Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selam dostum bende dün aldım cihazı Twilight olan ( yani mor dan maviye geçiş)arkasına jelatin aldım ve kılıfsız kullanıyorum ki zaten böyle bir renk telefon da kılıf kullanmak ayıp olur diye düşünüyorum :) Sonuçta telefonu çekici gösteren rengi dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: regasoft

Selam dostum bende dün aldım cihazı Twilight olan ( yani mor dan maviye geçiş)arkasına jelatin aldım ve kılıfsız kullanıyorum ki zaten böyle bir renk telefon da kılıf kullanmak ayıp olur diye düşünüyorum :) Sonuçta telefonu çekici gösteren rengi dir.

Cevapladiginiz için teşekkür ederim.Bu arada hayırlı olsun güle güle kullanın :) Mağazadan mi aldınız yoksa Hepsiburadan filan mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonun arkasına nerden jelatin aldınız ve rica etsem telefonun arka kısmının fotoğrafını çekip paylaşır mısınız jelatin belli olacak şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar henüz servis ile irtibata geçmedim ben. Yurtiçi kargo ile gönderme işini nasıl yapıyoruz acaba. Cihazın sorununu önceden servise mi bildiriyoruz? Bilen kişiler yardımcı olabilirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P20 pro modelini 1 haftadır kullanıyorum. Aktif kullanım ile şarjı 1 günü çıkarıyor. Kamerası muhteşem. Aynı fiyat aralığında en iyisi bu bence.
  • Nurunaslanı N kullanıcısına yanıt
    Kirin 980 li mate 20 çıkacakken p20 proya 4500 vermek beni üzer. O yüzden 3500 e p20 veya mate 10 pro düşünüyorum. M10 un çerçeveleri ve ince siyah iç çerçevesinden dolayı, önde parmak izi olmasından dolayı tasarım olarak p20 daha hoşuma girti. Fakat aradaki batarya farkı ciddi boyutta olunca kararsız bırakıyor. P20 ips lcd, m10 pro amoled olduğundan fark açılıyor. Birde tr deki mate 10 prolar 6 gb ramli olması lazım 2 gb ram farkı üstünd ip68 var. P20 nin tek üstün yanı ön kamerası ve göreceli olan tasarımı.

• Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Gsmarena p20 proya 89, mate 10 proya 96 saat skor vermiş. Aradaki farkın sebebi 0.1 inç büyük ekran ve daha çok güç çeken kameralardır diye tahmin ediyorum. Fakat ciddi fark olmaması lazım.

• Kamera modu olarak hangisini neden kullanıyorsunuz?

40 mp renkleri daha doğal ve daha keskin foto sonucu mudur mesela?

Yoksa 10 mp daha doğru renkler ve keskin foto mu demek?

Her iki modda da renkler biraz vivid çıkıyor sanıyorum.

Temel ve basit olarak nasıl yorumlarsınız?

Ben tam adını koyamadım hala...

• Buradan aldım dostum. Fotoğraf çekemem çünkü başka bir telefon yok :)

https://www.mobilcadde.com/dafoni-huawei-p20-pro-on-arka-darbe-emici-full-ekran-koruyucu-film-94775
  • witcher_king kullanıcısına yanıt
    Telefonu mu jelatini mi? :)
    Telefonu :)

• witcher_king kullanıcısına yanıt
    Bir dostumun türktelekom bayisinden aldım :)Bu renk cidden zor buldum İzmir de
    Teşekkür ederim

• P20 daha hoşuma gidiyor ama batarya performansı mate 10 proya göre nasıl? Test video falan bulan olursa haberdar ederse sevinirim. Gsmarena p20 ye 75 hour, p20 proya 89 hour skor vermiş.

Güzel renk cidden güle güle kullanın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dik Otur

Yok mu bir fikir verecek arkadaş? Arka kamera efsane tamam ama ön kamera tamamıyla çöp bence. Hele gece bulanıklaştırma telefondan soğuttu beni.

Alıntıları Göster
    O kadar kullanan kişiden test edecek, yardımcı olacak birisi yok mu ?
  • P20 kullanıyorum, ön kamerasından da oldukça memnunum, çöp diyecek kadar da kötü olduğununu düşünmüyorum.
    Örnek foto koyabilirseniz mümkünse bizde bakalım,hem değerlendirmiş olur diğer arkadaşlar da..
  • Hocam netleme yapıyor mu peki? Netlemeden kastım mesela arkanızda ışık var o tarafa dokunuyorsunuz ona göre af ayarlıyor. Huawei'de ise kendi yüzünüzü algılayıp yüzünüze göre ışığı ayarlayan bir sistem var bu da doğal olarak istediğiniz yerde ve istediğiniz açıda çekim yaptırmıyor.

• Telefonu bir süre elime almazsam kendi kendine WiFi ı kapatıyor bunun bi ayarı falan yok mu kapatamıyor muyuz

• Yok hocam odaklama ön kamerada

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.