Şimdi Ara

HUAWEİ P20 LİTE [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.444
Cevap
53
Favori
333.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam. Cevabınız için de ayrıca teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aklı olan emui 8e dönsün telefon yağ gibi oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 246 Ekim güvenlik güncellemesi geldi. Bilginize. İyi forumlar herkese.

• WhatsApp, Telegram gibi uygulamalarda cihazın kilidini açmadan cevap verebiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: outofnick

Arkadaşlar bu telefonun ANE-LX1 koduyla satılan modellerinde NFC varmış, diğerlerinde yokmuş. Sizlerinkinde durum nasıl? N11'den almayı düşünüyorum. NFC.li olduğunu anlamanın yolu var mı satıcılara mesaj atmak dışında? Mesaj atsam bile kimi satıcılardan net cevap alamayacağımı düşünüyorum.
    Saticiya mesaj atip sorabilirsin.Kutu üzerindeki etikette ANE-LX1 yada LX2 şeklinde model kodları da yaziyor.

• Son gelen 246 güncellemesi ile pil ömrü uzadı gibi. Şarj daha iyi gitmeye başladı.

• -parantez kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de biraz önce güncellemeyi kurdum. Lakin zamanım olmadığı için güncelleme içeriğine bakamadım.

• 246 update ile, menü geçişleri arka plan uygulamalari arasi gecisler kapanmalar filan softlaşmış slow hale gelmis gibi mi yoksa bana mı öyle geliyor?

• 257 kasım update i geldi. 222 mb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oroborus -- 12 Aralık 2019; 9:12:46 >
  • 1 gün içinde 3 farklı güncelleme geldi. En son 257 Kasım güncellemesi şuan yükleniyor.

• 257 güncellemesinden sonra kasma, donma yapmaya başladı. Aynı şekilde sorun yaşayan var mı?

• brhnsfrn B kullanıcısına yanıt
    bi kaç saat sonra geçti benim. ilk yüklendiğinde dediğiniz gibi sıkıntılı gibi gelmişti.

• Huawei coştu her güne güncelleme koymuşlar.Hayırdır ne oldu ?P 20 lite la alt tarafı.
  • Merhaba arkadaşlar, bir kaç sayfa görüntüledikten sonra internet gidiyor, "sayfa görüntülenemiyor" uyarısı alıyorum, mobil veriyi açıp kapatınca sayfa görüntüleniyor sonra internet tekrar kesiliyor.
    Telefonun yazılımı günceldi bu problemden sonra telefonu sıfırladım fakat sorun devam ediyor. Çözüm önerisi olan var mı?

• emreyar E kullanıcısına yanıt
    Biraz uzun yazcam üşenme sen oku ben üşenmiycem çünkü yardım etmeyi severim
    ilk telefonunun ayarlarına gir uygulamalara gir google bas sonra depolama bas sonra önbelleği ardından verileri temizle aynı işlemi google play hizmetleri,chrome ve başka tarayıcı kullanıyorsan ona da yap ardından aynı işlemleri google play store için de yap(ama özellikle bu veri temizleme işlemlerini bittikten sonra tekrar uygulamalara girip tekrar temizle dediklerimi yani 2 kez temizle bazen veri kalıyor) ardından tekrar ayarlara gir sonra güvenlik ve gizlilik kısmına bas sonra ilave ayarlar kısmına gir sonra şifreleme ve kimlik bilgileri kısmına gir tüm kimlik bilgilerini sile bas herhangi silme için onay isterse onay ver sonra telefonu kapa ardından güç ve ses açma tuşlarına bas sonra root atma menüsünde wipe cache partition seç bu işlem senin önceden resetlerken veya telefonu açarken meydana gelmiş hatalı verileri temizlemene yardımcı olur işlem bittikten sonra reboot system nowa bas bu işlem telefonunu yeniden başlatacaktır sorun %100 ihtimalle çözülmüş olacaktır hala sorun devam ederse bana yaz çekinmeden.iyi akşamlar.

• @orkun74
    Teşekkür ederim

• emreyar E kullanıcısına yanıt
    önemli değil kanka youtube kanalıma abone olursan her konuda video atıyorum ve bana özelden mesaj at içeriği herhangi bişey olabilir mesaj sayım arttıkça rütbe alıyorum da 👀

• ahmett_cann kullanıcısına yanıt
    Hocam naptın değiştirdin mi düzeldi mi 😂

• navis N kullanıcısına yanıt
    yok hocam üşendim :D
  • Merhaba arkadaşlar. P20 lite kullanıyorum. Mirror share özelliğini bulamıyorum. Yardımcı olursanız Bi zahmet..

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.