Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım abi doğru söylüyorsun. Umarım en kısa sürede satarsın. Benim de bir yakınım telefon almayı düşünüyor eğer o da olur der ve sen de o zamana satmamış olursan ben seninle iletişime geçerim abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Big Dog B kullanıcısına yanıt
    Tamamdır. Hiçbir yere koymadım cihazı. Şimdilik sadece buraya yazdım.

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Dediğim geçerli 😁

• Cihazın bildiğiniz yaşadığınız bir kronik sorunu varmı arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon bildiğim kadariyla 16:9 fotograf boyutunda cekim yapmiyor.instegrama yukleme yaparken kirpmak durumunda mi kalıyorsunuz?

• F-138 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam turkcell'e gecisimi gerceklestirdim cevabinizdan sonra

• Arkadaşlar, "süper şarj" nedir?

Benim cihaz/P20 şarjda iken, ekranın sol altında "hızlı şarj" ibaresi gördüm ancak süper şarj meselesini bilmiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 6s i satıp 3 lira üstüne verip almak üzereyim ne diyorsunuz renk karar veremiyorum lütfen yardım edin beklesem mi alayım mı

• Arkdaşlar yorumları okudukça kafam karışıyor Samsung s9 kafamı karıştırdı şimdi huwai kamera ve bataryada çok önde söyleniyor benim için kamera felan önemli değil hızlı donmadan yere düştüğünde hemen bozulmayan bir telefon istiyorum pro bunları karşılar mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Arkdaşlar yorumları okudukça kafam karışıyor Samsung s9 kafamı karıştırdı şimdi huwai kamera ve bataryada çok önde söyleniyor benim için kamera felan önemli değil hızlı donmadan yere düştüğünde hemen bozulmayan bir telefon istiyorum pro bunları karşılar mı arkadaşlar
    Hocam ben arayüzü falan beğenmiyorum kasma donma nadir de olsa var bundan önce hem amiral hem orta segment sony kullanıcısıydım onda meğer yağ gibi akıyormuş p20 proya geçince anladım samsung da arayüz konusunda başarılı bir marka değil dolayısıyla ikisinde de bu durun eşit keza kamera konusunda da gündüz çekimlerini beğenmiyorum gece kamera en iyisi ama bu kadar ışık alma kapasitesi olan bi kamera gündüz beni sinir ediyor batarya konusunda ise p20 pro çok başarılı karar sizin

• BlackberryBB kullanıcısına yanıt
    Acaba sizin bilginiz var mı: "süper şarj" nedir?

Benim cihaz/P20 şarjda iken, ekranın sol altında "hızlı şarj" ibaresi gördüm ancak süper şarj meselesini bilmiyorum.

• Benim 152 de kaldı güncelleme yenisini bulmuyor. Var mı böyle problem yaşayan?

• Arkadaşlar merhaba

Şuan yeni bir telefon alma arifesindeyim, benim için önemli olan fotoğraf çekim kalitesi. p20 pro ana kamera konusunda çok iyi olduğu diğer marka ve model telefonlara göre bahsediliyor çoğu forumda ve dxomark en yüksek puanı almış kamera konusunda. Ekimde mate 20 pro tanıtılacak ve çoğu forumda kamera konusunda p20 prodan daha iyi olacağı söyleniyor ve huawei kendide bu konudan bahsediyor. Sizce bekleyeyimmi 1 ay daha yada alayım mı cihazı? Ve fotoğraf deneyimlerinizi aktarabilirmisiniz, nasıl size göre daha önce kullandığınız marka-model telefonlara ve arkadaşlarınızın telefonu ile kıyaslandığınızda kamera konusunda ?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Şimdi bir soru daha geliyor ikisene sonra fiyat çok düşer mi ikinci el olunca

• Merhaba arkadaşlar.Bu telefonun çift simli olan modelini almak istiyorum.Turkcell ile hem volte hem vowifi özelliklerini kullanmak istiyorum.Tek simli Türkiye cihazları destekliyor bunu biliyorum.Ancak çift simliler Türkiyeye ithalatçı firma ile geliyor.Hepsiburadada satan gezegen gsm satıcısına sordum bilmiyor.Bilmiyor.Sadece CLT-L29 diye bilgi veriyor.Ancak çift simlilerin zaten hepsi CLT-L29.Ama bu cihazların product code yazan yerinde ayrıca Avrupa için C432 Latin Amerika için C605 Middle East için C185 gibi kodlar var.Acaba bunlardan herhangibiri olsa dahi Volte ve Vowifi desteği olurmu Turkcell ile.Bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.Şimdiden teşekkür ederim..

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    kriterler bunlar ise direkt p20 Pro alın. hele yere düşme konusunda s9 için verimli ekran koruyucu bulamayacaginizdan dolayı direkt eleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatal

Benim 152 de kaldı güncelleme yenisini bulmuyor. Var mı böyle problem yaşayan?
    Son sürümü zaten 152 değil mi?

• zaferfb kullanıcısına yanıt
    Hocam baya rahatladım şimdi birde gorilla glass cam koruyucu var mı yabancı forumlarda bakıyorum kimi var kimi diyor kolay camı kırılır mı bir hangi rengi önerirsiniz

• brokenwings kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran düz olduğu için her türlü koruyucu bulursun. Ben nano kullanıyorum, ince bir kılıf ile yeterli oluyor. daha önce bir çok kıvrımlı ekran samsung kullandım hiç birinde ekran koruyucu bulamadım, sadece bazı yerler jelatin kaplama yapıyor. Bu yüzden devamlı koruyucusuz olduğu için mutlaka kılcal çizik oluşuyor. huawei de 3 ay ekran kırılma garantisi var ek. olarak. renk olarak ben siyah kullanıyorum, o göreceli bir durum, senin zevkine bağlı.

• Fotolar Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.