Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • P20 Normal çekim gün batımı Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 22 Ağustos 2018; 23:30:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • P20 Gece çekimi Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• Arkadaşlar ben bu telefonun çift hatlısını nerede bulabilirim? Doğubank ta vs var mıdır?
  • sociolog kullanıcısına yanıt
    Hepsiburadaya bakmadan almamak lazım ama dövizin düşmesini bekle derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadirgurcan

Yurtdışından alma şansım var daha uyguna bulamaz mıyım?
  • sociolog kullanıcısına yanıt
    İllâ ki vardır bu vergi oranlarıyla. Araştırmak lazım yurtdışından alacaksan

• quote:

Orijinalden alıntı: ybt006

mate 20 pro elbette daha iyi bir cihaz olacak ama p20 proya göre ne kadar fazlası olacak ve aradaki fiyat farkı değecek mi belli değil bence. mate 20 pro için 900$ civarı olacak deniliyor. ülkemize giriş fiyatı 6bin TL'yi bulur hatta belki de geçer bile. para eğer çok problem değilse tabiki mate'i bekleyin ama şu an 4500 civarında olan p20 pro'yu almak çok daha mantıklı bence. aradaki fiyat farkı değmez. tabi en nihayetinde telefonu ne kadar kullanacağınız ve ne gibi ihtiyaçlarınızın olduğu da önemli. ben şahsen p20 ile pro arasında kalmıştım, çok fazla fotoğraf çekmediğim için ve amoled ekran kullanmak istemediğim için( samsung s8'den sonra tövbe ettim amolede) p20 almıştım. kullandıkça da isabetli bir karar verdiğimi düşünüyorum.
    Hocam Merhaba ben de p20 ile pro arasında kaldım.Arada 1 lira fark var ne diyorsun değer mi.4000 mah batarya, amoled, kamera falan aklımı çeliyo ama çok da vermek istemiyorum

• Herkese iyi bayramlar. Note 7 den p20 pro ya geçiş yaparak aranıza katıldım. Rehbere ilgili bir sıkıntı var. Bazı kişilerin ismi rehberde gözükmesine rağmen bu kişilerden arama gelince isimleri çıkmıyor sadece numaraları gözüküyor. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? Rehberi silip tekrar yükledim ama hala devam ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henry Cavill kullanıcısına yanıt
    Benimde başlarda ısrarla düşündüğüm model p20 ydi. Boyut olarak da istediğim gibiydi. Ama arada 1000 TL lik bir fark var mı diye soruyorsun. Var. Kesinlikle var. Pro seni 3-4 yıl ilk aldığın zaman ki kadar isteklerini en üst seviyede taşıyarak götürebilecek telefon. Yani sık telefon değişgirme hastalığı olan biri değilsen kesinlikle pro al.

• Kulaklıklar çooooooook kötü arkadaşlar. Iphone ile kıyas dahi edilemez. 8d müzik dinliyoruz elimle aynı parça. Iphone 7 ve orjinal kulaklığı ile benim p20 pro ve orjinal kulaklıklarım yanından bile geçemez.

• Arkadaşlar ezan vakti programı olarak hangi programı kullanıyorsunuz. Programlar vaktinde uyarı vermiyor mesela sabah namazı vaktinde çalmıyor telefon

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    Kırmızı olanı S8 için almıştık, görüntüsü çok güzel sadece kulaklık çıkışı tam gelmiyordu ama onun dışında çok güzeldi.

• seckinsahin kullanıcısına yanıt
    Bende orijinal iPhone 6 Plus kulaklığı, Soundmagic E50S ve P20 Pro'nun kendi kulaklığı var. Üçünü de denedim.

Tabii ki de Soundmagic kulaklığım hepsinden çok daha üstün bir performans veriyor.

Ama P20 Pro ile iPhone kulaklığı arasında öyle ahım şahım bir fark yok. Malzeme kalitesi olarak tabii iPhone çok daha iyi bir yapıya sahip ama ses kalitesi olarak ben şahsen P20 Pro kulaklığını iPhone kulaklığına tercih ederim çünkü iPhone kulaklığı bass karakterini fazla öne çıkarıyor ve arada çok mid kayboluyor. Ama bence tamamen kişisel tercihe kalmış.

Bu arada bu iPhone tipi kulaklıklarla nasıl rahat ediyorsunuz yahu Benim kulaklar mı rahata alışmış bilmiyorum ama çok rahatsız değil mi yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: bahadirgurcan

Dövizin düşeceğine inanıyor musun gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

Yok ben gezinti çubuğu kullanmıyorum sırf bu yüzden çok seviyorum bu telefonu. Tam ekran gibisi yok

. Home tuşu her işi görüyor.

Alıntıları Göster
    Ben de bu sistemi çok seviyorum ama Huawei launcher ile alt bardaki ikon isimlerini kaldıramadığımdan kullanmıyorum.
    Keşke böyle bir seçenek olsaymış.
  • Yeni güncelleme gelmiş %60 hızlanacak diyorlar güncelleme bende gözükmüyor sizlerde gözüküyor mu?

• a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan231 -- 23 Ağustos 2018; 14:14:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

Kırmızı olanı S8 için almıştık, görüntüsü çok güzel sadece kulaklık çıkışı tam gelmiyordu ama onun dışında çok güzeldi.
    ekran koruma için ne diyorsunuz?
  • hayırlı bayramlar arkadaşlar ben Iphone 7 kullanıcısıyım daha öncede huawei p9 kullandım ios'a alışık bir durum olduğu için tedirginim açıkçası sizce Iphone 7 verip P20 Pro almak iyi bir mantık mı video çekimindeki eksikliği sorun değil benim için mühim olan akması diyelim yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.