Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne çıkarsa alırız hocam :) başka yeni bişey çıkmadi. U12plus gelirse piyasaya ondan da alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei P20 Pro [ANA KONU]

• LeTHaLdeepth L kullanıcısına yanıt
    Hocam çift hat kullanınca pil süresi daha uzun oluyor diyorlar sizinki de çift hatlı doğru mu bu?

• Evet arkadaşlar. Format attıktan sonra, ayar yaptıktan sonra ve dikkatli kullanımdan sonra ortada olan şarj sürelerim. Vallahi yukarda arkadaş 7.5 saatlik süre atmış psikolojim altüst oluyor. Bozukmu arkadaş benim telefon banamı denk geldi anasını satayım bana en çok lazım olan şey ŞARJ yani uzun kullanım süresi ve ekran zamanı (en az 16 saat kullanıma 6 saat ekran süresi) o bile hayal oldu bizim için

Huawei P20 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forrestt. -- 23 Haziran 2018; 23:51:36 >

• Hatalı mesaj, silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eozen81 -- 24 Haziran 2018; 0:36:59 >
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN CEVAPLAYINIZ BENİM İÇİN ONEMLI,

Snapchatte cok kalınca telefon kasıyor mu? Instagram hikaye kısmında fotoğrafları hızlı cekıyor mu yoksa hantal mı kalıyor?

Bunlar benım ıcın onemlı cevaplarsanız cok sevınırım :)

• Arkadaşlar p20 modeline (Pro olmayan düz model) e yöneldim ama emin olamadığım şey bataryası. Kaç saat ekran süresi alırım. Oyun oynamıyorum telefonla. WhatsApp instagram ve internette geziniyorum. Ama telefon elimden düşmez. İnceleme videolarında 9 saat civarı gördüm. Ama hurda çok çeşitli şeyler var. 4 saat diyen de gördüm 8 diyen de..

Mi 8 EE, Mi8, p20, mate 10 Pro arasında gidip geliyorum. Bütçe 3500-3600 civarı maksimum

• MYılmaz4646 kullanıcısına yanıt
    Para kalite batarya değer olarak bi orantılayınca bence mate 10 pro.

• Evet Huawei cihazlarını vodafone olarak 5-10yıl önce kullandıktan sonra, bir kaç samsung ve lg dende sağlam kazık yiyince banada P20 PRO ya geçmek kaldı cihazı aldım sürekli aktif kullanana kadar malesef samsung ve lg nin kutudan arzalı çıkan cihazları yüzünden donanım inceleme sitesi gibi inceliyorum aksilik olursa iadesini yapacağım. Bu arada testi gerçekleştirirken aynı anda Nokia LUMİA 1020 ve Nokia 8 ile beraber kullanıyorum.

Kesin sonuçlardan sonra tecrübelerimi sizinle paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: perperek

Evet Huawei cihazlarını vodafone olarak 5-10yıl önce kullandıktan sonra, bir kaç samsung ve lg dende sağlam kazık yiyince banada P20 PRO ya geçmek kaldı cihazı aldım sürekli aktif kullanana kadar malesef samsung ve lg nin kutudan arzalı çıkan cihazları yüzünden donanım inceleme sitesi gibi inceliyorum aksilik olursa iadesini yapacağım. Bu arada testi gerçekleştirirken aynı anda Nokia LUMİA 1020 ve Nokia 8 ile beraber kullanıyorum.

Kesin sonuçlardan sonra tecrübelerimi sizinle paylaşacağım.
    İyi günlerde kullanın, beklemedeyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

Para kalite batarya değer olarak bi orantılayınca bence mate 10 pro.
    Cevap için teşekkür ederim hocam. Dikkate alacağım

• Bende kararsız kaldım arkadaşlar mi8 mi alsam yoksa p20 pro mu alsam yurt dışına çıkacağım çıkınca alacağım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Değerli kullanıcı Yorumlarınızı bekliyoruz doğru karar vermek adına😂

• bunyamin tosun B kullanıcısına yanıt
    Huawei p20 pro var.
    Yurt dışında yaşadığımdan dolayı tarifeye ek 2€×24 ile aldım.
    Ama Türkiyeden alacak olsam mi8 alırım.
    Yaklaşık 1500 cepte kalır.

mi8 al derim.
    Önümüzdeki yıllar;

Huawei Xiaomi meizu gibi markaların yılı olacak.
    Güncelleme konusunda Samsung ve Apple eski modellere yavaşlatma için güncelleme veriyor artık (yeni model SATTIRMAK için)
    Ama saydığım markalar sektörde tutunmak için iyileştirme devamlılığı yapmak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeTHaLdeepth -- 25 Haziran 2018; 13:6:5 >
  • Aynen bende öyle düşünüyorum ama yurt dışından mi8 almayı düşünüyorum teşekkürler

• arkadaşlar p20 modellerinden birinin sahibi iseniz bilmenizde fayda var. huawei bootloader kilidini açmayı 1 ay içinde kaldıracak, bundan sonra çıkacak modellerde desteklemeyecek. bu ne demek; custom rom kurulmayı imkansız hale getirecek demek. şu an aktifken sitesinden unlock kodunuzu alın ve bir kenarda saklayın, 1ay içinde öyle bir şansınız kalmayacak. ileride bir noktada huawei güncelleme vermeyi kestiğinde başka romlara (lineage os, resurrection remix, openkirin romları vs.) geçme şansınız olur. kodu almanızın bir dezavantajı yok, kodu kullanarak bootloader kilidi kaldırırsanız garanti dışı kalıyor cihaz vsvs.(ki bunu yapmak biraz meşakatli) yani mümkünken alın kodunuzu. isteyen arkadaşlara anlatabilirim nasıl yapılacağını, rehber tarzında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmasevmem -- 24 Haziran 2018; 23:21:4 >

• Arkadaşlar P20pro nun içinden çıkan kulaklık elinizde sıfır sa kullanmıyorsanız almak isterim ücret mukabilinde :)

• Arkadaşlar P20 Pro telefonumu dün gece kullanırken sessiz ortamda, cihazı hafif sallayınca kulağımıza aldığımız hoparlör kısmından kulağıma yaklaştırdığımda tıkırtı geldiğini farkettim. Acaba bir sorun sıkıntı mı var diye düşünerek şimdi telefoncuya gittim ve telefoncu daki P20 Pro yuda kulağıma yakın salladım ve ondanda hafif salladıkça tıkırtı gibi sesi alır gibi oldum.

Bu durum normalmidir acaba?
    Sizde sessiz bir ortamda denermisiniz?
  • asavas A kullanıcısına yanıt
    Ois motorunun sesi olabilir benim mate 10 proda da var o ses

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysertac

Arkadaşlar P20pro nun içinden çıkan kulaklık elinizde sıfır sa kullanmıyorsanız almak isterim ücret mukabilinde :)
    Selam satabilirim. Kullanmıyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.