıyoruz. Bu benim en uyuz olduğum durum maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Telefonun kendi kendine ekran parlaklığını azaltma olayına çözüm bulabilen var mı? Ekran parlaklığı otomatikte değil.
    Aynen bendede böyle oluyor hep.
  • Kaç defa söyledim düzeltemediler bir türlü yazılımsal

• aybasan kullanıcısına yanıt
    Pupg oynuyorum tam savaş anında ekran parlaklığını bir kısıyor hiçbirşey görünmüyor. Telefonu kırasım geliyor o anda.

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sorun ile ben karşılaşmadım. Pil ayarlarından olabilir. Pil tasarrufu yapabilmek adına cihaz dediğiniz olayı yapabiliyor olabilir belki.

• remus_romulus R kullanıcısına yanıt
    Ekran parlaklığını otomatikten çıkarıyorum bi bakıyorum bir süre sonra yine otomatiğe almış.

• En iyi pil ömrü icin hangi ayarları kullanıyorsunuz?
    Whatsapp,Instagram,Twitter gibi uygulamaları, manuel olarak yönettiğimde yani arka planda çalışmalarını kapattığımda mesaj alma sorunu ile karşılaştığım için otomatik çalışmalarına izin veriyorum bunlar haricindekileri manuel olarak yönetiyorum fakat bu durumda bile hiç oyun oynamamama rağmen 6 saat civarını geçemedim.8 saat aldığını söyleyen arkadaşlar hangi ayarları kullanıyorsunuz uygulama yönetimi için?
  • Telefonun az çektiği yerde sarj daha hizli bitiyor. Bide ne kadar bekle suresi ile 6 saat ekran suresi aldiginizda onemli

• Ekran parlakligi kendiliğinden otomatiğe alınan arkadaşlar telefon yonetıcısınden optımıze et yaptıgında ekran parlaklıgı otomatık degılse o sekılde ayarlıyabılır :)

• Bildirimleri engelliyor, kafasına göre ekran parlaklığı ayarlıyor pilin uzun süre gitmesi için telefon kafasına göre her şeyi yapıyor ama 4000 mah kapasite ve 2k ekran olmamasına rağmen hala pil sonuçları yeterli değil bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu ekran hassasiyeti sıkıntısı ve programlarda lag sorunu çözülecek mi bilgisi olan var mı? Daha önce p10 kullandım onda da aynı sıkıntı vardı buda aynı.. Arada Asus zenfone 5 kullandım programlar çok daha akıcı ekran parmak hareketleri uyumu falan çok daha pürüzsüz.. Yokum bunun bir çaresi.. Şimdi n11 e giriyorum lag dolu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrgokhan82 -- 15 Kasım 2018; 19:7:15 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almanya'dan p20 pro getirteceğim fakat Türkiye'de garantisinin olmadığı söylendi.Bu konu hakkında bilginiz var mı ?
  • MATE 20 X e gçtim batarya ve ekran işlemci efsane-kamerADA ÖYLE -EKRAN KASA ORANI SİPER FAKAT PARMAKLARINIZA 8CM EKLETMENİZ GEREK

• country1 kullanıcısına yanıt
    Kayıt parası da 500 tl oldu. Bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Kayıt parası da 500 tl oldu. Bilginiz olsun.
    520 euroya geliyor telefon.Yine karli buraya gore

• 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.