Şimdi Ara

Huawei p20 Öpü Piksel Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba telefonumu yaklaşık 1 buçuk yıl önce hepsiburada dan satın aldım. 6 ay sonra ekranda bir adet ölü piksel gördüm çok önemssmedim.zamanla arttı 3 e yükseldi. Sinir bozucu bir şekilde ekranın ortasında duruyorlar. Telefonumun 5 ay daha garantisi var. Haklarım nelerdir, yardımcı olabilecek arkadaşlara çok teşekkür ederim🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonda konuyu tam olarak bilmiyorum ancak size şunu anlatayım. Samsung TV almıştım tek bir ölü piksel vardı daha kutusundan çıkar çıkmaz servisi demişti ki avuç içi kadar olması gerekiyor değişim için.. Tabi sonra olaylar olaylar paşa paşa değiştirdiler. Muhatapım vatan ve Samsungtu. Telefon için şöyle bir düşüncem var birincisi kutudan çıktığı gibi olsa değişirdi ama sizin 5 ay garantisi kalmış bu yüzden zamana bağlı deforme diyebilirler. Diğeri de panel hatası olarak servise yollayın geri dönerse tekrar ve tekrar yollayıp tüketici hakem heyetine gidersiniz arızam giderilmiyor diye değişim yada iade isteyebiliyorsunuz sanırım 3 kere aynı problemden servise giden cihazlarda.. Hakkınızı sonuna kadar arayın mutlaka. Servisin lafına güvenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcz -- 31 Mayıs 2020; 2:36:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.