Şimdi Ara

Huawei P20 Pro [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
114
Favori
542.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Frimware finder prox değiştiriyorum güncelleme gelmiyor bilen eden varsa yazarsa çok mutlu olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yelkenli12 Y kullanıcısına yanıt
    Update ten beri camera yi cok kurcalamadim ama sunu diyebilirim on kamera daha az flu sankk beauty mode iyice axsltilmis. Agir cekim sorununu da kurcalamadim daha. Zaten update sonrası ilk is factory reset attim ki zaten performans ondan sonra coştu. Ozellikle arayuzde sifir stutter kaldi diyebilirim. Hersey cok akici. Developer menu den animation lari 0.5 e bile dusurmedim bu sefer ama bariz bi rahatlama var. PUBG hala cok rahat değil ki bunu huawei degil tencent games cozucek umarim.

Su an surum CLT-L09 8.1.0.120(C432). Benim ozellikle 1 haftadir bekledigim update buydu zaten. Unarim en az 2 ayda bir update ederler. Sony update ler konusunda en iyisi. Oreo yu ilk benim xz premium aldi pixellerden sonra. Hala her ay bir kere guncelleme geliyor. Bu telin 2. Ayi ve 2 guncelleme geldi umarim boyle devam eder.

Edit: bu arada sonunda bu update ten sonra ilk defa 7 saate cok yakin bi screen on time gordum ki bence artar da daha. Bi 5, 10 kere sarj sonrasi ai iyice yukarilara cikarir onu. Bu arada 6.55 olan screen on time da 3saat 10 dakka pubg, 1 er saat vainglory ve arena of valor arti 1 saate yakin skype vardi. Olabilecek en agir kullanim yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the duderino -- 21 Mayıs 2018; 0:31:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aprincurr

Frimware finder prox değiştiriyorum güncelleme gelmiyor bilen eden varsa yazarsa çok mutlu olurum
    Hic bulasma. Gunlerce her degisik yoldan denedim calistiramadim. Zaten perşembe pes ettim firmware finder la cebellesmeyi, cmtsi update geldi. Yani gelmek uzeredir sizede.

• Aprincurr A kullanıcısına yanıt
    Evet iphoneler gibi kaldırınca uyanıyor cihaz bende bugün aldım ayarlar içinden kapatılıyor kurcalarken denk geldim.

• Çayna mallarını cazip kılan tek unsur uygun fiyatlı olmasıydı. Uuvey 900 euroya ürün satabilecek kadar marka değil, o kadar para asla etmez. Trilyon dolarlık Apple ile yarışabilecek kapasitesi filan da yok. Ayrıca çayna mallarında ciddi manada güvenlik sorunları var. Satın alırken dikkat edilmesi lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Fuego -- 21 Mayıs 2018; 0:41:14 >
  • the duderino T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. iphonex ten geçen biri olarak cihaza yeni yeni ısındım ve her geçen gün sevmeye başlıyorum. o saydığım eksiklikler düzeltlirse dönüp iphone bakmam bile. lensle inanılmaz kaliteli. pikselden ziyade 1.7 sensör boyutu var. portre ise 81mm ile olayı bitirmiş. tekısıkıntı netlemeyi halletsin tamamdır
  • LaZeRiSt kullanıcısına yanıt
    Bende açık ekran uyandırma ama uyanmıyor birde hangi menude bidaha bulamadım

• the duderino T kullanıcısına yanıt
    Eyvlah sağlasın

• yelkenli12 Y kullanıcısına yanıt
    IPhone u 6plus tan beri kullanmadim elimide surmem bi daha. Birak onu marka meraklilari kullansin. Alacagi telefonun firma degerine gore falan alsin. Sonra yaninda sarj adaptorleriyle dolassinlar ahahaha. Yaw trilyonluk firma dedigi adamin sirf musteriler yeni modele gecsin diye updatelerle cihazin performansini dusurdugunu kabul etmis, daha neyin fanboylugunu yapiyolarsa....

• ugurbalat U kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Uygulamalar ve bildirimler - Bildirimler ve durum çubuğu menüsü altında aradığınız ayar.
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonu İstanbul'dan gidip görerek alabileceğim bir yer var mı? Bir de telefondan memnun musunuz, bataryası nasıl? Teşekkür ederim.
  • güncelleme geldi bu sabah itibariyle ve işte şimdi oldu. inanılmaz hızlı inanılmaz akıcı.
    kamera beklediğim şekilde düzeltilmiş. uygulamadan çıkış animasyonu ios gibi ve takılma yok. işte budur
  • quote:

Orijinalden alıntı: yelkenli12

güncelleme geldi bu sabah itibariyle ve işte şimdi oldu. inanılmaz hızlı inanılmaz akıcı.
    kamera beklediğim şekilde düzeltilmiş. uygulamadan çıkış animasyonu ios gibi ve takılma yok. işte budur
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Arkadaşlar merhaba. Telefonu İstanbul'dan gidip görerek alabileceğim bir yer var mı? Bir de telefondan memnun musunuz, bataryası nasıl? Teşekkür ederim.
    Cihazdan çok memnunum ben. Bataryası haftaici isim gereği çok yoğun telefon görüşmesi yapan biri olarak 5 saatin altına hiç düşmedi ekran sürem. Pazar günü 8 saat ekran sürem vardı. Cihaz genelde güç tasarrufu modundaydi.

Ben de vatandan almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2181679 -- 21 Mayıs 2018; 9:32:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Arkadaşlar merhaba. Telefonu İstanbul'dan gidip görerek alabileceğim bir yer var mı? Bir de telefondan memnun musunuz, bataryası nasıl? Teşekkür ederim.
    Teknosalarda ve Türk telekomlarda var.

• Beyler 5000 verip almaya değermi p20 pro yoksa manyaklik mı olur sizce?

• serserim06 kullanıcısına yanıt
    5000 çok pahalı. En azından biraz bekle ben 3600 yurt dışı aldım kayıtsız. Onları kolla bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

5000 çok pahalı. En azından biraz bekle ben 3600 yurt dışı aldım kayıtsız. Onları kolla bence.
    Yurt dışı ürünlerine pek güvenemiyorum..

• serserim06 kullanıcısına yanıt
    O zaman paralel bekle ama o da garanti yönünden sıkıntılı..

• quote:

Orijinalden alıntı: serserim06

Beyler 5000 verip almaya değermi p20 pro yoksa manyaklik mı olur sizce?
    ne 5000 i hocam Huawei Türkiye garantili 4699 lira 50 lira da puanla 4649 a geliyor link aşağıda 5000i kalmadı bu cihazın

https://www.hepsiburada.com/huawei-p20-pro-128-gb-huawei-turkiye-garantili-p-HBV00000BAFY5?magaza=Sen%20Cep
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.