Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayarlar, Uygulamalar ve Bildirimler, Bildirim Yönetimi, Sağ yukarıdaki üç nokta, Kilit ekranı, Bildirim içeriğini gizle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ashil61 A kullanıcısına yanıt
    Güvenlik ve gizlilik - yüz ile kilit açma - akıllı kilit ekran bildirimlerini aktif ederseniz sadece yüz tararama ile içerikleri görüntüleyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Demek ki mobil şebeke sinyaliyle ilgili. Sizde hep yeşil bende kırmızı ve sarı :) Kendi evimde ekran süresi 3.30 saat 4 alıyorum en fazla. Arkadaşın evinde 5 6 :D Benim evde tel çekmiyor.

Alıntıları Göster
    Evet haklı olabilirsiniz hocam :)
  • Teşekkür ederim güzel kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefon şarj olurken de yeşil ışık yanıyor şarj olunca da yeşil yanıyor. Telefonun şarj olduğunu anlayamıyorum ışığa bakınca. Neden öyle?
  • Arkadaşlar Netflix Hdr destekli cihazlar listesinde p20 gözüküyor,full pakete de sahibim ama hdr olarak izleyemiyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mertt93

Arkadaşlar Netflix Hdr destekli cihazlar listesinde p20 gözüküyor,full pakete de sahibim ama hdr olarak izleyemiyorum ?
    Su hdr yi kimi kullaniyorum diyo kimi kullanamıyor, bende kullanamiyorum anlamadim bende bu isten bisey

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Tam parametrelerini bilmiyorum ama belli biyere kadar kırmızı sonra turuncu sonra şarj durumu iyice kullanılabilir olunca %100 olmasını beklemeden yeşil yanıyor diye biliyorum. Özel dikkat etmedim ama öyle bir şey oluşmuş kafamda.

Yanlız barış ya tamamen attım kafadan yada gerçekten böyle bi kontrol etsene

• Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Aynen böyle oluyor abi

• ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    90 larda başlıyor yeşil yanmaya %100 olana kadar yeşil belkide bug var bilemiyorum

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekremx kullanıcısına yanıt
    GPU Turbo güncellemesine göre bu güncelleme daha çok ilgimi çekti ya.

• Koyu renk duvar kağıdı kullanmak pil performansına etki eder mi arkadaşlar

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Etki eder ama oled'lere göre duvar kağıdı kullanmanız daha çok etkiler. Siyah piksellerde güç tüketimi olmuyor çünkü. Deneyimlerime göre yaklaşık 30 dakika ekran süresini etkiliyor.

Benim soeum da whatsapp medyalarıyla alakalı. IOS'da mesajla gelen görseli galeriden silsek de whatsapp konuşmasından açabiliyorduk. Androidde öyle bir olayın ayarı vs. var mı ? Galeriden görseli silince konuşmaya girdikten sonra tekrar indirmek zorunda kalıyorum.

• Yüzde 16den sonra wifiye geçildi. İlk defa full 4.5g deneyeyim dedim iyi sonuç verdi çekim kaliteside aşırı iyi olmayan bi bölge tabi kötüde değil orta. Blutut senk konum açık arkaplanda. Oyun ve full sosyal medya ile geçirdim. Ağır kullanıyorum telefonu yoksa bir günü çıkarır bu ekran süresi olmasa. Sabaj 8de şarjdan çıktı ve 21:35 te yüzde 11 şarja taktım. De ben şunu anlamadım wifiyi kapalı tuttum pil kısmında neden wifide kesik kesik çizgiler var ve konum açık olduğu halde gps konumda hiç çizgi yok. Arka planda illaki konum isteyen app vardır.

Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU] Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcatraZFKeskin -- 15 Ağustos 2018; 21:45:45 >

• P20 3100 e kadar bulunuyordu gittigidiyorda simdi uçtu fiyatlar tekrar duser mi acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alcatraZFKeskin A kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandığınız temanın adı nedir acaba

• Kök Dizin / WhatsApp / Media / WhatsApp Images

Klasörüne girip ".nomedia" adlı bir dosya oluşturmanız yeterlidir hocam. Bu işlem cihaz hafızasındaki resimlerin galeride gizlenmesi ni sağlar. Resimlerinizin olduğu ve gizlemek istediğiniz tüm klasörler için geçerlidir bu yöntem. Android cihazlarının hepsinde bunu uyguladım şu ana kadar.

Bu arada bu işlemi Play Store dan Es Dosya Yöneticisi adlı programı indirerek gerçekleştirebilirsiniz. Alternatifler de mevcut fakat bu program her türlü işinizi görür.

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Tema değil hocam pil ayarlarına gelin arayüz renklerini koyulaştırı aktif et. Ben böyle kullanıyorum gereksiz beyazlık pilden yüzde 3 5 götürür.

• De ben şunu anlamadım bi önceki resimli msjıma bakın wifiyi kapalı tuttum pil kısmında neden wifide kesik kesik çizgiler var ve konum açık olduğu halde gps konumda hiç çizgi yok. Arka planda illaki konum isteyen app vardır. Anlam veremedim

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.