Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
9.832
Cevap
133
Favori
461.727
Tıklama
Giriş
    1927 Mesaj

Fiyat nedir hocam?

Birde cebe girip çıktıkça kalkma yapıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Le Citoyen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu hangi arayüz veya bir tema ki kardeş. Baya değişik birsey

|
    |
    osman sifil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

benim de razer oyuncu kulak içi kulaklığım var normalde sesini biliyorum ama p20 de baya kısık kalıyor acaba ekstra bir ayar mı vardır?
    |
    |
    Big Dog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AIO Launcher diye bir Launcher hocam. Ben de yeni gördüm. Çok kullanışlı ama çok hoşuma gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    sezerede kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah kardeşim. Deniyelim bakalım

|
    |
    osman sifil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dün reklamlarda gördüm. 4.5 g cekmeyen yeri bildirene 4.5 gb inyernet diye Vodafone dan. Açtım baktim ki bulunduğumuz yerde de 4.5 g var artik. Neyse. Aklima geldi. Gece yatarken sarjdan cikardim teli. Sabah 7 de baktim. Eskiden saatte yüzde 1 giden batarya yüzde 100 de kalmış. Demekki ben bu yüzden kısa süreler alıyormusum. Huawei 3 g de en azindan bende daha fazla batarya tuketiyor. Bir de tuketimde sebek sinyali eskiden sarı ve yeşil iken şimdi 4.5 g ile hep yeşil. Şimdi daha çok sevmeye başladım telefonumu. 😉

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezerede -- 20 Ağustos 2018; 7:24:18 >
    |
    |

Nasıl bir şey bu biraz daha bilgi alsak? Kenarları komple koruyor mu? Fiyat nedir?

|
    |

Kenarları korumuyor hocam sadece arka camın tamamını kaplıyor. 25 TL fiyatı. Kenarları koruyan modeller zamanla cebe sokup çıkarınca kalkma yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    .eRCaN. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2742 Mesaj

Kendimiz kolayca yapabilir miyiz hocam peki? Mekan İstanbul sanırım? Bide kargo parası gelecek?

|
    |

Az çok bir işçiliğiniz varsa yapabişirsiniz ben arkasındaki talimatları okuyup kendim yaptım. Ya da telefoncuya götürürseniz çekebilirler.

Ankaradayım bu arada. Kargolar ne kadar alır bilgim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 20 Ağustos 2018; 9:14:44 >
    |
    |
    ysertac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    474 Mesaj
    Arkadaşlar ben arka ve yanları koruyucu şefaf jelatin gibi bir ürün arıyorum , silikon kılıftan sıkılınca kullanmak için ve şöyle bir ürün buldum kullanan var mı acaba?

https://www.hopiyodi.com/Huawei-P20-Pro-Zore-Zum-Body-Ekran-Koruyucu-Full-Koruma,PR-255676.html

Video;

https://youtu.be/ftBdYs9PBT8

|
    |

Bu kılıf en incelerinden. daha kibarı olmaz sanırım.

http://www.hepsiburada.com/case-4u-huawei-p20-pro-kilif-premier-mat-silikon-arka-kapak---siyah-p-HBV00000BHRR4?magaza=Hepsiburada

|
    |
    crazy_memocih kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj
    Son güncellemeyi alamayan arkadaşlar bana şimdi güncelleme geldi bi kontrol edin lütfen.İyi bayramlar.
    erdigns

152 güncellemesi mi?

|
    |
    davidoff74 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj
    evet
    |
    |

Sizlerden ricam P20 Pro'nun eleştirilecek yanlarını yazmanız. Kullanıcılar olarak sizlerden alacağım cevaplar çok önemli. P20 Pro nun eksik yanları nelerdir? Objektif bir şekilde cevap vermenizi rica ediyorum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Saygılarımla...

bende de aynı durum malesef(p20) servise göstermeyi düşünüyorum ama ne kadar etkili olur bilemiyorum. yalnız dikkatimi bir şey çekti. bu ısınma işini sürekli yapmıyor telefon. bazen 10 dakika youtube kullanınca ısındığı hissediyorum. bazen 2 saat kullanıyorum hiçbir şey olmuyor. ısınan yerler özellikle arka panelde kameranın yan bölgesi. herhalde anakart-işlemci falan var orda. telefonu yüksek parlaklıkta kılıfla birlikte kullanıyorum. bataryasından gayet memnunum ama şu ısınma işi canımı sıkıyor. işlemciyle alakalı bir durum olabilir gibi geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi btibuk -- 20 Ağustos 2018; 11:49:53 >
    |
    |
    erdigns kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

P20 Pro muhteşem bir cıhaz elestırecek bır yonunu bulamıyorum kesinlikle tavsiye ederım aradaki fıyat farkıda cebınıze kalır

|
    |
    xTheXx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kulandığım kılıflar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perperek -- 20 Ağustos 2018; 12:9:31 >
    |
    |
    Big Dog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Barış medeniyetle gelir,cahillik insan olmayı öğrenmekle gider.......if we still need protection from each other of US than when will be or how could be named human or humanity hard to be named human.
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj

eğer ön kamera sizin için önemli ise ışığın fazla olduğu ortamlarda biraz fazla ışık aldığı için parlak çekiyor, onu da kesinlik ayarı ile daha sonra normale dondurebiliyorsunuz. turbo gpu güncellemesinde iyileştirilmis oldugu söyleniyor ama. onun dışında elestirilebilecek bir yönü yok.

note 9 için şunu söyleyebilirim, bu güne kadar edge ekranli samsunglar için hiç bir şekilde ekran koruyucu cam kullanılmadı. kıvrımlarından dolayı oturmuyor yada ekran hassasiyeti kayboluyor. sonuç olarak koruyucusuz kullanılmak zorunda kalınıyor. bunu dikkate alarak seçim yapmanızı tavsiye ederim.

|
    |
    xTheXx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Media Sözlük
emek server
kolayoto.com
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.