Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dakikada ortalama yüzde 1 artıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alcatraZFKeskin A kullanıcısına yanıt
    Telefon tamamen kapandıktan sonra kapalı şarj ettim.30.dakikada % 43 oldu. Youtube testinde % 46 olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çözünürlük 40 olduğunda zoom kullanamıyorum, 7 ya da 10 yaptığımda fotoğraf kalitesinde çok bozulma olur mu?

• forum13 F kullanıcısına yanıt
    bende açık bir şekilde şarj ettim 30 dkda %36 falan şarj etti. toplam şarj süresi de 1 buçuk saat civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcatraZFKeskin -- 28 Temmuz 2018; 14:59:30 >
  • El Jimador kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şeyi düşünüyorum kamera konusunda ya ben beceremiyorum ya da o kadar da abartıldığı kadar iyi değil. Otomatik modda çiçek ağaç gibi şeylerin rengini aşırı abartıyor. Yakın çekimde çok fazla yaklaşırsan netleyemiyor. Gece çekimi ve siyah beyaz fotoğraflar çok iyi yalnız.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan231

Arkadaşlar sanırsam 3-4ay falan oldu bu telefon piyasaya çıkalı lakin pek duyulmadı hala kimsenin elinde görmedim.Buna rağmen araştırmalarım sonucu bu telefona karar kıldım. Siz kullanıcılara birkaç soru sormak istiyorum çünkü etrafımda kullanan yok.

1-Batarya söylenen kadar harika mı?
    2-Kirin ile 845 arasında abartırdığı kadar performans farkı var mı? Biraz daha basit olursak hiç kullanırken kastığı falan oluyor mu?
    3-twilight rengini beğendim çok mor olduğu için erkeğin elinde tuhaf durmaz dimi :D
    Arkadaşlar cevaplayabilirseniz memnun olurum. Üstteki sorularım haricinde kılıfsız kullanacağım adam karşımda gavur malıymış gibi çizdi birşey olmadı :)
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    Ben 2 ay önce aldım ben clt 109 u clt l29 yaptim AliExpress ten çift simcart girişi sipariş ettim deniyecem bakalım.

• Arkadaşlar ön kamerada netlemeyi yapamıyorum ışığa doğru dönmek zorunda kalıyorum. Iphonelardaki gibi dokunarak ışığı ön kamerayla nasıl ayarlıyorsunuz?

• Arkadaşlar p20 pro için cam olmayan arka ekran koruyucu kullanıyorsanız tavsiye eder misiniz,orjinal kılıfı taktigimda sorun yapmayacak bir koruyucu

• quote:

Orijinalden alıntı: ekremx

Ben 2 ay önce aldım ben clt 109 u clt l29 yaptim AliExpress ten çift simcart girişi sipariş ettim deniyecem bakalım.
    Nasıl aldınız hocam onu da yazar mısınız?
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    https://emui.huawei.com/en/plugin/unlock/index su siteden almıştım sanırım artık vermiyorlar.

• Hic ozenmedim kullanirken sirf batarya muhabbeti dönüp duruyor diye atiyorum. 40 saat once sarj ettim, 5 saat 35 dk ekran suresi var ve %32 sarj var... Arkadaşlar napsin bu telefon daha soyler misiniz? Bu arada 37 saat 14 dakikadir Wi-Fi açık... Neyse ben telefondan cok memnunum almak isteyen alir almak istemeyende yazılan bi kac mesaja bakar vazgecer...

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Oralardan ayrılma ellerinde varsa birazdan değiştirildi diye mesaj gelir sana. Hattını başka telefon taktın değil mi?
    Sağ ol abi ama bu gün hallolmayacağını testlerin uzun sürdüğünü söylediler. Zaten 13 te kapanıyordu. Zorla yetiştim. Bakalım neler olacak. Eğer yine geri verirlerse kavga çıkartıp satacağım.

• Herkese selam ;

Yaklaşık olarak 30 dk önce Samsung S9+ cihazımı verip yerine Huawei P20 Pro (Twilight) alarak aranıza katıldım. Daha önceden Mate 10 Pro kullanıcısı olduğum içiim sıkıntı yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regasoft -- 28 Temmuz 2018; 19:48:54 >
  • Aylardır telefon araştırıyorum sonuç olarak galiba p20 alacam,

Sizce nereden almalıyım ? Bütçem 3500 lira hb'da 3500 liraya satılıyor ama ben mağazadan gidip almak istiyorum sizce en iyi nereden 3500 liraya alabilirim ?

Son olarak p20 için en güzel renk seçeneği sizce hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: regasoft

Herkese selam ;

Yaklaşık olarak 30 dk önce Samsung S9+ cihazımı verip yerine Huawei P20 Pro (Twilight) alarak aranıza katıldım. Daha önceden Mate 10 Pro kullanıcısı olduğum içiim sıkıntı yok :)
    Hayırlı olsun hocam

• Reis-ül Küttab R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• vbalikci kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: regasoft

Herkese selam ;

Bence bu telefonu Mate 10 Pro ile kıyaslamayın; özellikle de pil konusunda.
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.