Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman şunu dene hocam. Ayarlar-pil-sağ üst köşedeki ayarlar-aşırı güç tüketimi bildirimini pasif yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: artinda

Güncelleme menüsünden "En yeni tam paketi indir" seçeneğinden güncelleyebilirsin.

Alıntıları Göster
    Dediğin gibi yapınca 159 olan geldi.. Aşağıdaki butondan aratınca çıkmıyor ama.. Neden ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MikaHakkinen kullanıcısına yanıt
    Bu arada android sisteminin tüm bildirimlerini kapattırmiş oldunuz. benim dediğim yöntemle sadece o uygulamanın ayarı kapanacakti.

• remus_romulus R kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle yapınca güncelleme geldi neden ortadaki butona basınca gözükmedi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Uzun araştırmalardan sonra hobim olan fotoğrafın ve DXOMARKın bu telefona en yüksek puanı vermesinin etkileri ile HTC U11'den bu telefona terfi ettim. (Diğer bir seçenek olan Samsung S9 Plus aklımda kalmadı değil)

Youtube'da izlediğim en doğal, kapsamlı ve güzel ipuçları olan incelemeyi paylaşmak istedim. İçerik ingilizce. Takip edebilen arkadaşların izlemesini öneririm.

Özellikle ses ve telefonu büyük ekranda kullanma ipuçları güzel. Kamera konusundaki eleştiriler çok yerinde. İnşallah Huawei ön kamerada güzellik modunun tamamen kapatılması ve 4K ya stabilazyon eklenmesi konusundaki istekleri duyar ve bir güncelleme getirir.

https://youtu.be/nD3j00wzcao

• quote:

Orijinalden alıntı: dusttt

Ben de öyle yapınca güncelleme geldi neden ortadaki butona basınca gözükmedi?
    Aynı soruyu bende kendime soruyorum :)

• Arkadaşlar bir tanıdığım bu cihazı alacak Note 9 almasını önerdim ama Samsunga pek yanaşmadı. Kafasını karıştıran nokta 3-4 yıl kullanmak normal kullanıcı kendisi birde bu markadan ilkdefa cihaz alacak. İnternette Huawei bu cihazın kamerasini zamanla eskitir gibi yorumlar cihazdan soğutuyor kendisini.
  • remus_romulus R kullanıcısına yanıt
    Cok ilginc bende dediğiniz gibi yapınca guncelleme geldi. Uzun senelerdir android kullanıyorum hiç anlam veremedim bu duruma

• Arkadaşlar ne diyorsunuz İ phone X alınır mı bu telefonu verip alışamadım Android sistemine akıcılık yok donmalar mevcut güncelleme ile düzelir mi onu da bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: artinda

Güncelleme menüsünden "En yeni tam paketi indir" seçeneğinden güncelleyebilirsin.

Alıntıları Göster
    Ben hala 154 de takılı kaldım Kuveyt deyim son güncelleme ile pubg oynarken yaşanan sorunlar düzeltildi. Sanırım Turkiye ye epey erken geliyor güncelleme

• P20 Pro telefonuma son güncellemeyi yaptım (159), bir önceki güncellemede de (156) aynı sorunu yaşıyordum, ekran kaydı yapamıyorum. Ekran kaydı simgesine dokunduğumda alttan etkinleştirme penceresi çıkıyor, mikrofonu etkinleştire basıyorum fakat hiçbirşey olmuyor. Ne yapmam lazım, başına böyle birşey gelen var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 37mahir37 -- 13 Kasım 2018; 3:15:51 >
  • 37mahir37 3 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar uygulamalar > aşağıdaki 3 noktadan sistem işlemlerini göster > ekran kaydını bulun > izinler > mikrofonu aktif edin.

• Merhaba arkadaşlar.Ben bu telefonun CLT-L29 C636 olan modelini alacağım.bu modelinde volte vowifi çalışıyormu bilginiz varmı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reis-ül Küttab

Cok ilginc bende dediğiniz gibi yapınca guncelleme geldi. Uzun senelerdir android kullanıyorum hiç anlam veremedim bu duruma
    Bununla ilgili alman forumunda şöyle açıklama yapılmış...

Örneğin 156 yaması vb. Gibi güncellemeler varsa aşağıdaki butondan aratınca çıkıyor. Fakat 156 dan 159 sürümünü yanü tam paket (yama değil) güncelleme aratmak istersen üstten aratıcaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: yusfat

Merhaba arkadaşlar.Ben bu telefonun CLT-L29 C636 olan modelini alacağım.bu modelinde volte vowifi çalışıyormu bilginiz varmı acaba.
    Sizin sürümdeki cihazla ilgili bişey söyleyemem fakat volte özelliği c432 de operatör ile ilgili. Cihazda özellik mevcut. Bende turk Telekom kontörlü hat var bu nedenle volte kullanamıyorum mesela. Faturalı da sunuyor ama itneler :)

• Volteyi gördüm Türk telekomda.ama vowifiye emin olamıyorum.ben turkcell ile vowifi kullanmak istiyorum

• YNSZ kullanıcısına yanıt
    Halen aktif olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 37mahir37 3 kullanıcısına yanıt
    İzinler kısmına girin

• YNSZ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim sorun çözüldü, kurcaladım biraz dediğiniz yeri oldu.

Ayarlar-izinler-mikrafon izinleri-sağ üstteki 3 nokta-sistemi göster-ekran kaydı yoluyla çözüldü 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 7 yıldır iphone kullanıcısıyım. 2012'den bu yana hiçbir whatsapp mesajı ve sms'imi silmemiştim. Şimdi Huawei P20 Pro'ya geçeceğim. Hepsini yeni telefonuma nasıl aktarabilirim acaba? Whatsapp yedeğim iCloud'da mevcut, androidde whatsapp oturumu açtığımda oradan otomatik çekiyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.