Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
9.845
Cevap
133
Favori
462.527
Tıklama
Giriş
    3537 Mesaj
    Ben de P20 Pro alarak aranıza katılmış bulunuyorum

Telefon çok harika tek rahatsız eden şey video performansı o da çok önemli değil zira fazla video çeken biri değilim ayrıca 960 FPS çekimin sahte olması üzdü.

Onun dışında muhteşem bir cihaz gerçekten özellikle fotoğraf çekmek çok keyifli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G903 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
  • Binbaşı
    1792 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    erdigns

1 el pubg oynuyorum gayet güzel ikinci elde kasmaya başlıyor telefon ısındığı için deli oluyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    170 Mesaj
    131 sürümü en geç gelenlerden biri benim telefon idi. 152 geldi az önce

|
    |

Eder. O da çok güzel çekiyor. Sonuçta leica lens o da.

|
    |
    Henry Cavill kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Menüsüz derken ne kastediyorsun tam olarak? Anladığım olaysa ister menü ile ister iphone gibi kullanabilirsin.

|
    |
    Henry Cavill kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    erdigns

Bataryadan kurtarıyor Allahtan telefon kendini. Sabah 8de çıkardım uzun bi süre 4g de güneş ışığı altında kullandım oyun da oynadım saati 12 buçuk ettik daha fazlasını beklemiyorum da zaten.

|
    |

• Yarbay
    2356 Mesaj
    Merhabalar. Kendime yeni telefon aldığım için 2 haftalık P20 Pro'mu satıyorum. Yanında orijinal clear wiew akıllı kılıf da verilecektir. Kutulu faturalı her şey tamdır. İlgilenenler PM atabilirler. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 18 Ağustos 2018; 2:1:12 >

Hayırlı olsun barış. Ne aldın?
    Not; anakonusunda gördüm ne aldığını tekrar hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forrestt. -- 18 Ağustos 2018; 2:44:8 >
    |
    |
    ß@R!$ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam kafa topu 2 de bile yarım saatten sonra kastığı çok belli oluyor.

|
    |
    erdigns kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Güncellemeyi yükleyen arkadaşlardan konu ile alakalı yorum bekliyoruz. Ön kamera da iyileşme varmı? Telefon hızında ve grafiklerde değişme varmı? Pil durumu nasıl? Bana güncelleme geç gelecek hafta sonu takip ederseniz bu durumları beraber tartışalım.

erdigns

Çok rahatsız edici ya umarım şu GBU Turbo güncellemesi gelir de bir işe yarar.

|
    |
    edmc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1792 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    erdigns

Hatta şu an farkettim normal sosyal medyada falan takılınca da ısınıyor benim telefon. Sizin cihazlarda durumlar nasıl? Kılıfsız kullandığım için mi daha çok hissediyorum acaba. Ama evin içinde düşük ışıkta YouTube da falan takılırken ısınması çok mantıklı gelmedi.

• Yarbay
    2742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Güncellemeyi yükleyen arkadaşlardan konu ile alakalı yorum bekliyoruz. Ön kamera da iyileşme varmı? Telefon hızında ve grafiklerde değişme varmı? Pil durumu nasıl? Bana güncelleme geç gelecek hafta sonu takip ederseniz bu durumları beraber tartışalım.
    Hocam ben hızi farkettim, yarım saat oyun oynadıktan sonra çıkınca oyundan biraz kasardi şimdi bana mısın demiyor. On kamerada filan bi fark göremedim zaten kamera ile bisry olsa bas bas bagirirlardi. Mesela ayarlara basar basmaz açıyor. Güncellemeden önce de açardı ama bariz hızlanma var. Bundan sonra Android p güncellemesi gelir onu bekleyeceğiz. Ama ben herzaman söylüyorum bu telefondan inanılmaz memnunum hiçbir sorun yok çok şükür pili şahane kamera filan kısa yolları parmak izi çok işime yarıyor ses kalitesi çok hoşuma gidiyor. 4 defa satılığa çıkardım her defasında gerek diye vazgeçtim:) ama şu yönünü hiç sevmiyorum bir ortama girdiğimde millet sürekli foto istiyor. Bir allahın kulu da kardeşim ver bi kere de ben seni çekeyim diyen yok

• Yarbay
    3537 Mesaj

Ben Xperia Z5'ten geçtim ki ısınması ile nam salmış bir telefondur ve benim cihaz hiç ısınmıyor çok memnunum o açıdan.

|
    |
    erdigns kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 7 1700 @3.9 GHz // NZXT Kraken X62 // ASUS ROG Crosshair VI Hero // Sapphire NITRO+ RX VEGA 64 // Corsair Vengeance LPX DDR4 3200 Mhz CL16 2x8 GB // Corsair HX850i // Phanteks Enthoo Evolv ATX TG // Corsair Force GS 128 GB // AOC G2460PF 144Hz Freesync // Logitech G710+ // Logitech G903 // Edifier M3200 2.1 Ses Sistemi

Ibanez RG370AHMZ-BMT // Behringer U-PHORIA UMC204HD // BIAS FX 2 Professional
  • Binbaşı
    1927 Mesaj

Ondan bende şikayetçiyim. Millet utanmasa kına gecesine çağıracak fotoğraf diye. Benim kendi telefonumda tek kare fotoğrafım yok

|
    |
    ysertac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Ondan bende şikayetçiyim. Millet utanmasa kına gecesine çağıracak fotoğraf diye. Benim kendi telefonumda tek kare fotoğrafım yok
    Valla beni çağırıyorlar hocam yalan değil 2 nisan 2 doğum günü bir düğün gördü telefonum

İnanır mısın benim de öyle. Bakıyorum galeriye offf be diyorum fotoğraflara bak millet nasıl çıkmış acaba ben nasıl çıkarım diye iç geçiriyorum. Çeksin diye verdiğim kişiler de pek çekmeyi bilmeyince kalıyorum öyle.

|
    |
    Forrestt. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Adam beni çek diyor ben öküz gibi özeniyorum yok ışık yok odak yok arka plan yok netlik adama pro fotoğraf çekiyorum bakıyorum ağzı kulaklarında hehehe WhatsApp dan atta ınstada paylaşam modunda. Al diyorum bide beni çek geçiyorum karşısına daha poz vermeden al çektim deyip geri veriyor

|
    |
    Big Dog kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sen aşmışsın hocam kendini

|
    |
    ysertac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

iceteapoppin
Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.