Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Big Dog B kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar adamlara harika fotograf çekiyorum veriyorum telefonu sende ceksene diye, ya uğraşsan bu kadar kotu cekemezsin hepsini siliyorum. Bide cok sinir olduğum bir sey daha var; adam incelemek icin telefonu aliyo, kilifi çıkarıyor sonra benim kilifsiz el surmeye kıyamadığım telefonu gumt diye masaya birakiyor, yerdeyken surukluyor benim icim ciz ediyor aliyor. Aliyorum telefonu "Amma kiymetliymis telefonun" a dönüyor muhabbet. Kiymetli tabi 5000 TL bu boru mu? Artik babam tutsa kilifi cikarttirmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Uğraşacak bir şey de yok halbuki, tek yapması gereken kadrajı ayarlamak gerisini hallediyor telefon zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Big Dog

Uğraşacak bir şey de yok halbuki, tek yapması gereken kadrajı ayarlamak gerisini hallediyor telefon zaten.
    Adam kadraj, ters ışık, odak nedir bilmez hocam, "bu paraya beden aypon almadin parana yazik" kadar bilgiye sahip maalesef geneli.

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Telefonu gören tanıdıklar alıyor inceliyor, çok beğeniyor. Sonra dediğiniz gibi neden IPhone almadın, android kasıyor diyorlar. Haklısın deyip geçiyorum.

• Merhaba arkadaşlar.Vatandan P20 pro almayı düşünüyorum.Bu telefon cift simlimi? Çift simliyse her iki hattıda aynı anda 4g şebekeye bağlanabiliyormu?
  • Slm bende p20 pro kullanıcısı olarak sormak istedigim volte özelligi nasıl acılıyor yani hd+ görüşme özellikleri arasında var görünüyor fakat hangi menü altında acılıp kapanıyor bulamadım bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • hekkan H kullanıcısına yanıt
    Vodafone aboneleri kullanıyor şuan sadece turkcell ve Türk Telekom da destek yok ayar kablosuz bağlantı ve ağlar bölümde olması lazım

• yusfat Y kullanıcısına yanıt
    Turkiyede satilanlartek sim kartli, ayrica sd kart takilmiyor.

Evet bağlanıyor. Her iki sim kart yuvası da 4G destekliyor.
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    Anladım fakat ben menü içerisinde bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hekkan

Evet bağlanıyor. Her iki sim kart yuvası da 4G destekliyor.
    Pardon? Emin misiniz?

• Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Yeni güncelleme ile şarj tüketimi hakkında hiç değişim yok diyebilirim.

Ön kamera eskiden yapmacık ve çok abartılı olan durum bana göre %30 civarı gitmiş. Nisandan bu yana telefonumda ön kamera ile çekilen resimler hep silinir idi. Şu an beğeniyorum, o derece yani.

Telefonda bariz hızlanma var. Belli ediyor. Isınma hissedilir şekilde azalmış.

• Arkadaşlar Vatana gittim maalesef Türkiye cihazları tek simli.

• Herkese merhabalar. P20 pro alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. Iphone 6'dan geçiş yaptım.
    Baya özlemişim android kullanmayı.
    Özellikle şunu söyleyebilirim; iphone'dan p20 pro'ya geçince o kadar çok özellik ile karşılaştım ki hangi birini inceleyeceğimi şaşırdım :)
    Ayrı yeten ben bu kadar seri çalışan bir cihaz olduğunu bilmiyordum. Maşallah diyelim :)
    Sadece aklıma takılan konular; kamera noktasında daha tam olarak ultra net bir fotoğraf çekemedim. Ya bazı özellikleri var keşfetmem gereken ya da yetenekte lazım ama o yok bende :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunuskahvecioglu -- 18 Ağustos 2018; 19:7:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hocam .131 güncellemesi size geldiğinde bana da gelmişti.

Bu yeni 152 güncellemesi bana gelmedi hala, size geldi mi?

Yok demiştim zaten boşuna gitmişsiniz.

• ocean72 kullanıcısına yanıt
    Gelmedi hocam. Eylül ortasına kadar da beklentim yok. Güncelleme gelmesini çok seviyorum. Telefon yenilenmiş gibi oluyor fakat gel gör ki bu telefon o kadar seri ve stabil ki..

Ayrıca pil ömrü ve kamerası öyle güven veriyor ki..

Güncelleme gelmesi falan çok önemli olmuyor benim için.

Türkiye den alınan huawei Türkiye garantili olanlara gelmedi o zaman güncelleme...

• Telefonu yeni alanlar için kontrol etmesi gerekenler veya test etmesi gereken durumlar var mı?
    Varsa belirtebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Huawei markasının güncelleme politikasını bende anlayabilmiş değilim. 131 güncellemesi birçok kişiden önce gelirken şimdi birçok kişiye gelmiş olmasına rağmen herhangi bir update olmaması (turbo gpu) düşündürücü. Nasıl bir yol izliyorlar Allah bilir. Ama telefondan çok şükür memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flardryn Saeros -- 18 Ağustos 2018; 20:55:59 >
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.